HCL.HR

NFS: Pro Street

  • 446 Odgovora
  • 94264 Hitova
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #360 : 03. Studeni, 2007., 23:27 »
gg benko.  :ementaler:
možda i nabavim.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #361 : 04. Studeni, 2007., 01:21 »
Meni baš i nije neš, onak oni helperi u vožnji su retardirani... auti sami usporavaju i to, a kad stavite na onaj King mode gdje moraš kao sam sve ( al opet se vidi da helperi pomažu ), onda si prespor u odnosu na druge, nemoš normalno skretat ma koliko sporo išao... odigrao tek par utrka, al prvi dojam je loš...

Grafika owna, to da, ali gmapelay mi je zbunjen. I nakon što sam igrao colina dirt ( koji je govno neoptimizirano btw ) damage model u nfs-u je preloš... al jade za jedan NFS, koji je standardno bez damage modela, je još i dobar.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #362 : 04. Studeni, 2007., 02:30 »
gore navedeno je totalna istina

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #363 : 04. Studeni, 2007., 03:10 »
editovanje auta ćemo tek doživit u cijeloj igri pa to ne mogu komentirati, ali gameplay je fenomenalan..

Grafika owna, to da, ali gmapelay mi je zbunjen

gore navedeno je totalna istina

Ne kužim. Ti si pohvalio igru da više nisi mogao, on je rekao da je razočaran.
Čije je onda na kraju istina.  :tired:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #364 : 04. Studeni, 2007., 10:07 »
Meni baš i nije neš, onak oni helperi u vožnji su retardirani... auti sami usporavaju i to, a kad stavite na onaj King mode gdje moraš kao sam sve ( al opet se vidi da helperi pomažu ), onda si prespor u odnosu na druge, nemoš normalno skretat ma koliko sporo išao... odigrao tek par utrka, al prvi dojam je loš...

Producer neki sa EA foruma:

Citat: carbon13
The default difficulty of the demo is Casual, which provides significant assists and lowers overall opponent difficulty.  We also gave you an awesome car to drive!  In the game you'll be able to set your level of assists on a deeper level and you'll find some of the races to be considerably more challenging!

...valjda želi reć da difficulty sistem u demu baš i nije kako treba bit  :tired:


lololo ovo pwna  :dancing:



edit: inače, što se same fizike tiče, pročitao sam negdje na oficijelnom forumu da je fizika kroz cijelu igru i sve modove u potpunosti ista, dakle drift fizika i speedchallenge fizika i šta ja znam će sve biti isto, a koliko sam ja od frenda čuo da je nemoguće driftat u grip raceu, ne bih se previše obazirao na sva ta pomagala pri vožnji, traction control i ostalo... trebalo bi biti bolje u retail igri  :hug
« Zadnja izmjena: 04. Studeni, 2007., 10:48 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #365 : 04. Studeni, 2007., 16:19 »
upravo odigrah demo,i drago mi je da sam ga odigrao,znam da necu potrosit vrijeme skidajuci cijelu igru.

svi nfs dosad su jos bili ok,i prosli su mi kroz ruke,ali ovo smece od igre mi nece na hdd da ga jebes :D

odvratna fizika vozila,imao sam felling ko da vozim neki šleper sto se skretanja tice,a ne jebenog bmw-a.onda ona paranoicna kamera koja se trese ko da te neki pomahnitali partizan davi s leda,pa ostecenja na razini vrtica,ono slupam se sa 250na krov i jos se odbijam po krsu i kamenju,i ostanem bez haube i to je to :S

sve u svemu,jedna jako losa igra,ni grafika nije toliko nextgen da bi igrao radi toga.


ako su vam se svidali prosli nastavci nfsa onda se klonite ovog
Elephants guide me

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #366 : 04. Studeni, 2007., 17:05 »
editovanje auta ćemo tek doživit u cijeloj igri pa to ne mogu komentirati, ali gameplay je fenomenalan..

