HCL.HR

eFootball PES 2020

  • 76 Odgovora
  • 25871 Hitova
*

Beli

  • *
  • 91
eFootball PES 2020
« : 11. Lipanj, 2019., 16:32 »

Novi Pro Evolution Soccer 2020 dobio je svoj E3 trailer. Konami je ove godine odlučio popraviti dosta stvari koje su prezentovane u novom traileru. Između ostalog, popravljena je fizika lopte, remaster Master Lige, novi modovi, nove animacije i mogućnosti u odbrani, nove 1st touch tehnike, nova partnerstva sa klubovima, realističniji transfer sistem.... Ima još dosta toga ali najbolje je da pogledate trailer. Napisao sam samo ono što mi je prvo palo na pamet.

Link : ( https://www.youtube.com/watch?v=fK3_uf8FLHc&t=9s )

Ono što mene najviše raduje je taj remaster Master Lige koji je meni omiljeni mod i zaista se nadam da nas neće razočarati. Svakako se nadam da će se potruditi i oko online-a i da neće zapostaviti taj mod. Sve u svemu, ovo djeluje jako lijepo na prvu. Naravno treba sačekati službeni izlazak igre koji je zakazan za 10.9.2019.

Ps: Ovo je moja prva tema na HCL-u, izvinjavam se ako sam nešto pogrešno uradio..

Još nekoliko slika:




« Zadnja izmjena: 29. Lipanj, 2019., 23:34 Beli »
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #1 : 12. Lipanj, 2019., 01:59 »
Ista priča kao i svake godine i na kraju izbace neigrivi poluproizvod. Najsmješnije je što nisu rekli ni jednu jedinu riječ o najvećoj rak rani ove igre - online serverima. Nakon jako dugo vremena ovo će biti PES koji neću prednaruciti, a vjerovatno ni kasnije kupiti, iako se potajno nadam, kao i svake godine, da će me iznenaditi pozitivno, medjutim siguran sam da neće.
« Zadnja izmjena: 12. Lipanj, 2019., 13:54 bhlazio »

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #2 : 12. Lipanj, 2019., 10:21 »
Srećom ne igram toliko online pa mi to baš i ne smeta. Meni je najvažnije da je Master Liga dobila zasluženu pažnju i da se na njoj dosta radilo. Fizika lopte je bila odlična i u ranijim naslovima ali ajde drago mi je da to žele dovesti do perfekcije. Posebno me raduju novosti u odbrani. Mogućnost građenja lopte i namjernog faula sanjam još od pesa 2013. O grafici ne treba puno trošiti riječi. Konami to radi na vrhunskom nivou evo već par godina. Hype je trenutno na max i nadam se da se neću razočarati. Jedina mana za sada je taj datum izlaska. Uvijek je patnja čekati....


PS: Još malo slikica :)






« Zadnja izmjena: 12. Lipanj, 2019., 13:01 Beli »
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #3 : 17. Lipanj, 2019., 12:42 »
Malo sam gledao gameplay PES 2020, i izgleda daleko bolje od 19. Medjutim i dalje vidim jednu iritirajuću stvar a to su kretnje igrača. Definitivno tu nešto ne štima pa i dalje trče kao da imaju metlu u ledjima tj. izgledaju previše robotski.
Ali nebitno, mislim da bi napravili pravi bum kada bi postao f2p i da bi zgrnuli mnogo više novca nego sada.

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #4 : 18. Lipanj, 2019., 01:50 »
Donekle se i slažem s tobom, konkurencija s FIFA serijalom je bila izgubljena i prije nego sto je pocela, pokusali su nesto, nisu uspjeli, iako je gameplay po svemu bolji od fife po meni, koji svake godine igra obje igre
Marketing također nije bio nista dobar te nisu dodavali nikakve novitete od PES-a 16 te je igra gubila sve veci broj igraca
Prelaz na free 2 play bi dosta pomogao igri

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #5 : 21. Lipanj, 2019., 14:20 »
Srećom ne igram toliko online pa mi to baš i ne smeta. Meni je najvažnije da je Master Liga dobila zasluženu pažnju i da se na njoj dosta radilo. Fizika lopte je bila odlična i u ranijim naslovima ali ajde drago mi je da to žele dovesti do perfekcije. Posebno me raduju novosti u odbrani. Mogućnost građenja lopte i namjernog faula sanjam još od pesa 2013. O grafici ne treba puno trošiti riječi. Konami to radi na vrhunskom nivou evo već par godina. Hype je trenutno na max i nadam se da se neću razočarati. Jedina mana za sada je taj datum izlaska. Uvijek je patnja čekati....


