HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519661 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #885 : 30. Studeni, 2014., 14:53 »
Pozdrav.
Prije mjesec ili manje sam nabavio novi komp i svidja mi se za moje potrebe, ali i dalje sam u dilemi koju cu igru da igram a da je dobra i zarazna i da mi ne dosadi odma. To se dogodilo sa World of tanks, vidio sam mnogo mojih drugova je igra i mnogi ljudi je igraju na Balkanu. Ali meni nije tako zarazna em mi i dosadi poslije nekoliko borbi i ne volim spora desavanja zbog tenkova, vise bih volio neke brze akcije. Mislio sam da probam LoL ili dota, ali mi se ne svidjaju uopste. Ako mozete vi da mi date neko svoje misljenje koju igru da igram a da je zarazna a i dobra, recite mi (PS graficka mi je ati x1550, znam da je losa ali mislim ove igre sto sam naveo bi mogao pokrenuti), unapred hvala.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #886 : 30. Studeni, 2014., 16:29 »
Pozdrav.
Prije mjesec ili manje sam nabavio novi komp i svidja mi se za moje potrebe, ali i dalje sam u dilemi koju cu igru da igram a da je dobra i zarazna i da mi ne dosadi odma. To se dogodilo sa World of tanks, vidio sam mnogo mojih drugova je igra i mnogi ljudi je igraju na Balkanu. Ali meni nije tako zarazna em mi i dosadi poslije nekoliko borbi i ne volim spora desavanja zbog tenkova, vise bih volio neke brze akcije. Mislio sam da probam LoL ili dota, ali mi se ne svidjaju uopste. Ako mozete vi da mi date neko svoje misljenje koju igru da igram a da je zarazna a i dobra, recite mi (PS graficka mi je ati x1550, znam da je losa ali mislim ove igre sto sam naveo bi mogao pokrenuti), unapred hvala.
Probaj Call Of Duty 4 Modern Warfare,odlicna igra... ili call of duty 2......

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #887 : 30. Studeni, 2014., 18:12 »
SORRY sto radim dupli post ali treba mi hitno neka igrica ako moze,jako bi bio zahvalan.........
molim vas ako znate da kazete jer dosadno je a nemam sta da igram...
:chair:

http://www.giantbomb.com/tycoon/3015-244/games/

*

NikolaDexter97

  • *
  • 23
  • Anime & Games
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #888 : 30. Studeni, 2014., 19:22 »
Želim kupiti jednu od ove dvije igre, ali se ne mogu odlučiti koja je od njih bolja. Nisam igrao ni jednu ni drugu. Čuo sam za obije igre i dobre i loše stvari, pa ako mi vi možete pomoći. Recite vaše mišljenje o obije igre. Hvala.

Assassin's Creed IV: Black Flag:
- Borba na moru - Brodovi VS Brodovi = Stvar koja mi se jako ne svidja u AC- igrama (naime: AC:Pirates: ACIII: ACIV)

Watch Dogs:
-Optimizacija - Sitni lagovi na PC verziji igre = Smeta gejmpleju, a posebno Online (je li to fiksirano ?)

Hvala unaprijed.
''You smart.
You loyal.
You’re grateful.
I appreciate that.
Go buy your momma a house.
Go buy your whole family houses.
Put this money in your savings account.
Go spend some money for no reason.
Come back and ask for more.''
-DJ Khaled (best man ever)

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #889 : 30. Studeni, 2014., 22:32 »
Skini sa torrenta,bolje ces sigurno proci.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #890 : 30. Studeni, 2014., 22:39 »
Skini sa torrenta,bolje ces sigurno proci.

Ajde PRVO pročitaj PRAVILA foruma... ZABRANJENA je piratizacija i njeno podržavanje... :chair:

@NikolaDexter97
 Teško je usporediti ove dvije igre...

Pošto imam Watch Dogs i Season pass i sve sam 99% prešao (fale mi neki collectiblesi) zbog optimizacije i pomalo razočaravajućih stvari preporučio bih ti Assassins creed, ali bilo bi dobro (nije uvijet) da si odigrao i prijašnje AC serijale.

Usput, koju konfiguraciju imaš?
« Zadnja izmjena: 30. Studeni, 2014., 22:42 Hrv4tin4 »

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #891 : 01. Prosinac, 2014., 11:55 »
Pozdrav.
Prije mjesec ili manje sam nabavio novi komp i svidja mi se za moje potrebe, ali i dalje sam u dilemi koju cu igru da igram a da je dobra i zarazna i da mi ne dosadi odma. To se dogodilo sa World of tanks, vidio sam mnogo mojih drugova je igra i mnogi ljudi je igraju na Balkanu. Ali meni nije tako zarazna em mi i dosadi poslije nekoliko borbi i ne volim spora desavanja zbog tenkova, vise bih volio neke brze akcije. Mislio sam da probam LoL ili dota, ali mi se ne svidjaju uopste. Ako mozete vi da mi date neko svoje misljenje koju igru da igram a da je zarazna a i dobra, recite mi (PS graficka mi je ati x1550, znam da je losa ali mislim ove igre sto sam naveo bi mogao pokrenuti), unapred hvala.
Probaj Call Of Duty 4 Modern Warfare,odlicna igra... ili call of duty 2......
COD 4 MP igram svakodnevno i veoma mi se svidja igrica, nego sam vise mislio da mi preporucite neku igru koja je zarazna ovako a i da je besplatna na Steam ili negdje drugdje :D

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #892 : 01. Prosinac, 2014., 22:46 »
Sutra stiže GTX 970. Na čemu da je testiram? :kava:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #893 : 02. Prosinac, 2014., 16:43 »
Sutra stiže GTX 970. Na čemu da je testiram? :kava:

Imam ja nekih igara, šalji grafičku, pa ti je isprobam i vratim ako valja. Ako ne valja, kupuj drugu, ovu ću ja uzeti.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #894 : 02. Prosinac, 2014., 20:38 »
Sutra stiže GTX 970. Na čemu da je testiram? :kava:

Imam ja nekih igara, šalji grafičku, pa ti je isprobam i vratim ako valja. Ako ne valja, kupuj drugu, ovu ću ja uzeti.

Pošalji adresu na PP :mrgreen:

Nego, ozbiljno. Unity i Far Cry mi se ne da igrati, što je osim toga dobar benchmark? :solidus:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #895 : 02. Prosinac, 2014., 20:41 »
Arma 3 max view distance.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #896 : 02. Prosinac, 2014., 21:32 »
Arma 3 max view distance.

Gracias \:D/
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #897 : 10. Prosinac, 2014., 17:26 »
Wolfenstein: The New Order ili Lara Croft and the Temple Of Osiris? :solidus:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #898 : 10. Prosinac, 2014., 18:05 »
lol

Wolfi

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #899 : 10. Prosinac, 2014., 18:27 »
Ako misliš kupovat to ni jedno ni drugo nije vrijedno stvarnih novaca. Ako ne misliš biraš između još jednog generičnog platformera i još jednog generičnog šutera.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9