Grafika owna, to da, ali gmapelay mi je zbunjen

gore navedeno je totalna istina

Ne kužim. Ti si pohvalio igru da više nisi mogao, on je rekao da je razočaran.
Čije je onda na kraju istina.  :tired:
ugrizo se za jezik.. ja sam pod gameplay mislio na novi način igranja.. dok igra po samom konceptu je više dosadna i driving aidovi stvarno sakaju spram recimo u TDU

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #367 : 04. Studeni, 2007., 18:07 »
upravo odigrah demo,i drago mi je da sam ga odigrao,znam da necu potrosit vrijeme skidajuci cijelu igru.

svi nfs dosad su jos bili ok,i prosli su mi kroz ruke,ali ovo smece od igre mi nece na hdd da ga jebes :D

odvratna fizika vozila,imao sam felling ko da vozim neki šleper sto se skretanja tice,a ne jebenog bmw-a.onda ona paranoicna kamera koja se trese ko da te neki pomahnitali partizan davi s leda,pa ostecenja na razini vrtica,ono slupam se sa 250na krov i jos se odbijam po krsu i kamenju,i ostanem bez haube i to je to :S

sve u svemu,jedna jako losa igra,ni grafika nije toliko nextgen da bi igrao radi toga.


ako su vam se svidali prosli nastavci nfsa onda se klonite ovog

odlično, znači još jedna igra za nfs fanove poput mene  :dancing:

edit:
Evo, svevišnji admin nfsunlimiteda piše nekakvu recenziju u više djelova, jer ima pristup almost-full verziji igre:

ProStreet Preview Part 1: Career
« Zadnja izmjena: 04. Studeni, 2007., 18:10 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #368 : 04. Studeni, 2007., 19:13 »
upravo odigrah demo,i drago mi je da sam ga odigrao,znam da necu potrosit vrijeme skidajuci cijelu igru.

svi nfs dosad su jos bili ok,i prosli su mi kroz ruke,ali ovo smece od igre mi nece na hdd da ga jebes :D

odvratna fizika vozila,imao sam felling ko da vozim neki šleper sto se skretanja tice,a ne jebenog bmw-a.onda ona paranoicna kamera koja se trese ko da te neki pomahnitali partizan davi s leda,pa ostecenja na razini vrtica,ono slupam se sa 250na krov i jos se odbijam po krsu i kamenju,i ostanem bez haube i to je to :S

sve u svemu,jedna jako losa igra,ni grafika nije toliko nextgen da bi igrao radi toga.


ako su vam se svidali prosli nastavci nfsa onda se klonite ovog

Pošo nisam još odigrao demo da te pitam kakva je fizika protivnika?

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #369 : 04. Studeni, 2007., 21:11 »
u kojem smislu fizika protivnika?

:D

Elephants guide me

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #370 : 04. Studeni, 2007., 21:30 »
mislim da pita kako se AI ponaša.. koliko sam ja u demu vidio, nisu baš nešto prepametni i teški, te se znaju nekad postavit na put koji ideš i to uzrokuje damage tebi i njemu

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #371 : 04. Studeni, 2007., 21:32 »
ai ko ai nista posebno,glupi su i dalje,iako igra sama radi ono ko i prije u nfsu lako ga dostignes,teze malo prodes,i onda ako napravis razliku veliku ispred njega odjednom vozi pun kurac dobro i sustigne te.nista posebno.


Elephants guide me

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #372 : 04. Studeni, 2007., 21:33 »
i onda ako napravis razliku veliku ispred njega odjednom vozi pun kurac dobro i sustigne te.

jesi siguran za ovo? hajde provjeri opet jer su rekli da catch-up sistema više nema


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #373 : 04. Studeni, 2007., 21:41 »
i onda ako napravis razliku veliku ispred njega odjednom vozi pun kurac dobro i sustigne te.

jesi siguran za ovo? hajde provjeri opet jer su rekli da catch-up sistema više nema
100% nema kečap sustava.. odavno su to maknuli, i nije se vratio koliko sam iz dema zaključio.. kad sam ih prešišao, ostali su daleko

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: NFS: Pro Street
« Odgovori #374 : 04. Studeni, 2007., 21:44 »
i bolje im je... taj kečap me previše živaca znao koštati  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9