HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519877 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #705 : 03. Svibanj, 2014., 11:32 »
2. Open-World racing igra, a da nije TDU.

Driver San Francisco

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #706 : 03. Svibanj, 2014., 11:42 »
Hvala dečki. :)

1. Far Cry 2, 3 // Prototype i nastavak // Sleeping Dogs // Malo se strpiš pa Watch Dogs
2. NFS serijal

2. Open-World racing igra, a da nije TDU.

Driver San Francisco

1. Fallout: New Vegas

Ove ću igre uzeti. Hvala još jedanput. :)

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #707 : 03. Svibanj, 2014., 13:08 »
Moze preporuka neku PvP igru slicnu kao da igram WoW pvp battlegrounde. Bila je nekad nekakva Warhammer: nesto igra, ali se ugasila. Pa ako ima nesto slicno neka napise tu pls :P

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #708 : 03. Svibanj, 2014., 16:14 »
Moze preporuka neku PvP igru slicnu kao da igram WoW pvp battlegrounde. Bila je nekad nekakva Warhammer: nesto igra, ali se ugasila. Pa ako ima nesto slicno neka napise tu pls :P
Guild Wars,Battle of The Immortals

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #709 : 05. Svibanj, 2014., 17:08 »
ej treba mi preporuka za par igra ,obožavam igre poput gta 5,assassin's creed 4 black flag,infamous itd. volim igre s velikom mapom (open world igre) , akcijske i strateške  ali volim i horor igre ne volim igre poput warcraft,skyrim,The Elder Scrolls itd. imam ps3 pa molim da kad mi preporučujete provjerite dal je ta igra za ps3 hvala

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #710 : 05. Svibanj, 2014., 17:09 »

ej treba mi preporuka za par igra ,obožavam igre poput gta 5,assassin's creed 4 black flag,infamous itd. volim igre s velikom mapom (open world igre) , akcijske i strateške  ali volim i horor igre ne volim igre poput warcraft,skyrim,The Elder Scrolls itd. imam ps3 pa molim da kad mi preporučujete provjerite dal je ta igra za ps3 hvala

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #711 : 05. Svibanj, 2014., 19:55 »
volim igre s velikom mapom (open world igre) ,... ne volim igre poput warcraft,skyrim,The Elder Scrolls itd.

Malo ti se logika ne slaže :solidus:


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #712 : 05. Svibanj, 2014., 20:52 »

ej treba mi preporuka za par igra ,obožavam igre poput gta 5,assassin's creed 4 black flag,infamous itd. volim igre s velikom mapom (open world igre) , akcijske i strateške  ali volim i horor igre ne volim igre poput warcraft,skyrim,The Elder Scrolls itd. imam ps3 pa molim da kad mi preporučujete provjerite dal je ta igra za ps3 hvala


Voliš open world igre kažeš? Just Cause 2, Red Dead Redemption, Saints Row 3, Sleeping Dogs, Batman Arkham City.....  I sve su dostupne za ps3 mislim.

volim igre s velikom mapom (open world igre) ,... ne volim igre poput warcraft,skyrim,The Elder Scrolls itd.

Malo ti se logika ne slaže :solidus:

Vjerovatno mu se RPG-ovi ne sviđaju.....

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #713 : 06. Svibanj, 2014., 06:50 »
Ljudi, imam priliku na akciji uzeti

Max Payne 3 Complete edition (O.K. mi je igra i ima dosta dobru priču i gameplay)

ili

L.A. Noire Complete edition (igra je posebna i po zanimljivom gameplayu i ispitivanju i bla bla, ali je dosadna do bola kada se stalno voziš s jednog na drugi kraj grada...)

Što vi mislite?!?! Kaj uzet?!?!
Znam da svatko ima svoj stil i la la la, meni se obje sviđaju, no trenutno nemam para za obje... Pa su svi prijedlozi dobrodošli!
Inače obje koštaju 6,99$

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #714 : 06. Svibanj, 2014., 07:56 »
Maxo, bez da dva put razmisliš. Pogotovo ako se radi o PC igrama budući da je L.A. Noire loš port, a Maxo radi sasvim fino na PC-u.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #715 : 06. Svibanj, 2014., 09:07 »
Uzeo sam Maxa!

Hvala

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #716 : 09. Svibanj, 2014., 22:17 »
Može li netko preporučiti odličnu FPS igru?
Hvala unaprijed.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #717 : 09. Svibanj, 2014., 22:22 »
Hm, ajmo redom;

CoD Black Ops (i ostali Codovi naravno jer je u svakom kampanja full zabavna al u BO je priča vrh vrhova), Far Cry 3, Call Of Juarez Gunslinger, Metro 2033/Last Light, Rage..............

:kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #718 : 09. Svibanj, 2014., 22:23 »
Originalni jedan i jedini Medal Of Honor: Allied Assault.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #719 : 10. Svibanj, 2014., 09:17 »
Trazim neku igricu koja je bolja od GTA SA i IV mozete reci neke naslove koju da kupim(Da ne trosim novce bezveze), te da je za PC jer mi PS trenutno nije u funkciji. (Adminu ako sam promasio temu molim te da je preselis jer sam novi na forumu)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9