HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 523736 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #660 : 10. Ožujak, 2014., 10:56 »
Lik kaze mid-end a ti mu stavis najzahtjevnije igre :hiha:

Dobru pricu ti ima Mass Effect, jest rpg ali je isto tako i tps..Onda mozes odigrati Bioshock i Assassins Creed- drugi dio je najbolji sto se tice price :thumbs:

Probao sam Mass Effect i neznam. Ne privlači me taj ultra SF. Probat ću Bioshock, a AC sam prošao svaki osim četvorke. Hvala :)

south park stick of truth

dust an elysian tale

max payne 2

South Park ću ostaviti za uskršnje praznike, a Dust mi izgleda zanimljivo. Max Payne imam već dugo na listi i nikako da ga odigram. Hvala

Slažem se s Dragsterom u vezi Max Payne-a, obavezno odigraj i jedinicu i dvojku. Mafia 2,  priča je vrh kao i kod orginala. Deus Ex Human Revolution, Splinter Cell Conviction........

Jedinicu sam odigrao. Mafiju sam dvaput prošao, oba nastavka. Pogledat ću i Deus Ex i SC. Hvala.

*

galejr

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #661 : 13. Ožujak, 2014., 15:45 »
Hvala na odgovorima, što se tiče igara koje su nedavno izašle probao sam nekoliko i niti jedna me nije "zakačila". Guild wars 2 neću kupiti jer ne znam hoće li mi se svidjeti ili ne. Sačekati ću još malo pa ću vidjeti od igara sa liste najnovijih hoće li mi se svidjeti nešto. Večina današnjih igrica je ili prekomplicirano ili prešareno, znam da je Metin sranje od grafike i teška kategorija što se tiče item shopa, ali nju sam naučio do najsitnijih detalja, najsretniji bi bio kada bi izašao metin 3 :)

Još jednom, hvala na odgovorima

LP

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #662 : 13. Ožujak, 2014., 15:56 »
Poz, javljam ti se kao netko tko je također dugo igrao Metin 2... nažalost jelte :wildboy:

Mislim da bi ti se mogao svidjeti Neverwinter ili Lord of the Rings Online
Barem su se ta dva MMO-a meni dopala kao bivšem igraču Metina

Inače, teško da ćeš naći nešto toliko jednostavno koliko je Metin jednostavan, a moje su preporuke nešto najbliže toj jednostavnosti (iako su dosta kompleksni svaki na svoju stranu)

*

Vexido

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #663 : 13. Ožujak, 2014., 21:03 »
ovi iz guild warsa znaju staviti jednom u pola godine mogucnost da se moze probati gw2 za free na tjedan dana , ...pa ono nisu davno pa mozda bude u iducih mjesec dva , tko zna :P

mislim da je svaka  igra vise manje jednostavna samo se trebas prvo ustosit u igru :p... ili drugim rijecima svaka je igra komplicirana u pocetku :P  , nego osim te jednostavnosti sto jos trazis od igre ?  kakav nacin borbe ? i zbog cega se nisi zakacio na igre koje si vec igrao ?







Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #664 : 15. Ožujak, 2014., 20:02 »
Evo ja jos igram metin2 i zelim naci kakav dobar mmo zapela mi je u oko path of exile koju nisam prije probao zbog nekog buga sa clientom u igrama, sad se to popravilo. Zanima me jel itko od vas probao tu igru, recite mi dojmove i prednosti odnosno mane u odnosu na metin. Hvala

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #665 : 15. Ožujak, 2014., 20:06 »
Pa kao prvo i prvo, to su dva potpuno različita žanra tako da usporedbe nema

Pogledaj ovaj video da saznaš kakva je igra, a baci oko i na naslov - dakle, ne piše "volite WOW?" nego "volite Diablo?" - to ti govori čemu je igra slična, a čemu ne

