HCL.HR

Need for Speed Undercover

  • 261 Odgovora
  • 55041 Hitova
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #210 : 28. Studeni, 2008., 19:18 »
Nema uopče smisla komentirat. Ovakve izjave su u rangu moje sestrične koja ima 3 god...  :(
Ubiše nas bre vručina.

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #211 : 28. Studeni, 2008., 19:22 »
Prva stvar. Far Cry je pucačina i prema tome, bilo bi poželjno da ocjenu uspoređuješ samo sa igrama iz žanra.
Nema apsolutno nikakvog smisla na bilo koji način uspoređivati ove dvije igre.
Igra je dobila 92 i to znači da je među najboljim igrama u svom žanru, ne da je bolja od svih igara izišlih ove godine.

Druga stvar, kad si ti recenzirao CoD5 i kad su te pitali čemu visoka ocjena, vadio si se na gamerankings prosjek.
Eto, World of Goo ima prosjek 91%.

Disi sad, a kume, disi.
Ajmo onda i ove sve igre recenzirati i svrstati ih u sam vrh gejminga. http://www.bigfishgames.com/download-games/top-100-game-downloads.html
A i ja sam obrazložio svoju ocjenu prije prosjeka ostalih stranica.
« Zadnja izmjena: 28. Studeni, 2008., 19:24 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #212 : 28. Studeni, 2008., 19:33 »
Ok, a zašto ti smatraš da igra ne zaslužuje 92?  :tired:
Zato jer ti ne ide u glavnu da je to ista ocjena koju je dobio Far Cry 2 ili CoD, ili zato jer si igrao igru i misliš da ne zaslužuje toliko?

*

Del@

  • **
  • 184
    • http://lnl.com.hr/
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #213 : 28. Studeni, 2008., 19:39 »
Nema uopče smisla komentirat. Ovakve izjave su u rangu moje sestrične koja ima 3 god...  :(
pa upravo se ti provaljujes u ovom topicu :( i forsiras offtopic
ak cemo raspravljat o WoG ima odredjena tema za to

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #214 : 28. Studeni, 2008., 19:45 »
Ma oke, samo sam htio reči kako je krajnje norbidno toliko dizati u nebo ovu igru. Zabavna je, inovativna, istina, i ja sam je mislio recenzirat. Al sad dat joj ocjenu veću od većine vrhunskih igara...

 :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #215 : 28. Studeni, 2008., 19:52 »
ti ko da si tek otkrio gaming  :tired:
prvo prosjecni cod5, sad i ovaj isprdak da rula....  :wildboy:
no comment... i na igru
Bitno da je World of Goo na razini jenog Far Crya 2 i bolji od obje ove igre.  :thumbs: :mrgreen: Kažem ti, ak trebaš, imam ti jednu Big fish igru koja će te očarati.
Sve je počelo ovim postom jer ga del@ kenja bespotrebno. Ide mi napisat ko da sam tek otkrio gaming, a odigrao sam igara koliko najvjerojatnije on u životu neče. Ništa mu nevalja (što dokazuje i njegova izjava da mu na PCu valja samo mass efect) i onda bubne ovoj igri 92.
Igru sam igrao, igram je i dalje i igra je oke, što sam več i rekao. Nemam ništa protiv igre, al da je u samom vrhu sa ocjenom 92 (koju je ON dao)... I očito je da igru netko opasno razvikuje, jer postoji gro dobrih naslova tog žanra o kojim a nitko nepriča.
Ubiše nas bre vručina.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #216 : 28. Studeni, 2008., 19:52 »
Nema uopče smisla komentirat. Ovakve izjave su u rangu moje sestrične koja ima 3 god...  :(

daj sliku

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #217 : 28. Studeni, 2008., 19:54 »
Nema uopče smisla komentirat. Ovakve izjave su u rangu moje sestrične koja ima 3 god...  :(
pa upravo se ti provaljujes u ovom topicu :( i forsiras offtopic
ak cemo raspravljat o WoG ima odredjena tema za to
Da, ti napišeš: undercover je smeče, i kad te ja pitam za argumente nenapišeš ništa... Najlakše je reč igra je govno bez argumenata. Ja sam svoje argumente zašto je meni NFS dobar rekao, dok od tebe to nisam dobio.
Ubiše nas bre vručina.

*

Del@

  • **
  • 184
    • http://lnl.com.hr/
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #218 : 28. Studeni, 2008., 20:08 »
ja te uopce i nisam pitao da mi ista argumentiras
e da, zasto je nfs smece?
zato sto ga svake godine forsiraju, a gotovo nista novo ne donose
zato sto je nerealan do bola, jes da je arkada, al ovo je nerealno i za arkadu, vozis 200km na sat i zakoci u 2 metra
zato sto reciklira most wanted koji je bio ok prije tri godine, al sad da mi nude jebenu reciklazu sa mrvicu boljom grafikom? Ne hvala!
ide mi na zivce sto prakticno igra zivi na imenu, a jos mi se vise zgadi kad vidim mostarce uokolo: "uuuu brate, dosla nova nid for spid igrica, imas novi bemve i mercedes, vidi sto sam ga nafriziro, hvata kroz mahalu 200 na sat za 5 sekundi"
pored GRID-a, Purea, ovo je smjesno igrati
i da, dosta je neoptimizirana
i da, vidi se da nisi igrao World of Goo cim ga usporedjujes s nekim potpuno drukcijim puzzle igrama, i WoG se razlikuje od svih tih puzzle igara po tome sto je inovantan, pruza jedinstven gameplay koji nismo vidjeli nikada, i sto originalniju a pritom zabavnu igru(aj dobro Audiosurf i Spore su tu negdje s njom po originalnosti) na trzistu nismo vidjeli odavno
pozdrav  :winknkiss:

