HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 523885 Hitova
*

gogzzzz

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #345 : 25. Veljača, 2013., 14:52 »
pc je sasvim uredu i vise, daleko vise nego sta je potrebno za ovu igricu .
veza je takoder u redu .
ako je moja greska da sam bio 8-15 minuta u gradu pa se resetiralo ajd jos cu i progutat nekak makar eto ,da me odusevilo..nije..
da mi se dogodilo kod jednog boss-a brejk i vracanje na main, reko bi ajd zalomilo se.. dogodilo se kod dva boss-a.. obzirom na kratkocu igranja mislim da je to minus ..
kaj se tice golda i valute , kazem da je moglo bit jednostavnije ..nepotrebna komplikacija koja po meni na ovim nizim lvl-ima ubije igrivost .s
vejedno kazem nije mi zao sto sam ju probao.. mozda mi se nesto drugo svidi bolje ;)

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #346 : 25. Veljača, 2013., 14:54 »
Meni treba neka dobra avantura. Ali da dugo traje i da se moze kupiti kreditnom karticom, jer ne mislim ic sad po ducanima.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #347 : 25. Veljača, 2013., 14:55 »
nezz ako svim tim igracima wowa nije bilo tesko cekat 1h da im se resetira heartstone ili unstuck nezz zasto bi bilo tesko tebi postavit jedan portal svakih 15 minuta ako negdje zapnes :hiha2:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

gogzzzz

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #348 : 25. Veljača, 2013., 20:56 »
ako sam na jednom djelu mape, i odem u grad malo se zadrzim..i portal se ugasi..nije stvar da mi je tesko il nesto nego kad se portal zatvori mos se slikat..vrtit se 10min da se vratis na poziciju...
zamisli da moras na wc, pa se dogodi neki tel poziv..al ono bas te zakaci.. i ne refreshah i eto :D al
 dobro sta je tu je..bilo proslo :)

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #349 : 25. Veljača, 2013., 21:35 »
zato postoji waypoint, no dobro, necu ic offtopic tu vise. U vezi avanture, svaka igra se moze kupit preko kartice, odnosno paypala. Preporucujem ti witcher 2, ili mozda neku igru iz assasins creed serijala. Mozda i kingdoms of amalur ali to je malo softcore i meni osobno premlako za rpg

If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #350 : 25. Veljača, 2013., 21:49 »
RPG =/= avantura
Akcijska avantura =/= avantura

Što se tiče avantura, Primordia je dobila vrlo visoku ocijenu kod nas - vrijedi pogledati
http://www.hcl.hr/recenzije-primordia-713-18.html

Tu je i slabije ocijenjena, ali PNC avantura dojmljive priče The Dark Eye: Chains of Satinav
http://www.hcl.hr/recenzije-the-dark-eye-chains-of-satinav-671-18.html

Vidi da li ti što odgovara

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #351 : 25. Veljača, 2013., 21:58 »
Definitivno cu probat ovo. Ali nekako mi treba nesto sa malo fluidnijom grafikom i malo zastrasujucim gameplayom. Ne trazim sad horor avanturu ali trazim samo nesto sto u sabi sadrzi pomalo horor atmosvere. Moze li se ovo nabavit na steam ili neki drugi servis?
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Gamer101

  • *
  • 28
  • _AxelF
    • Moj forum
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #352 : 02. Ožujak, 2013., 17:56 »
Ako ne postoji ovakva tema, zanima me preporuke nekih novih, dobrih RPGa. Odigrao sam sljedeće naslove: Kingdoms of Amalur: Reckoning, Dragon Age 1 i 2, ALL HAIL MASS EFFECT 1, 2 i 3 s DLCovima i Online, The Witcher 1 i 2 (ofc, čeka se 3 :D) i ako znate uz RPG neku DOBRU strategiju, a da je vrijeme radnje u "Medieval" dobu i da ima dobru grafiku. Igrao sam Shogun 2: Total War (ili tako nekako, ovaj novi iz 2011/2012) i super mi je! Pa eto :D Kom se da nek mi malo napiše svoja mišljenja koje s u po njemu najbolje RPG i Strategy igre i zašto. :) Hvala puno svima!

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #353 : 02. Ožujak, 2013., 19:14 »
Imaš Risen 1 & 2,Two Worlds (koji nije baš dobar),Two Worlds 2 (taj već vrijedi igrati),TES V:Skyrim,Dark Souls (kontrole su malo derpe u PC veziji),Fable 3 itd. a što se tiče strategija,ako ti se sviđa Shogun imaš baš Total War:Medival 1 & 2 pa probaj...

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #354 : 03. Ožujak, 2013., 08:22 »
Ako ti se svidio Shogun 2, nijedan drugi Total War te neće razočarati pa preporuka :thumbs:

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #355 : 04. Ožujak, 2013., 16:23 »
moželi neko preporućit neku igru poput: star wars jedi knight jedi academy...... to mi je jedna od najdražih igara ikada



Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy - Trailer

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #356 : 04. Ožujak, 2013., 17:30 »
Ako nisi igrao Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast onda ga odigraj. Igra je u singleplayeru jedno 16 puta bolja nego Academy.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #357 : 05. Ožujak, 2013., 13:48 »
Ako nisi igrao Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast onda ga odigraj. Igra je u singleplayeru jedno 16 puta bolja nego Academy.

Pretjeruješ...
I meni je bolji Outcast, ali tek za nijansu od Academy.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #358 : 05. Ožujak, 2013., 14:13 »
Level dizajn, izazovnost, radnja i naposlijetku dužina su sve ono što Outcast ima, a Academy nema. Academy jedino valja u multiplayeru.

*

Bruvy

  • **
  • 159
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #359 : 11. Ožujak, 2013., 11:20 »
Pozdrav momci , evo ovako , ako bi mi mogli preporucit neku dobru survival igru sa zombima da nije left 4 dead ili arma 2 day z ... neka igra amo rec di prezivljavas runde pa kupujes novu opremu i to ili nesto tako ... ili gdje ides pa skupljas stvari nadogradujes opremu ovo ono ... Moze i za xbox ako je igra

samo nemojte rec nesto kao resident evil za sta cjeli svjet zna :))

HVALA :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9