HCL.HR

Need for Speed Undercover

  • 261 Odgovora
  • 55040 Hitova
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #225 : 28. Studeni, 2008., 20:36 »
Citat:
Problem je u tome što se pljuje po svemu ostalome, i svima kojima su neke druge stvari dobre, a svojeg favorita se tjera u zvjezde i sam vrh... Nadam se da me kužiš.

Samostalno gledajući WoG zaslužuje tu negdje tu ocjenu i to je jedino važno. Ne vidim kakve veze ima išta drugo s tim da je WoG dobra igra.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Del@

  • **
  • 184
    • http://lnl.com.hr/
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #226 : 28. Studeni, 2008., 20:46 »
ah
nisam ni rekao da je GRID neoptimiziran, al barem 3 put vizualno bolji
i da, igrao sam nfs nekih 5-10 minuta kod frenda, i dovoljno da zakljucim da je i ove godine podbacio
hmmmm, ak je CoD5 i NFS losi ove godine, to ne znaci da su sve igre lose, Fallout3 je jako dobar, Dead Space nisam igrao, no po kritikama se radi o jako dobroj igri... ima jos ne da mi se nabrajati, al CoD5 i NFS ne spadaju tu
i da, ova godina ocito u banani (barem za PC) jer je 80% igara podbacilo, ili su overhypane ili su proizvodaci lijena gamad pa serviraju poluproizvode bez imalo mastovitosti ili je nesto sedmo u pitanju. boli me kurac do cega je, ali barem imam osjetila pa me cod5 i nfs "ne zadovoljavaju"
i da, ako sam te uvrijedio s onom izjavom tipa "kao da si tek otkrio gaming"  sorry, ovo ono, al tvoje razmisljanje me dovodi da te poistovjecujem sa ovim lokalnim seljacinama koji samo znaju za kanterstrajk i nfsove
offtopic po stoti put
imas pp ako ti nesto nije jasno

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #227 : 28. Studeni, 2008., 21:12 »
Glupo mi je to da ak nekenjaš po svemu i svačemu nisi kul. Ja više volim gledat pozitivne strane igara nego one negativne. Igre su umjetnost na svoj način, i svatko ima neki svoj pogled na tu umjetnost. Bilo bi i glupo da se slažemo svi oko svega, ovaj forum nebi ni trebao onda. Ali još gluplje, notorno glupo mi je da ako netko ima drugačije mišljenje baci ovakav post
Citat:
Svet ljepljivog rula.
Loki, retard si.
Daješ govnjarskim igrama maksimalne ocjene, a ovo remek djelo koje ima rulajuću grafiku, zvuk i igrivost podcjenjuješ.
Pojedi govno i odigraj još hiljadu igara, i opet nećeš imat ukusa.
 
Sramota.
Ako nekaj treba komentirati, pljuvati ili hvaliti to su onda igre a ne tuđa mišljenja, ajd još u lajaoni al tu... :wildboy:
« Zadnja izmjena: 28. Studeni, 2008., 21:14 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #228 : 28. Studeni, 2008., 21:31 »
Problem je u tome što se pljuje po svemu ostalome, i svima kojima su neke druge stvari dobre, a svojeg favorita se tjera u zvjezde i sam vrh... Nadam se da me kužiš.


 :tired:
Dobro da ti ne radiš upravo to.
Nabrojim ti mane NFS Undercovera (jer si ih tražio) i onda ih opravdavaš nekim glupavim izgovorima tipa "ali tako je bolje". Ne, to nije objašnjenje.

Kad si ti već tako objektivan prema NFS-u, nabroji prednosti i mane igre. Baš me zanima.
Meni je bilo koja vozačka igra u kojoj vozim 350 km/h sa Veyronom (i da, sakaju jer auto može ić nešto malo preko 400), a policijski SUV-ovi me prestižu onako ko od šale retardirana.

