HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519823 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #900 : 10. Prosinac, 2014., 18:39 »
Ma imao sam 100 kn viška na kartici pa sam gledao što mogu dobiti za te pare. Na kraju odjebao obje navedene i uzeo GTA pack (3, 4 + Episodes from Liberty City, Vice City, San Andreas), L.A. Noire i LEGO Marvel Super Heroes za sve skupa 90 kuna. :ave::ave:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #901 : 10. Prosinac, 2014., 18:44 »
To je bome dobar dil.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #902 : 11. Prosinac, 2014., 00:52 »
S obzirom da sam sada sve pokupovao sto sam zelio igrat osim gta collectiona,ne znam sto da vise kupim.Imam hd4850 intel pentium dc e5300 2,6 2 gb rama.
Igram dead island,zavrsio fc3,igram pes,mafia,sleeping dogs,max payne,outlast,cs 1.6,cs go i sl.Volio bi neku voznju,ali da nije.nfs.Znaci klasicni tunin.Street utrke,drag racing.Mislio sam shift 2,ali ne znam kako bi igra isla na kompu.Preporucite mi neke igre slicne gore ovima slobodno

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #903 : 11. Prosinac, 2014., 05:28 »
Ako misliš kupovat to ni jedno ni drugo nije vrijedno stvarnih novaca. Ako ne misliš biraš između još jednog generičnog platformera i još jednog generičnog šutera.

Zašto lažeš ovaj napačeni narod?
Wolfie je savršen old skul šuter.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #904 : 11. Prosinac, 2014., 09:44 »
Ajde donekle :mrgreen: iako previše se trudi biti old skul nego što zapravo je.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #905 : 11. Prosinac, 2014., 10:55 »
S obzirom da sam sada sve pokupovao sto sam zelio igrat osim gta collectiona,ne znam sto da vise kupim.Imam hd4850 intel pentium dc e5300 2,6 2 gb rama.
Igram dead island,zavrsio fc3,igram pes,mafia,sleeping dogs,max payne,outlast,cs 1.6,cs go i sl.Volio bi neku voznju,ali da nije.nfs.Znaci klasicni tunin.Street utrke,drag racing.Mislio sam shift 2,ali ne znam kako bi igra isla na kompu.Preporucite mi neke igre slicne gore ovima slobodno

Shift 2 je sve samo ne street utrke. Igra se bazira na stvarnim utrkama i stvarnim stazama (FIA GT3 European Championship)

Mene trenutno od takvih igara najviše privlači Assetto Corsa, ali ni to nije street race. Možda Burnout: Paradise? Malo starija stvar, ali meni je bila zabavna. A i raditi će bez problema na tvojem kompu.

Zašto lažeš ovaj napačeni narod?
Wolfie je savršen old skul šuter.

Uvijek tražim nešto s različitim lokacijama i dobrim level dizajnom, a nedavno sam na jednom gameplay videu vidio da se dio igre odvija u Belica Kampu. Belica je malo mjesto blizu mene (Međimurje). Kud ćeš raznovrsnije lokacije :ave:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #906 : 11. Prosinac, 2014., 12:00 »
S obzirom da sam sada sve pokupovao sto sam zelio igrat osim gta collectiona,ne znam sto da vise kupim.Imam hd4850 intel pentium dc e5300 2,6 2 gb rama.
Igram dead island,zavrsio fc3,igram pes,mafia,sleeping dogs,max payne,outlast,cs 1.6,cs go i sl.Volio bi neku voznju,ali da nije.nfs.Znaci klasicni tunin.Street utrke,drag racing.Mislio sam shift 2,ali ne znam kako bi igra isla na kompu.Preporucite mi neke igre slicne gore ovima slobodno

Shift 2 je sve samo ne street utrke. Igra se bazira na stvarnim utrkama i stvarnim stazama (FIA GT3 European Championship)

Mene trenutno od takvih igara najviše privlači Assetto Corsa, ali ni to nije street race. Možda Burnout: Paradise? Malo starija stvar, ali meni je bila zabavna. A i raditi će bez problema na tvojem kompu.

Zašto lažeš ovaj napačeni narod?
Wolfie je savršen old skul šuter.

Uvijek tražim nešto s različitim lokacijama i dobrim level dizajnom, a nedavno sam na jednom gameplay videu vidio da se dio igre odvija u Belica Kampu. Belica je malo mjesto blizu mene (Međimurje). Kud ćeš raznovrsnije lokacije :ave:
Hoce li Acceto corsa raditi na mojem kompu?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #907 : 11. Prosinac, 2014., 12:14 »
Hoce li Acceto corsa raditi na mojem kompu?

Nije prezahtjevna, na nekim low postavkama sigurno hoće. Još 2 GB RAM-a bi možda dobro došlo.

Jedino, zaboravih napomenuti da je igra još uvijek early access pa sam odluči želiš li je.

A i vidim sad da je na Steamu 34€, što je jako puno. Kad sam ja gledao, bila je 17€ - vjerojatno na nekom saleu.

Na Kinguinu imaš gift za 22€.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #908 : 11. Prosinac, 2014., 13:44 »
Ako želiš tu neku klasiku utrkivanja po ulicama biraj Grid 2
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #909 : 12. Prosinac, 2014., 01:01 »
Hoce li Acceto corsa raditi na mojem kompu?

Nije prezahtjevna, na nekim low postavkama sigurno hoće. Još 2 GB RAM-a bi možda dobro došlo.

Jedino, zaboravih napomenuti da je igra još uvijek early access pa sam odluči želiš li je.

A i vidim sad da je na Steamu 34€, što je jako puno. Kad sam ja gledao, bila je 17€ - vjerojatno na nekom saleu.

Na Kinguinu imaš gift za 22€.
Ima po 13 eura.Vidjet cu jos jer ne znam sta ce uskocit u winter saleu
Ako želiš tu neku klasiku utrkivanja po ulicama biraj Grid 2
Hvala

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #910 : 12. Prosinac, 2014., 09:13 »
Dobra strategija: Ne prihvatam Total War naslove novije od 2006. kao ni Medival Total War: 2 (odličan 400 sati u igri), svi Tropici pređeni nekoliko puta...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #911 : 12. Prosinac, 2014., 09:46 »
Wargame serijal.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #912 : 13. Prosinac, 2014., 01:26 »
Coh

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #913 : 18. Prosinac, 2014., 16:34 »
Daj mi predlozite neke igre za bozicni ugođaj? Hvala

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #914 : 18. Prosinac, 2014., 17:05 »
Santa Claus in Trouble rula :kava:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9