HCL.HR

Project C.A.R.S.

  • 187 Odgovora
  • 67808 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #135 : 16. Svibanj, 2015., 12:39 »
Žao mi je dečkiju na konzolama.
Ali igra je na PC-u odlična. Ima naravno nekih svojih mušica, ali u 30 sati igranja imam većinom jako dobre dojmove.
Čak sam odvozio i dvije jako dobre MP utrke i to na užasno kritičnom mjestu - VN Monaca sa DTM klasom. Pogodio neku odličnu ekipu. :)

A karijera mi se čini baš dobro osmišljena. One iz GT serijala su mi bile užas užasa.
Čak me i Formule oduševljavaju. Više se ne sjećam fizike F1 igara, ali mislim da ih ova iz pCARS-a jede za doručak. :)
Evo jedna fotofiniš pobjeda. :)))

Project CARS | GT3 PhotoFinish Win - YouTube
Fizika mi je brutalno dobro pogođena u igri.
Koji god event da otvorim i započnem brutalno se zabavim.
Tu opet vidim nitko se ne upušta u vožnju. ;(

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #136 : 16. Svibanj, 2015., 12:53 »
Meni previše hardkor, a nemam volan od tri iljade. Plus, hoću stabilnih 60 frejmsa.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #137 : 16. Svibanj, 2015., 13:51 »
Meni previše hardkor, a nemam volan od tri iljade. Plus, hoću stabilnih 60 frejmsa.

Pa smanji detalje. Ili igras konzolasku verziju?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #138 : 16. Svibanj, 2015., 15:58 »
Kao što reče Igor/Cole u videu, postavke koje drže 60 frejmova na jednoj stazi ne jamče 60 frejmova na drugoj / u različitim vremenskim uvjetima. Ne da mi se eksperimentirati s postavkama za novu utrku.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #139 : 16. Svibanj, 2015., 16:32 »
Ma ni ne treba biti 60 lock.
Jer, kada pada, nikad ne pada drastično. Ja gotovo nikad ne iskusim nikakvo trzuckanje po tom pitanju.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #140 : 18. Svibanj, 2015., 20:32 »
moran je uzet pod hitnooo...ko voli auta i voznjuuu ovo je raj

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #141 : 19. Svibanj, 2015., 15:51 »
Eto na, razne gluposti pisane po netu natjerale ljude iz Slightly Mada da objave službeno objašnjenje o AMD grafičkama i optužbama da ih je Nvidija sponzorirala:


Project CARS is not a GameWorks product. We have a good working relationship with nVidia, as we do with AMD, but we have our own render technology which covers everything we need.

NVidia are not “sponsors” of the project. The company has not received, and would not expect, financial assistance from third party hardware companies.

The MADNESS engine runs PhysX at only 50Hz and not at 600Hz as mentioned in several articles

The MADNESS engine uses PhysX for collision detection and dynamic objects, which is a small part of the overall physics systems

The MADNESS engine does not use PhysX for the SETA tyre model or for the chassis constraint solver (our two most expensive physics sub-systems)

The MADNESS engine does not use PhysX for the AI systems or for raycasting, we use a bespoke optimised solution for those

The physics systems run completely independently of the rendering and main game threads and utilises 2 cores at 600Hz

The physics threading does not interact with the rendering, it is a push system sending updated positional information to the render bridge at 600Hz

Any performance difference with PhysX would not be reflected with differences in comparing rendering frame rates. There is no interaction between PhysX and the rendering

Overall, PhysX uses less than 10% of all physics thread CPU on PC. It is a very small part of the physics system so would not make a visual difference if run on the CPU or GPU

Direct involvement with both nVidia and AMD has been fruitful in assisting with the game performance at various stages of development. Both AMD and nVidia have had access to working builds of the game throughout development, and they have both tested builds and reported their results and offered suggestions for performance improvements.

Testing of the game with different driver versions has produced a variety of performance results on both nVidia and AMD hardware. This is entirely to be expected as driver changes cannot always be tested on every game and every card, and this is the reason why both companies produce game-specific driver profiles, to ensure that they can get the best out of the game.

Project CARS does not use nVidia specific particle technology – the system we use is a modified version of the same technology we used on the Need for Speed : Shift and Shift Unleashed games, and was entirely developed in-house. The reason the performance drops when there are a lot of particles on screen is simply because processing a large number of particles is very expensive.”

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #142 : 19. Svibanj, 2015., 15:53 »
Meni je igra baš za zadnjim Nvidia driverima za Witchera novog, priuštila neke glitcheve. :mrgreen:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #143 : 20. Svibanj, 2015., 13:25 »
Žao mi je dečkiju na konzolama.
Ali igra je na PC-u odlična. Ima naravno nekih svojih mušica, ali u 30 sati igranja imam većinom jako dobre dojmove.
Čak sam odvozio i dvije jako dobre MP utrke i to na užasno kritičnom mjestu - VN Monaca sa DTM klasom. Pogodio neku odličnu ekipu. :)

al ima problema na konzolama? kakav je na ps4?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #144 : 24. Svibanj, 2015., 10:24 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #145 : 27. Svibanj, 2015., 13:22 »
Evo skida se project cars za ps4 presritan san, jos samo 4 ure i mogu zaigrat...


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #147 : 27. Svibanj, 2015., 15:33 »
Evo ako se neko zeli malo igrat sa FFB neka pogleda ovdje...Jack Spade - FFB Tweaker Files

Apsolutno svi ovo ne isprobat, nego postavit i zahvalit se Jadranu!
Ovo mjenja fiziku svega. Ne da je nebo i zemlja razlika, nego potpuno nova igra, novo sve.
Čini mi se kao da imam novi volan čovječe, a ne tweak postavki...

Svaki automobil s ovim tweakom ima svoj poseban FFB.
Isprobao dosada 5 automobila, kojima sam zapamtio vozni model i osjećaj na volanu.
Ovo je ljudi moji kao da pričamo s arkade na simulaciju. Još kaže meni Jadran, gle MENI je bolji osjećaj, nezz dal će tebi biti.
Baca mi krafne u oči, kao nebo i zemlja razlika, ovo ono.

Stari moj. Razlika je još veća.
Samo bi volio da ekipa na konzolama ovakav tweak neki isproba, ako je ikako moguće, JER OVO MIJENJA SVE!
Čudo od tweaka, a jednostavno, da jednostavnije nemože biti...
C/P folder u documentsu. Jadrane, imaš gajbu!  ;D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #148 : 27. Svibanj, 2015., 15:38 »
ja bi isproba al cu igrat na yojsticku neman volanaaa

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #149 : 05. Lipanj, 2015., 22:17 »
Evo i mojeg pogleda na igru i prva službena recenzija za HCL. :ementaler:

VIDEO I RECENZIJA: Project CARS dočekao našu presudu | HCL.hr

Te ista recenzija prilagođena za CroSimRacing Portal.

CSR RECENZIJA: Project CARS | CroSimRacing

 :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9