HCL.HR

Red Dead Redemption 2

  • 215 Odgovora
  • 71394 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #75 : 27. Listopad, 2018., 12:42 »
Kao ni bez softvera. A ni bez struje, ako ćemo tako.

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #76 : 27. Listopad, 2018., 13:37 »
SIgurno ce izac na PCu, ako imaju imalo mozga i zelje za zaradom izbacit ce igru za PC jer ce prodat gro primjeraka i vjerojatno ce bit najprodavanija igra dugo vremena, kao sto je to bilo i sa GTA5 koji je valjda 2 godine nakon konzola dosao na PC.

To im je cista lova, jos ovako ce dosta ljudi koji su imali XOne i PS4 verziju igre vjerojatno opet istu kupit i na PCu ako ga imaju. Tu je mozda i neki dogovor sa konzolama, al ja iskreno mislim da bi bile totalne budale ako nebi ovu igru za nekih godinu, godinu i po portali na PC.
Nije mi nekako dobro raditi usporedbe između RDR2 i GTA V.
Budimo realni- GTA V ima minimalno 100x više mogućnosti od igre sa vestern tematikom.

Nema teorije da će se RDR 2 prodavati ovako dobro i dugo kao GTA V. Nema teorije.
Da li bi im se isplatio port RDR2 kao što se isplatio port GTA V? Sumnjam...
GTA je u startu, kao što sam napisao, igra sa više mogućnosti a sa moding zajednicom na PCu ta igra ima beskonačan
broj mogućnosti. RDR2 je u podređenom položaju po tom pitanju.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #77 : 27. Listopad, 2018., 13:43 »
Mislim da nisi u pravu. Na drugim forumima ljudi kao ludi raspravljaju i igraju RDR2, neki čak kupuju i konzole zbog nje. Meni definitvno GOTY.
Mogućnosti ima više nego li ikada, tako da ti i to pada u vodu. Nije mogućnost kupiti ili imati auto, to su samo stvari i kozmetika.
Svatko ima svoje preferencije, ali već postoji ogromna "baza" ljudi koja želi RDR2 na PCu.


Vjerujem i da će doći jer im je lakše portati s novih konzola nego li s PS3 i X360 kada je arhitektura bila katastrofalna. I GTA V je došao na PC kao port novih konzola, ne starih. Jer kada su napravili nove verzije za PS i XONE tada je ta verzija igre stigla na PC jer je arhitektura značajno manje problematična nego li ona na starijim generacijama konzola.




Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #78 : 27. Listopad, 2018., 13:50 »
cini mi se da ce vecina ovih dodatnih stvari u igri ostariti otprilike kao gta iv kuglanje i mobitel zivkanje.

takoder, zasad mi dosta grozan filing samog gameplaya. zbog svih tih elaboratnih animacija se cini kao da postoji neki input lag. pomaknes stick i liku treba tri sekunde da krene. pustis stick i treba mu sedamdeset osam minuta da se zaustavi. kuzim, izgleda bolje nego da imaju onaj klasicni animation snapping koji izgleda vise jerky.
ali toliko lose se osjeca pod prstima da bih najradije igrao igru tako da netko drugi pored mene igra, a ja gledam.

mozda se naviknem.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #79 : 27. Listopad, 2018., 13:53 »
Vidiš, meni to baš još više paše... Ja sam ugasio apsolutno sve HUDove i igram laganini. Pokušavam se snaći kada u pauzi pogledam mapu, a sve ostalo koliko vidiš - vidiš. Igra je čudo.
Od toga da izbiješ liku oružje iz ruku, pretraživanje stvari ide skroz polako od toga da moraš otvoriti ladicu, ap onda uzeti u ruku i spremiti u torbu, itd.


Pa kada te vidi svjedok. Brzo ga stignem, uzmem laso i odvučem ga van grada, malo popričamo i sve bude u redu.
Ima mali milijun detalja koje druge igre nisu imale u toj mjeri + sve je usporenije što mi puno više paše.

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #80 : 27. Listopad, 2018., 14:02 »
OK. Kojih to mogućnosti ima igra smještena u divlji zapad?
Jedino što mogu dati je DLC sa nazivom Native americans, jer njih nema.
Auti nisu kozmetika.
GTA                                                                                                        vs                                       RDR
Imaš auto, bus, kamion, tenk, đip, bicikl                                         vs                imaš konja i kočiju.
Da dodam... imaš avion, imaš helikopter, imaš podmornicu      vs                nemaš ništa.
Imaš mogučnost modova biti Iron man, Super man, Batman     vs              možeš biti kauboj.
Imaš nož, pištolj, polu-automatik, automatik, snajper, mitroljez,
c4, dinamit, alien pušku...
 uglavnom, imaš preko 90 oružja i preko 10ak vrsta u GTA V.     vs              manje od 30 oružja i daleko manje vrsta oružja
šetnja, hodanje, pedaliranje, vožnja autom, letenje, vožnja balonom  vs  hodanje, jahanje i vožnja kočijom
čak je i broj životinja u GTA V veći nego onaj u RDR, jedino što je lov ipak raznovrsniji i loviš veći broj životinja
U GTA  možeš igrati: poker, golf, tenis, pogledati film, napiti se,
jet ski utrke, auto utrke, let balonom, prošetati psa,
letjeti sa padobranom, voziti se rollercoasterom, možeš
sagraditi svemirski brod                                                                     vs       lov, poker i slične igre, traženje kosti dinosaura,

                                                                                                                         
RDR 2 stvarno ima puno mogućnosti? Stvarno?
RDR 2 se djelomično kupuje i zbog općeg hypa. Imaš ljude koji govore da je ovo goty a nisu igru niti odigrali.
Nebitno što kada se igra odigra može ući u goty kategoriju. Želim reći da je ovo dobra igra ali mislim da se malo precjenjuje. Meni nije GOTY, nego drugi izbor. A budimo iskrei, osim RDR2 i GOW nemaš neki veliki izbor. Da je izašla Zelda ili HZD ili Witcher 3 recimo onda RDR2 ne bi imao previše šansi kod mene.