Volite Diablo? Probajte Path of Exile | HCL.hr


*

galejr

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #666 : 18. Ožujak, 2014., 10:03 »
O načinu borbe ne mogu pričati jer sam igrao samo Metin od MMORPG-a, u ostalim igrama koje su mi se činile slične metinu mi se nije svidjelo pretjerano šarenilo i nekakvi efekti kao da sam bacio atomsku bombu kad upalim skil, a ne udario nekoga. U Metinu mi se super što je način trgovine dosta lagan, ne postoji previše itema tako da svi lako kontroliraju cijenu (prekupac sam) i na taj način mogu zaraditi dosta novaca. Nisam nešto pretjerano oduševljen 1vs1 (iako sam večinom bio najjači haha) više mi odgovara borba 10 na 10 i sl.. Metin je naspram ostalih igara koje sam pobao dosta jednostavan, jednostavno je kompletirati bonuse za pvp i pvm  samo treba dosta novaca. Uglavnom, prema dosadašnjim igrama koje sam testirao, a i prema godišnjem dobu (dolazi proljeće pa ljeto) neću počinjati ništa za ozbiljno do jeseni, a do tada tko zna što će biti od igara. Probao sam Neverwinter i odabrao nekog archera, ali igra mi je dosadna za započinjati.

*

Vexido

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #667 : 18. Ožujak, 2014., 18:45 »
meni je katastrofa nacin trgovine u metinu ... covjek treba em registrirat novi account koji ce ti biti uglavnom za shop em ostavit shop u gradu i cekat i cekat i cekat , te ostavit komp i igru upaljenu satima i satima da bi mogao prodati nesto -.-

"jednostavno je kompletirati bonuse za pvp i pvm " .. what a f***... , mi imamo potpuno drugcije poglede na metin :P , ali kao sto si rekao "samo treba dosta novaca" ,vjerojatno si dosta novaca utukao ,jer sumnjam da bi u protivnom rekao da se jednostavno mogu kompletirati bonusi za pvp i pvm ...:P , ali eto posto ja nisam koristio novce morao  sam utukći pun k... vremena da bi si napravio i pvp i pve opremu...

 nzm ako vec nemozes ovdje naci nista u recenzijama ili gdje li vec , onda  imas mmo hut na youtubeu , ali postoje i drugi ,oni bacaju 1st look na igre tj na svaku mmo igru koja izadje na sunce








Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #668 : 21. Ožujak, 2014., 15:18 »
Preporučite mi igre koje su po vama najbolje, nebitno da li je u pitanju grafika, gameplay... nebitan žanr itd. itd. :D
'sap homiz? Vana kil sam zombis?

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #669 : 21. Ožujak, 2014., 15:20 »
Svi GTA-i, svi Saints Row-i. Još reci na kojoj platformi misliš i nabrojim ti ih još milijun.
Ali najbolje, po meni su: GTA 4, Saints Row 2, L.A Noire, Red Dead Redemption, Max Payne 3 i tako dalje. :hiha:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #670 : 21. Ožujak, 2014., 16:42 »
Svi GTA-i, svi Saints Row-i. Još reci na kojoj platformi misliš i nabrojim ti ih još milijun.
Ali najbolje, po meni su: GTA 4, Saints Row 2, L.A Noire, Red Dead Redemption, Max Payne 3 i tako dalje. :hiha:

Igram na PC, hvala na preporukama :D Saints Row 2 nisam igrao mislim da cu to probati
'sap homiz? Vana kil sam zombis?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #671 : 22. Ožujak, 2014., 20:00 »
Ako moze neko da mi preporuci neku igricu za djecu za pc ali da se moze igrati pomocu dzojistika hvala unapred

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #672 : 22. Ožujak, 2014., 20:29 »

*

Madridista1

  • *
  • 73
  • No lajfer!
    • Real Madrid Hrvatska
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #673 : 25. Ožujak, 2014., 09:53 »
Pozdrav...

Prijedlozi za trkaće igrice (izbjegnite Grid i Dirt jer sam prešao zadnje), strateške i pucačine. Očekujem nekoliko prijedloga, hvala unaprijed ;)
"Nogomet je vrlo jednostavna igra, zašto je komlicirati?!"

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #674 : 25. Ožujak, 2014., 09:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9