HCL.HR

Prototype

  • 286 Odgovora
  • 55569 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Prototype
« Odgovori #210 : 23. Lipanj, 2009., 12:01 »
Eto i naše Prototype recenzije, baš kao što je Duksy i najavio prije par dana  :piva:

Prototype recenzija

Dajte svoju ocjenu igre i bacite koji komentar i u recenziju o tome što mislite o igri, recenziji itd.  :piva:

*

Forbs

  • **
  • 472
Re: Prototype
« Odgovori #211 : 23. Lipanj, 2009., 12:36 »
Eto i naše Prototype recenzije, baš kao što je Duksy i najavio prije par dana  :piva:

Prototype recenzija

Dajte svoju ocjenu igre i bacite koji komentar i u recenziju o tome što mislite o igri, recenziji itd.  :piva:

Pravo vrijeme da oni koji igru nisu odiigrali da odigraju..

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Prototype
« Odgovori #212 : 23. Lipanj, 2009., 14:42 »
Razocaran sam ocjenom igre, jednostavno ne mogu prihvatit da jedna ovakva igra i jedan ispljuvak kao sims3 dobiju istu ocjenu.

 Takodjer je i novi pop dobio bolju ocjenu nego prototype, jednostavno ne, ne i ne.


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Prototype
« Odgovori #213 : 23. Lipanj, 2009., 15:05 »
jedan ispljuvak kao sims3

watch it fella'  :hiha2:

simsi i prototype nisu isti žanr igara. prema tome ih se ne može gledat u istom rangu ocjena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Prototype
« Odgovori #214 : 23. Lipanj, 2009., 15:20 »
Plus Simsi novi boguju krista.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Prototype
« Odgovori #215 : 23. Lipanj, 2009., 15:44 »
jedan ispljuvak kao sims3

watch it fella'  :hiha2:

simsi i prototype nisu isti žanr igara. prema tome ih se ne može gledat u istom rangu ocjena.

bas to ISPLJUAVK

ne kazem da je los ispljuvak, ali nakon dva predhodnika i 20ak ekspanzija... jednostavno je ISPLJUVAK, koji je grijeh ocijeniti istom ocjenom kao jednu igru poput prototypa, koja masovno jebe u ćmar sve druge slicne igre. Tako da skratim:

sims ocjena = ok
prototype ocjena = not ok (imho bar +90)


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Prototype
« Odgovori #216 : 23. Lipanj, 2009., 15:58 »
Stari moj ak su prijašnji Simsi nekome Bogovali a jesu, nema to veze kaj se tebi to ne sviđa, ali ovi Simsi su nadmašili svoje predhodnike i zaslužuju tu ocijenu, jebeni KOTOR je meni smeće od igre, ali meni, generalno ona je remek djelo itd., pa po njegovoj ocijeni ne serem, drugi žanr, druga politika, drugi rang ocijena buraz  :thumbs:

sry na off.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Prototype
« Odgovori #217 : 23. Lipanj, 2009., 16:13 »
jedan ispljuvak kao sims3

watch it fella'  :hiha2:

simsi i prototype nisu isti žanr igara. prema tome ih se ne može gledat u istom rangu ocjena.

bas to ISPLJUAVK

ne kazem da je los ispljuvak, ali nakon dva predhodnika i 20ak ekspanzija... jednostavno je ISPLJUVAK, koji je grijeh ocijeniti istom ocjenom kao jednu igru poput prototypa, koja masovno jebe u ćmar sve druge slicne igre. Tako da skratim:

sims ocjena = ok
prototype ocjena = not ok (imho bar +90)



+12350049371

U potpunosti se slažem. Bar 90+

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Prototype
« Odgovori #218 : 23. Lipanj, 2009., 17:50 »
Stari moj ak su prijašnji Simsi nekome Bogovali a jesu, nema to veze kaj se tebi to ne sviđa, ali ovi Simsi su nadmašili svoje predhodnike i zaslužuju tu ocijenu, jebeni KOTOR je meni smeće od igre, ali meni, generalno ona je remek djelo itd., pa po njegovoj ocijeni ne serem, drugi žanr, druga politika, drugi rang ocijena buraz  :thumbs:

sry na off.

Ti znas puno o igrama onda. :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Prototype
« Odgovori #219 : 23. Lipanj, 2009., 17:58 »
 Kotor mi je pao rendom, dat ocijenu 88 jednoj akcijskoj avanturi, te 93 jednoj simulaciji vožnje, neznači da je ova vožnja bolja igra, žanrovi i ukusi nemogu se uspoređivat i boli me kurac dal puno znam o igrama, volim odigrat ono što mi se sviđa, a ono što mi se ne sviđa, ne igram i ne pljujem  :thumbs:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Prototype
« Odgovori #220 : 23. Lipanj, 2009., 18:18 »
Ocjena je OK, kao i lepa recenzija. Doduše, ne vidim razloga zašto je Daksi određenog kera nazvao po meni.  :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Zapi

  • Gost
Re: Prototype
« Odgovori #221 : 23. Lipanj, 2009., 18:25 »
jebo vam pas, vidite šta ste sad napravili..oču ovo igrat..

daj neki link na pm, nemrem nać na internetima..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Prototype
« Odgovori #222 : 23. Lipanj, 2009., 18:28 »
Imaš PM  :thumbs:

*

Zapi

  • Gost
Re: Prototype
« Odgovori #223 : 23. Lipanj, 2009., 18:30 »
fala  :hug

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Prototype
« Odgovori #224 : 23. Lipanj, 2009., 18:34 »
Ocjena je OK, kao i lepa recenzija. Doduše, ne vidim razloga zašto je Daksi određenog kera nazvao po meni.  :hiha:
ljubav!  :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9