HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 521735 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #825 : 24. Kolovoz, 2014., 20:02 »
 jesi kad nadogradio FMS na +9
« Zadnja izmjena: 27. Rujan, 2015., 10:43 armin221186 »

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #826 : 01. Rujan, 2014., 23:12 »
Pozz ekipa sta se igra trenutno na ps3 posto mislim kupit a neznam da uzmem cod ghost last of us il gta 5 preporucite sta mi je bolje

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #827 : 01. Rujan, 2014., 23:39 »
ako imaš ekipu za igrati, uzmi gta
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #828 : 02. Rujan, 2014., 00:24 »
ako imaš ekipu za igrati, uzmi gta

nemam ekipu novi sam na ps3 prvi put sam uzo ps3 pa nzm sta uzet jel ima mozda netko od vas cod ghost pa da igramo mal

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #829 : 02. Rujan, 2014., 02:46 »
Jel bi mogao samo pisat pune riječi i stavljat koji zarez ili točku tamo di treba?
Ovako zbrda zdola treba se dva tri puta pročitat tvoj post da se shvati značenje.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #830 : 11. Rujan, 2014., 12:22 »
Moze neka preporuka?
Samo ako moze da mi ne proporucujete sporgove/utrke/2d igre :D
Sve ostalo dolazi u obzir.
Konfiguracija:
Procesor: Intel core 2 quad q8200 2.33gh/z
Ram: 4gb ddr3
Graficka: Gigabyte radeon hd 5570 2gb ddr3
Hvala unaprijed :)

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #831 : 11. Rujan, 2014., 13:14 »
Kaži slobodno i koji te žanrovi zanimaju
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #832 : 11. Rujan, 2014., 19:27 »
Trebao bih preporuku igre tipa da je mogu igrati max. sat dnevno,svaki dan, na dulji period. Kako mnogo radim na računalu da malo skrenem misli i odigram nešto zabavno. Upravo zabavno i tražim, ne neka duboka priča ili strategija,auti ili mmo. Volio bih nešto tipa jednostavan fps ili rpg, platformer ili sl. Bilo bi super kada bih mogao sa joysticom igrati. Sve preporuke dobro došle.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #833 : 11. Rujan, 2014., 19:30 »
Mark of the Ninja

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #834 : 11. Rujan, 2014., 21:37 »
Igrao sam to. I zbog toga zaboravih napomenuti da ne bih nešto vezano uz Aziju i njihovu kulturu jer su mi u zadnjih par godina gori oni nego Amerikanci.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #835 : 11. Rujan, 2014., 21:50 »
kriste kako ti azijati mogu biti gori od amera? ;____________________;

ot: shank, bastion, braid, terraria, ys: oath in felghana je dosta kežualan (iako je iz japana), hotline miami,,,,
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #836 : 12. Rujan, 2014., 02:59 »
cs go,,,,,,,


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #837 : 12. Rujan, 2014., 05:18 »
volim tipa igre Assasins Creed i tako open world ili neka strategija..

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #838 : 12. Rujan, 2014., 06:50 »
Ne znam preporučiti išta slično AC serijalu (ne igram takve igre), ali od strategija možeš probati CIV 5, Total War serijal, neki noviji naslov WH40K franšize, StarCraft 2, meni uvijek drag Rise of Nations, Imperial Glory, Hearts of Iron 2 ili 3 ako nisi početnik žanra ... eto baš sad BundleStars nudi cijeli Hearts of Iron 3 sa svim DLC-ovima za 30kn http://www.bundlestars.com/all-bundles/hearts-of-iron-iii-complete-bundle

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #839 : 14. Rujan, 2014., 23:15 »
Trebao bih preporuku igre tipa da je mogu igrati max. sat dnevno,svaki dan, na dulji period. Kako mnogo radim na računalu da malo skrenem misli i odigram nešto zabavno. Upravo zabavno i tražim, ne neka duboka priča ili strategija,auti ili mmo. Volio bih nešto tipa jednostavan fps ili rpg, platformer ili sl. Bilo bi super kada bih mogao sa joysticom igrati. Sve preporuke dobro došle.

Platformer definitivno Trine 1 i 2! Mislim da se može i s kontrolerom igrati. Bila je još jedna, isto nekakav platformer, tako nešto, mislim da je indie naslov u pitanju - radnja se odvija u svemiru na nekakvoj zapuštenoj svemirskoj postaji gdje moraš prolaziti sobe s preprekama, koristiš nekakvu pušku koja ima par mogućnosti (mislim da je mogla pomicati objekte, pa je mogla raditi par klonova tvog lika... bio je review na HCL-u, netko će se sjetiti naslova). I još bi ti preporučio How to survive, izometrijski survival, ne pretjerano težak, ne pretjerano dug, ali je jako zabavna igra, sa malo laganog crnog humora kroz tutorijale.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9