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #229 : 28. Studeni, 2008., 21:47 »
TI nikako da shvatiš da ja NFS nedižem do neba. Ja samo kažem da nije toliko loš koliko se govori za njega. Točnije, rekao sam da me ugodno iznenadio jer poslje pro streeta sam očikavo isto govno, a ovo je bolje od njega. Gledajući na pro street Undercover je pozitivno napredovao. I zato me ugodno iznenadio. Osobno, ja bi igri dao ocjenu 80...
+optimiziranost, osječaj brzine, poboljšanje u odnosu na pro street, nema više milion autiju na cestama, lijepe i široke ceste
-možda da je malo bolja grafika izgledalo bi bolje(grafika je sasvim u redu ali istina bog, može i bolje), neke staze su abnormalno teške, dojam da civilni auti namjerno skreću pred vas

A ovo kaj te murja tak sustiže, to si imo i u bilo kojem prije NFSu. I još jednom kažem, NFS je arkada i to kaj tražite realnost u njemu je bzvz. BTW. GTR evolution večini nevalja jer je prerealan, a nevalja jer nije. Prvo se treba sa sa sobom dogovorit.
I da, postoji nešto između savršenstva i loše igre. Koliko sam uspio skužit, dosta ljudi govori za neke igre ili da su predobre ili da su za kurac. Svi idu samo u neke krajnosti.
« Zadnja izmjena: 28. Studeni, 2008., 21:54 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #230 : 28. Studeni, 2008., 21:48 »
Ugl, ja sam svoje rekao pa tko je skužio oke a tko nije boli me k. Fakat mi se neda više o NFSu...  :piva: svima
Ubiše nas bre vručina.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #231 : 28. Studeni, 2008., 21:49 »
novi nfs je preloš a ti loky si glup ko kurac  :(
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #232 : 28. Studeni, 2008., 21:51 »
Molim opomenu.
Ubiše nas bre vručina.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #233 : 28. Studeni, 2008., 22:08 »
Evo ti je...

Loky imaš opomenu!!!!  :mrgreen:

 :(

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #234 : 28. Studeni, 2008., 22:08 »
A dajte dečki, igra baš rula  :(

Igra koja rula ne može dobit 80.  :wildboy:
I ako želiš nešto dodati, koristi funkciju edit, a ne double postati. Svaki put.  :tired:

I ljudi, dost više s World of Goo-om. Igra ima svoj topic.  :wildboy:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #235 : 28. Studeni, 2008., 22:27 »
uff loky jesi me ujebo  :mrgreen:

ja igrah par sati nfs,stvarno je preloš
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #236 : 28. Studeni, 2008., 22:28 »
Igra koja rula i treba dobit 80%.
90+ je za uber remek djela.
To što danas svi retaji osrednjim igrama daju takve ocjene je druga stvar.
 :thumbs:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #237 : 29. Studeni, 2008., 03:10 »
Citat:
Igra koja rula ne može dobit 80.
----->
Zašto igra sa 80 nebi bila oke?
Ak nisi pročitao taj post gdje sam naveo 80 evo ostatka...
Citat:
I da, postoji nešto između savršenstva i loše igre. Koliko sam uspio skužit, dosta ljudi govori za neke igre ili da su predobre ili da su za kurac. Svi idu samo u neke krajnosti.
Citat:
uff loky jesi me ujebo  Mr. Green

ja igrah par sati nfs,stvarno je preloš
Ako sam te stvarno zajebo i igra ti se nesviđa, onda sorry...
Citat:
I ako želiš nešto dodati, koristi funkciju edit, a ne double postati. Svaki put.  Tired
Popravljam se, gle kolko imam edita u ovom topicu, prije je tog bilo puno više :)

@Dodo, čemu tako tužni smajliči, nevolim kad si tužan...  :(
Ubiše nas bre vručina.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #238 : 04. Prosinac, 2008., 22:08 »

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #239 : 04. Prosinac, 2008., 22:14 »
Citat:
Uz prekul filmsku sekvencu sa "pravim" glumcima ulazimo u novi NFS naslov. Je li Undercover razočarao ili oduševio? Već znate odgovor...

Pa onda nema potrebe čitat cjelu recu  :b_dodo:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9