HCL.HR

Prototype

  • 286 Odgovora
  • 55589 Hitova
*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Prototype
« Odgovori #195 : 21. Lipanj, 2009., 08:09 »
Meni igra nije nista posebno. Ocekivao sam vise. Prvih uru vremena sam uzivao, a onda je postala repetivna. Imao sam osjecaj da stalno igram istu misiju.

Očito nemaš dovoljno mašte i smisla za kombiniranje moći.

EDIT: Sorry, sad sam vidio da imaš 1151h u CoD2. Onak... fakat ta igra PUNO RAZNLOLIKOG sadržaja da tolko možeš igrat. Stalno nešto drugo radiš jel tak ;D ;D

Easy kuzim da volis igru, al ne pljucaj po COD :D


Et ja presao sve, sada pauza par dana pa replay na HARD :D

Re: Prototype
« Odgovori #196 : 21. Lipanj, 2009., 12:05 »
Meni igra nije nista posebno. Ocekivao sam vise. Prvih uru vremena sam uzivao, a onda je postala repetivna. Imao sam osjecaj da stalno igram istu misiju.

Očito nemaš dovoljno mašte i smisla za kombiniranje moći.

EDIT: Sorry, sad sam vidio da imaš 1151h u CoD2. Onak... fakat ta igra PUNO RAZNLOLIKOG sadržaja da tolko možeš igrat. Stalno nešto drugo radiš jel tak ;D ;D
Da bas si nasao usporedjivat single i multiplayer...

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Prototype
« Odgovori #197 : 21. Lipanj, 2009., 12:14 »
OK možda malo jesam pretjerao, ali svejedno nemoš reć da je igra monotona i repetativna.

Također mislim da je ovakav vonabi kulni overrijekšn prenepotreban:
Easy...jel ti to pokušavaš povezati MAŠTU sa PROTOTAJPOM?
Ne bud smješan isusa ti.

Jerbo mašta ima veze s prototipom baš zbog toga što imaš velik spektar moći koje možeš kombinirat s oružjem i ostalim stvarima oko sebe, a i trebalo je mašte da se osmisli tako nešto, mislim na koncept igre. kako je Yuri rekao ranije "samo ti je mašta granica" (ili tako nešto slično, neda mi se sad tražit taj post).

Ne pljujem ja po CoDu, jebena igra, imam oko 50h u CoD4 MP, ali ono, ne pljujem po drugim igrama koje imaju više sadržaja. Meni bi CoD izašao na sve moguće šupljine u tijelu da ga igram, recimo, 1151h. Pogotovo zato što igra ima jako jako puno raznolikog sadržaja. (sarkazam za one kojima se sve mroa crtat) Ali ok ajde, nije mu se svidjela igra i to sve. U redu.

Normalno da kao i sve stvari na svijetu, igra ima mana jel, nije iz zabranjeno spominjat. Ali opet, malo je to dosadno. Previše istaknete te mane i ono... malo koja igra vam valja.  :(

Držim da ovo nije OT jer se raspravlja o igri jel.

Re: Prototype
« Odgovori #198 : 21. Lipanj, 2009., 18:37 »
Igra mi je odlična. Samo imam mali problem. Sve sam isprobao, ali nikako mi neće izači iz tenka jednom kada uđem  :(

Re: Prototype
« Odgovori #199 : 21. Lipanj, 2009., 18:45 »
samo iz tenka ili iz bilo čega?

drži 'e' za izlazak.

*

Forbs

  • **
  • 472
Re: Prototype
« Odgovori #200 : 21. Lipanj, 2009., 18:58 »
On samo stisne e e ti je potrebno drzati oko 3 sekunde da ti izade iz tenka pa tako i iz aviona..

Re: Prototype
« Odgovori #201 : 21. Lipanj, 2009., 19:04 »
E hvala puno. Sve sam ispritiskao i ništa. Onda sam svaki put ćekao da unište tenk da mogu dalje :D

Re: Prototype
« Odgovori #202 : 22. Lipanj, 2009., 21:41 »
Imate koji savjet za one "kamere" koje otkrivaju prikrivanje?

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Prototype
« Odgovori #203 : 22. Lipanj, 2009., 21:46 »
Uništi ih čim prije, leprikonu maleni! :hiha:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Prototype
« Odgovori #204 : 22. Lipanj, 2009., 21:51 »
Uništi ih čim prije, leprikonu maleni! :hiha:
skok + lijevi klik miša, najbrze dodjes do njih, tak brzo jednog drugog treceg, koliko hoces. E da, ak imas skila lakse ce ti bit da ih lockas prije

Re: Prototype
« Odgovori #205 : 22. Lipanj, 2009., 21:55 »
Ma znam da ih moram unistiti. Ali sta ako su oni unutar baze :/

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Prototype
« Odgovori #206 : 22. Lipanj, 2009., 21:58 »
zalet iz zraka i deri s onim devastatorom koji mozes iz skoka upotrijebit i unistis pol baze

e da, mislim da znam di si zapeo, jesi mozda na onom djelu taman kad ubijes Greenicu i moras unistit nekih 8 sranja, ko neki generatori unutar baze? ak si tu, znam rjesenje, al dobit ces ga tek kad mi kazes jesi tu ili nisi jer mi se neda pisat

Re: Prototype
« Odgovori #207 : 22. Lipanj, 2009., 22:15 »
Ma ne. Ubio sam onog kao leadera. I sada moram termalnim vidom vidjeti koji su vojnici zarazeni i njih klati. I sada ima u jednoj bazi ta sranja. I otkriju me i onda ili crknem ili pokoljem sve i neznam gdje dalje :/

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Prototype
« Odgovori #208 : 22. Lipanj, 2009., 22:16 »
aha, taj mi dio bio lagan, nisam se mucio. Nema cake, moras bit vješt, budi maštovit

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Prototype
« Odgovori #209 : 22. Lipanj, 2009., 22:32 »
Ima caka čobni lulz.

Dođi do detektora i onda desni klik i deaktiviraj. Nitko te neće niš ni pitat ni krivo pogledat ni koji kurac. Samo nemoj pogriješit i budi brz. Tot je to.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9