PS: Još malo slikica :)





Kupuju me pomalo sa tim slikam. Ali ćemo vidit kako će da bude kad igra izađe. No, i lincence su presudne, ne dam se tako lako.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #6 : 21. Lipanj, 2019., 14:34 »
Kaj vama s mozgom? Ne radi? :hihi: Daju vam slike ureda i vi se navlažite. :hiha2:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #7 : 21. Lipanj, 2019., 16:45 »
Kaj vama s mozgom? Ne radi? :hihi: Daju vam slike ureda i vi se navlažite. :hiha2:

O tome sam uredu sanjao dok sam igrao Winning Eleven. :slini:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #8 : 21. Lipanj, 2019., 17:53 »
pa licence si skines patchom....

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #9 : 21. Lipanj, 2019., 19:29 »
Ma licence su najmanji problem, problem je hype koji na kraju ne ponudi ništa. Modovi dobiju estetske promjene, online rak ranu ni ne dodirnu uopste, gameplay skriptiran do bola i nemoguće ga pobijediti, npr. FIFA je skriptirana maksimalno Ali momentum promjenjiv i znam da ću strpljivom igrom ako sam bolji većinom pobijediti, u PES-u je nemoguće ...

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #10 : 21. Lipanj, 2019., 19:58 »
pa licence si skines patchom....

Dovoljno sam godina skidao preko PES Galaxy-a...



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #11 : 29. Lipanj, 2019., 19:10 »

Demo novog PES-a 2020 izlazi 30.7.2019.

Demo timovi:
Barcelona
Arsenal
Boca Juniors
River Plate
Palmeiras
Flamengo
Sao Paolo
Colo Colo
Corinthians
CR Vasco da Gama
Club Universidad de Chile
Juventus
Manchester United
Bayern Munchen





Ove vijesti je objavio Lennart Bobzien - EU PES Brand Manager u prijenosu PES League u Londonu.
Dotakao se malo i misterioznog Project Eleven-a za koji je rekao da će imati veze sa game editorom.
« Zadnja izmjena: 18. Srpanj, 2019., 19:46 Beli »
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #12 : 29. Lipanj, 2019., 20:32 »
Super stvar, i do sada je edit mode bio izlaz za mnogo problema, ako ga unaprijede rijesice još mnoštvo drugih.

Ako javno objave da su kupili servere koji će online izvaditi iz blata, kao i da uvode motion scanner, razmislicu da kupim na nekom popustu.

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #13 : 29. Lipanj, 2019., 22:54 »

Ako javno objave da su kupili servere koji će online izvaditi iz blata, kao i da uvode motion scanner, razmislicu da kupim na nekom popustu.
Jel taj online baš toliko loš? - Ne igram ga pa zato pitam.  Mislim da sam samo u PES 2017 igrao nešto malo. Upisao 10 pobjeda i jedan poraz. Jedino što me nerviralo je kad bi likovi izlazili iz igre kad ih razbijem. Vidim da dosta igrača traži od Konamija da poprave online mod pa me zato zanima šta ne štima tu?
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #14 : 30. Lipanj, 2019., 08:30 »
U online ne štima ništa. Još uvijek koriste peer to peer bez dedicated servera, što otvara neograničene mogućnosti za varanje, manipulaciju vezom, lag, nerenspozivnost komandi itd. Ne znam ni u jednoj igri da ima više cheatera, laga i problema u online dijelu a da kompanija to nonsalantno ignorira već godinama. Tako da je online neozbiljan, nekada to radi dobro većinom loše, i onda dolazi do frustracija. Takodjer, scripting je užasan ali i njega dobrim dijelom uzrokuje lag I nerenspozivnost komandi, što stvara potpuni osjećaj jada.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9