HCL.HR

Prototype

  • 286 Odgovora
  • 55584 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Prototype
« Odgovori #135 : 17. Lipanj, 2009., 21:52 »
Stvarno je iznenađujuće dobra, u ova 2 dana jedno 8 puta sam izašao iz igre i u roku 20 minuta sam je opet poželio zaigrat, jako puno ljudi je prihvatilo igru i iako će neki reć da nije, meni je jeb originalna sa sjajnim animacijama i adrenalinskim nabijačinama  :ave:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Prototype
« Odgovori #136 : 17. Lipanj, 2009., 21:55 »
Ane, kako volim šta su predobro izveli jednu stvar:

Napravit prejebački kvalitetnu i brutalno dobru igru sa šitnom grafikom i postić predobar uspjeh.

Najbolji dokaz danas za "igrivost >>>>>>>>>> grafika". Nabijem sve good looking wannabi naslove. :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Prototype
« Odgovori #137 : 17. Lipanj, 2009., 21:58 »
 =D> to mi uopće nije palo na pamet, svaka čast na primjećenom

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Prototype
« Odgovori #138 : 17. Lipanj, 2009., 22:05 »
Meni je šitna grafika jer igram na sve low do dna al inače na skrinovima sam vidio da je puno puno bolja.

Taman sad slistio onog nekog nabrijanog boss huntera, pol sata sam ga jebo sa onim šiljcima i bazukama i svime i još mi vojska pomagala i jedva je gad crko. :2139:

Easy, jesi ga uspio nabildat skroz, baš sve upgrejde šta se nude?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Prototype
« Odgovori #139 : 17. Lipanj, 2009., 22:23 »
Imao sam sve moguće apgredje na zadnjem bosu.

Edit, moram napomenut da mi je zadnji fajt bio prebrutalan. Nema s čim ga nisam gađao, predobro neš.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Prototype
« Odgovori #140 : 17. Lipanj, 2009., 22:25 »
Sve upgradeove mozes dobiti jedino ako unistavas hiveove i baze. Nema dovoljno EP-a za sve kroz story misije.

Ja sam ju zavrsio pred nekoliko dana, pa se jos uvijek vracam prakticki svakodnevno i potrosim nesto vremena samo zujajuci uokolo uz neku mjuzu u pozadini. Zbilja jos nisam naisao na neku igru koja vam daje toliko slobode i pusta vas da radite sto zelite.
Nitko vam ne brani da recimo uzmete machinegun od nekog vojnika, uletite u infected area, odaberete nekog pjesaka i stitite ga od najezde zombia i huntera koliko i kako god mozete. Malo Left 4 Dead stih i tako to. :D
Uglavnom, da. Tonu toga mozete raditi i zajebavati se.

Samo, sto vise igram, to se vise cudim sto nisu dali barem opciju da pjesake koje uhvatite mozete samo spustiti natrag na zemlju, malo njeznije, da barem ostanu zivi. Moglo je biti i nekih misija u tom stilu. Odnesi osobu do tocke A & stuff. Al' ae, bit ce u iducem nastavku nadam se.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Prototype
« Odgovori #141 : 17. Lipanj, 2009., 22:26 »
Vožnja helićem prejebeno dobra, čak mi je bolje izvedena nego u svim ostalim igrama di se helić mogao vozit

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Prototype
« Odgovori #142 : 17. Lipanj, 2009., 22:27 »
Meni je fascinacija ukrast helić, dignut se najviše što mogu, iskočit van, glide i onaj bulletbomb drop izvest. Po mogućnosti negdje gdje ima puno auta/pješaka. Jednostavno predivan osjećaj ubrzanja, slow motion pri padu ( ako je brzina dovoljno velika ) i naravno shockwave koji pobaca sve u krugu od 10 metara.  :(
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Prototype
« Odgovori #143 : 17. Lipanj, 2009., 22:33 »
Sve upgradeove mozes dobiti jedino ako unistavas hiveove i baze. Nema dovoljno EP-a za sve kroz story misije.

Ja sam ju zavrsio pred nekoliko dana, pa se jos uvijek vracam prakticki svakodnevno i potrosim nesto vremena samo zujajuci uokolo uz neku mjuzu u pozadini. Zbilja jos nisam naisao na neku igru koja vam daje toliko slobode i pusta vas da radite sto zelite.
Nitko vam ne brani da recimo uzmete machinegun od nekog vojnika, uletite u infected area, odaberete nekog pjesaka i stitite ga od najezde zombia i huntera koliko i kako god mozete. Malo Left 4 Dead stih i tako to. :D
Uglavnom, da. Tonu toga mozete raditi i zajebavati se.

