HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519831 Hitova
*

marksman900

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #300 : 16. Siječanj, 2013., 18:57 »
Zanima me jedna stvar imam comp zvijer ali kako dolazi kraj 4 raz . srednje faks vamo tamo........ moro sam se "odreci" gaminga na neko vrijeme uzeo sam laptop core duo 2.0 ghz , 4gb ram, 500 hdd, i jedan problem intel gma 4500m grafa taj laptop sam dobio za poklon zanima me jedna stvar mozetel preporuciti igre za njega nesto dobro ali opet malo starije da mi dobro radi tako da imam sta za raditi ????
imam vec cod4 , lol , wow , coh ali opet jos nesto bi tjeo ???
tnx

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #301 : 20. Siječanj, 2013., 13:39 »
Pozdrav, trebao bih preporuku nekih igara za PC tipa mario kart, da su zabavne za multiplayer, bez puno razmišljanja i sposobnosti (da igram s curom ;))

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #302 : 20. Siječanj, 2013., 14:57 »
Probaj sa F1 Stars :ementaler:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #303 : 20. Siječanj, 2013., 15:00 »
Probaj sa F1 Stars :ementaler:

hvala na odgovoru Cole, baš ta mi je prije zapela za oko :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #304 : 20. Siječanj, 2013., 15:24 »
:thumbs:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #305 : 20. Siječanj, 2013., 21:05 »
Pozdrav ljudi! Evo ovako, zanima me neka igra u stilu Mass Effecta, Dragon Agea, Witchera...Znaci u igri mi je vazna prica i mogucnost izbora. Zanimaju me novije igre, odnosno igre sto su izasle zadnjih 5 god. Zapravo mislim da sam vecinu takvih igara vec sam pronasao (i odigrao) ali niakada neznas, mozda se nade nesto sto jos nisam odigrao. U obzir dolaze i igre poput Spec Ops The Line koja isto ima super pricu i mogucnost izbora.
Evo da nabrojim neke od igara na tu šemu koje sam presao da malo dobijete ideju o cemu pricam:

Mass Effect 1,2 & 3 (apsolutni favoriti)
The Witcher 1 & 2
Dragon Age 1 & 2
Alpha Protocol
The Walking Dead

Pa ako netko ima nekoh ideja neko slobodno kaze :)

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #306 : 20. Siječanj, 2013., 21:54 »
Star Wars KOTOR

Možeš čak koristit i Jedi mind tricks u dijalogu što zna bit zabavno. Većina izbora se vrti oko light ili dark side jel.


Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #307 : 20. Siječanj, 2013., 22:52 »
Star Wars KOTOR

Možeš čak koristit i Jedi mind tricks u dijalogu što zna bit zabavno. Većina izbora se vrti oko light ili dark side jel.



Nisi bas dobro procitao moj post, trazim igre koje su izasle u zadnjih 5 godina, ali KOTOR ti je super prijedlog jer sam ga vec imao u planu ali sam onda saznao da ga ne mogu igrati na Windowsu 7.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #308 : 21. Siječanj, 2013., 22:01 »
Može meni neko preporučit dobru mp igru na steamu sp nije važan samo da ima dobar mp.U obzir dolazi sve osim cs-a i cod-ova.

*

ddoxy

  • **
  • 203
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #309 : 21. Siječanj, 2013., 22:07 »
Star Wars KOTOR

Možeš čak koristit i Jedi mind tricks u dijalogu što zna bit zabavno. Većina izbora se vrti oko light ili dark side jel.



Nisi bas dobro procitao moj post, trazim igre koje su izasle u zadnjih 5 godina, ali KOTOR ti je super prijedlog jer sam ga vec imao u planu ali sam onda saznao da ga ne mogu igrati na Windowsu 7.

Možeš ga igrati na Win7. Ja ga igram bez ikakvih problema (Steam verzija). Nekima radi tek kada stave compatibility mode za XP SP3, i pokrenu ko Administrator.

Dok ga igraš, osjetiš iz aviona njegov utjecaj na Mass Effect i Dragon Age. Najbolja SW igra, te jedna od najbolji RPG igara općenito.

Trenutno je baš prolazim, i po save file zadnjem vidim da igram već 11 sati, a još pola nisam prošao.

Maksimalna preporuka.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #310 : 21. Siječanj, 2013., 22:47 »
Nisi bas dobro procitao moj post, trazim igre koje su izasle u zadnjih 5 godina, ali KOTOR ti je super prijedlog jer sam ga vec imao u planu ali sam onda saznao da ga ne mogu igrati na Windowsu 7.

Radi ti ova Steam verzija, a također i SW:KoTOR 2

Oba ultimativni RPG-ovi, od kojih mi je ovaj drugi ipak mrcu draži :ementaler: Dijelom sentimentalnost, dijelom epičnost

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #311 : 21. Siječanj, 2013., 22:51 »
Može meni neko preporučit dobru mp igru na steamu sp nije važan samo da ima dobar mp.U obzir dolazi sve osim cs-a i cod-ova.

Red Orchestra 2, Natural Selection 2.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #312 : 21. Siječanj, 2013., 23:24 »
+ chivalry

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #313 : 22. Siječanj, 2013., 18:52 »
Bok ljudi ja ovih dana igram L4D2 ali odlucio sam ponovo upaliti svoj PS2. Tako da bih zelio skinuti par igara za njega. Interesuju me samo neke dobre igre koje imaju dobru atmosveru i kojima je kampanja dobra. Ako imaju neki seriali i to bih mogao igrati. Sta kazete?
Suspect

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #314 : 22. Siječanj, 2013., 20:57 »
Black je okej FPS. Killzone prvi također ako se ne varam. Final Fantasy XII je podosta atmosferičan. Kreni s tim.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9