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #219 : 28. Studeni, 2008., 20:10 »
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/954312.asp?q=World%20of%20Goo

loki, molim te. Igra je očito priznata kao normalna konkurencija svih "velikih" igara, i zašto sada da je obezvrijeđujemo? Ako su joj ign i Gamespot mogli dat 9, zašto nebi i mi. Grafika nije važna u ovakvim igrama jer igra savršeno funkcionira i ovako, stylish je i urbana. I sam kažeš da je igra dobra, onda u čemu je problem? Zar da za "ovakve" igre prag ocjenjivanja bude...80? 60?  :kingmortal:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #220 : 28. Studeni, 2008., 20:17 »
Svet ljepljivog rula.
Loki, retard si.
Daješ govnjarskim igrama maksimalne ocjene, a ovo remek djelo koje ima rulajuću grafiku, zvuk i igrivost podcjenjuješ.
Pojedi govno i odigraj još hiljadu igara, i opet nećeš imat ukusa.
 :thumbs:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #221 : 28. Studeni, 2008., 20:28 »
ja te uopce i nisam pitao da mi ista argumentiras
e da, zasto je nfs smece?
zato sto ga svake godine forsiraju, a gotovo nista novo ne donose
zato sto je nerealan do bola, jes da je arkada, al ovo je nerealno i za arkadu, vozis 200km na sat i zakoci u 2 metra
zato sto reciklira most wanted koji je bio ok prije tri godine, al sad da mi nude jebenu reciklazu sa mrvicu boljom grafikom? Ne hvala!
ide mi na zivce sto prakticno igra zivi na imenu, a jos mi se vise zgadi kad vidim mostarce uokolo: "uuuu brate, dosla nova nid for spid igrica, imas novi bemve i mercedes, vidi sto sam ga nafriziro, hvata kroz mahalu 200 na sat za 5 sekundi"
pored GRID-a, Purea, ovo je smjesno igrati
i da, dosta je neoptimizirana
i da, vidi se da nisi igrao World of Goo cim ga usporedjujes s nekim potpuno drukcijim puzzle igrama, i WoG se razlikuje od svih tih puzzle igara po tome sto je inovantan, pruza jedinstven gameplay koji nismo vidjeli nikada, i sto originalniju a pritom zabavnu igru(aj dobro Audiosurf i Spore su tu negdje s njom po originalnosti) na trzistu nismo vidjeli odavno
pozdrav  :winknkiss:
1. Nisi me tražio da argumentiram, ali ja sam tražio tebe jer si bacio neukusan komentar pa sam te zamolio da obrazložiš.
2. vidi se da nisi igrao undercover jer bi znao da ti ipak treba više da zakočiš.
3. NFS je brend (nazovimo ga tako), ali nakon odvratnog pro streeta, ovaj nastavak je i oke i gledajući igru kao zasebnu može ti pružiti ugodnu zabavu. Negledajući slavu NFSa... Ako nešto živi na imenu onda je to TR, čija su zadnja dva nastavka svi tak nahvalili a banana su u sporedbi sa ostalima.
4. NFS neoptimiziran? Osim toga što ga nisi igrao, očito ga nisi ni instalirao. Ako baš želiš, GRID je neoptimiziran do bola.
5. Slažem se da je WoG solidna igra, ali da tak pljuješ po svemu ostalome, i samo ti je ovo dobro, to mi nije jasno.  :hug

Citat:
loki, molim te. Igra je očito priznata kao normalna konkurencija svih "velikih" igara, i zašto sada da je obezvrijeđujemo? Ako su joj ign i Gamespot mogli dat 9, zašto nebi i mi. Grafika nije važna u ovakvim igrama jer igra savršeno funkcionira i ovako, stylish je i urbana. I sam kažeš da je igra dobra, onda u čemu je problem? Zar da za "ovakve" igre prag ocjenjivanja bude...80? 60?  
Problem je u tome što se pljuje po svemu ostalome, i svima kojima su neke druge stvari dobre, a svojeg favorita se tjera u zvjezde i sam vrh... Nadam se da me kužiš.
« Zadnja izmjena: 28. Studeni, 2008., 20:40 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #222 : 28. Studeni, 2008., 20:31 »
Svet ljepljivog rula.
Loki, retard si.
Daješ govnjarskim igrama maksimalne ocjene, a ovo remek djelo koje ima rulajuću grafiku, zvuk i igrivost podcjenjuješ.
Pojedi govno i odigraj još hiljadu igara, i opet nećeš imat ukusa.
 :thumbs:
Si ti to ironičan il koji k??? A kaj ćeš mi onda ti pojesti?  :( O ukusima se neraspravlja, a da se raspravlja dalo bi se pričati o Alisi recimo  ;) A i nije stvar u ukusima nego o isfrustriranosti nekih ljudi koji pljuju al stvarno po svemu i niš im živo nepaše.
« Zadnja izmjena: 28. Studeni, 2008., 20:36 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #223 : 28. Studeni, 2008., 20:32 »
Nema uopče smisla komentirat. Ovakve izjave su u rangu moje sestrične koja ima 3 god...  :(

daj sliku

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #224 : 28. Studeni, 2008., 20:32 »
a!
ide mi na zivce sto prakticno igra zivi na imenu, a jos mi se vise zgadi kad vidim mostarce uokolo: "uuuu brate, dosla nova nid for spid igrica, imas novi bemve i mercedes, vidi sto sam ga nafriziro, hvata kroz mahalu 200 na sat za 5 sekundi"

 :ave: :ave: :ave: :ave:


Iako, za mene je NFS ime umrlo sa undergroundom 2. Kad su u igru ubacili jebeni Escalade.
Svi ostali nastavci su tragicni.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9