Samo, sto vise igram, to se vise cudim sto nisu dali barem opciju da pjesake koje uhvatite mozete samo spustiti natrag na zemlju, malo njeznije, da barem ostanu zivi. Moglo je biti i nekih misija u tom stilu. Odnesi osobu do tocke A & stuff. Al' ae, bit ce u iducem nastavku nadam se.

Baš to, nema šanse da skupiš dovoljno EP-a samo od sotryline šita. Ja sam dan-dva samo silovao baze i hiveove. I ofkors, svako sam bazu i iznuta očistio, baš gušt. Također sam redovito rokao one zaražene vodene tornjeve. Onako usput.

Dobro si to naveo, brdo slobode. Mogu isprobat sve o čemu sam maštao dok sam gledao neke zombie filmove, tipa ono kad se dovezem tenkićem u infected area i samo stojim a ovi kljucaju po tenku i niš mi nemogu.  :mrgreen: I onda ih zgazim.  :mrgreen:

Također im zamjeram to šta nemožeš spustit ljude natrag na zemlju. Napravili su da ih možeš consumat, razvalit od beton, bacit preko horizonta, pogodit druge ljude, ali ne i spustit  :(


Meni je fascinacija ukrast helić, dignut se najviše što mogu, iskočit van, glide i onaj bulletbomb drop izvest. Po mogućnosti negdje gdje ima puno auta/pješaka. Jednostavno predivan osjećaj ubrzanja, slow motion pri padu ( ako je brzina dovoljno velika ) i naravno shockwave koji pobaca sve u krugu od 10 metara.  :(

Ane  :ave: Ista fora kad se popneš na onaj najviši neboder. Zvučni efekt je isto predobar.
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj, 2009., 22:35 Easy »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Prototype
« Odgovori #144 : 17. Lipanj, 2009., 22:33 »
Prekul ga je ukrast dok je u zraku. Izbaciš pilota i ukradeš heli. \:D/


Sve upgradeove mozes dobiti jedino ako unistavas hiveove i baze. Nema dovoljno EP-a za sve kroz story misije.
Uništio sam već puno hiveova i baza i u kratkom roku se stvori na istom ili nekom drugom mjestu novi hive/baza kolko sam skužio. Onda i nije tako teško skupit dovoljno za sve upgrejdove. Uzmem helia i za minutu uništim svaki hive.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Prototype
« Odgovori #145 : 17. Lipanj, 2009., 22:35 »
Sve upgradeove mozes dobiti jedino ako unistavas hiveove i baze. Nema dovoljno EP-a za sve kroz story misije.
Uništio sam već puno hiveova i baza i u kratkom roku se stvori na istom ili nekom drugom mjestu novi hive/baza kolko sam skužio. Onda i nije tako teško skupit dovoljno za sve upgrejdove. Uzmem helia i za minutu uništim svaki hive.

E to sam ja radio 2 dana  :mrgreen: :mrgreen:

Re: Prototype
« Odgovori #146 : 17. Lipanj, 2009., 22:36 »
Meni je fascinacija ukrast helić, dignut se najviše što mogu, iskočit van, glide i onaj bulletbomb drop izvest. Po mogućnosti negdje gdje ima puno auta/pješaka. Jednostavno predivan osjećaj ubrzanja, slow motion pri padu ( ako je brzina dovoljno velika ) i naravno shockwave koji pobaca sve u krugu od 10 metara.  :(

a ne  :ementaler:

nego, jel vama zvuk jako tih kod animacija? pojačam zvučnike do kraja i jedva čujem razgovore, a u igri je sve ok..

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Prototype
« Odgovori #147 : 17. Lipanj, 2009., 22:38 »
Da, glasovi su malo pretihi
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

Re: Prototype
« Odgovori #148 : 18. Lipanj, 2009., 01:02 »
Grafika je u najmanju ruku, fina, a igra niti jedan put zatrzala ni izbacila ni ništa.

Pokaza sam svima živima igru i svi su rekli ''Uuuuuu kako si jadan, igraš to bezumno nasilje kenj kenj ser ser''.  :wildboy:

Mrzim ih NIKO ME NE SHVAČA
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Prototype
« Odgovori #149 : 18. Lipanj, 2009., 07:00 »
Tak je i kod mene došao jučer frend na pola sata i pogledao 10 minuta, kaže ne volim takve igre, a sam igra Tomb Raidere, Prinčeve itd. I ja ih mrzim  :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9