Trebam li još komentirati ogromnu razliku između razliku potencijala GTA igre i RDR igre ili ćeš napokon priznati da sam u pravu?

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #81 : 27. Listopad, 2018., 14:05 »
Vidiš, meni to baš još više paše... Ja sam ugasio apsolutno sve HUDove i igram laganini. Pokušavam se snaći kada u pauzi pogledam mapu, a sve ostalo koliko vidiš - vidiš. Igra je čudo.
Od toga da izbiješ liku oružje iz ruku, pretraživanje stvari ide skroz polako od toga da moraš otvoriti ladicu, ap onda uzeti u ruku i spremiti u torbu, itd.


Pa kada te vidi svjedok. Brzo ga stignem, uzmem laso i odvučem ga van grada, malo popričamo i sve bude u redu.
Ima mali milijun detalja koje druge igre nisu imale u toj mjeri + sve je usporenije što mi puno više paše.

okej mi je to u tim slice of life dijelovima igre. i da je igra samo to, bilo bi vrh.
ali akcijski dijelovi su mi napor. a buduci da se mission design i dalje oslanja na to...

vecina tima je rekla "trcanje i pucanje eh, aj nek postoji al onako kajgod, ali ajmo napraviti bas ful detaljnu simulaciju svih drugih stvari"
a mission/quest dizajn ekipa je rekla "ali... TRCANJE I PUCANJE  :hiha:"

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #82 : 27. Listopad, 2018., 14:17 »
Ti si svjestan da to nisu realne usporedbe. Ne možeš uspoređivati metro 2033 i battlefield 1...
Dakle radi se o drugim vremenima i drugačijim mogućnostima. Ono o čem ja pričam su sitnice koje neke igre imaju, ali ne u ovom broju.


Ovdje npr. gradiš vezu s konjem i ako umre - nema toga kao u GTA da pozoveš insurance i stvori se novi. Nego uzmi novog konja i ponovnoga odgajaj i zbližuj se s njime.
Svaki konj ima svoju staminu i ona raste kako s njim jašeš. Isto tako svaki je plašljiv na svoj način i moraš paziti kako kojeg naći i istrenirati.
Jel ti se u GTA zaglavi oružje ili propada mu količina štete koju nanosi ako se ne održava i čisti?
Raste li ti kosa i brada u realnom vremenu ili samo dođeš u brijačnicu i odjednom ti izraste xy kose i brade...
Reagiraju li NPC u GTA V drugačije ako se ne tuširaš i ne vodiš higijenu?
Ukoliko ne jedeš - odlazi ti stamina i health (to je bilo u GTA San Andreas, fali dobrano u GTA V)
Debljaš li se i mršaviš?
Možeš li loviti životinje, uzmati krzna i druge stvari te raditi upgrade kampova, šivati svoju odjeću, obuću?
Može li ti netko "skinuti" šešir s glave u GTA?
Možeš li nekome izbiti oružje iz ruke s metkom?
Ako konj bude blatnjav - moraš ga čistiti inače mu odlazi health. Isto tako moraš ga hraniti i paziti na njgea. Jel to moraš s autima u GTA V?
Imaš li sustav karme u GTA V?
Ovisi li ti odjeća o vremenskim uvijetima? Ako ti je hlado ode health, ako je vruće isto. Moraš imati odjeću za sve prilike od zime do proljeća i ljeta.
Možeš li doći u dućan i uzimati robu s polica?
Možeš li u GTA bilo kojeg lika zaskočiti s njim razgovarati, prijetiti mu ili ga opljačkati (bez da ga prvo napucaš ili ubiješ?
Možeš li u GTA V voziti vlak (ne u onoj jednoj misiji nego općenito?
Možeš kupovati novine i vidiš sve to se dogodilo u okolici - uključujući i tvoje misije ili random stvari oje si napravio
Možeš li interactati sa životinjama? Ovdje možeš sa svim konjima, psima, itd a ne samo s Chop-om
Možeš li doći i pomoći u izgradnji kampa (ili u GTA npr. bunkeru) gdje ćeš cijepat drva, raditi sve upgrade i s njima potičeš i sve druge članove da doprinose više - dobiješ više love i mogućnosti za upgrade
Možeš svakom liku prići na više načina s odobravanjem, vrijeđanjem, podizanjem tenzija, itd.
Možeš i ako te NPC krivo gleda smanjiti tenzije, ali ih i podići.
Imaš i luk i strijelu za lov,itd.


Te 2 igre su neusporedive uz to da RDR je igr as najviše malih detalja i sitnica do sada u jednoj jedinoj igri.


Isto tako priča o modovima je meni bezveze. Za početak nemaš na konzolama modova i nije ih ni GTA V imao dok nije došao na PC. Isto tako svi ti modovi su ZABRANJENI i ukoliko odeš online s njima -možeš se pozdraviti sa svojim acc.
Dakle modovi će doći za SP kada i ako igra dođe na PC.


To što se tebi nešto ne sviđa ne znači da ne valja.

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #83 : 27. Listopad, 2018., 14:25 »
Nemoj lagati da mi se ne sviđa.
Rekao si da RDR 2 ima puno mogućnosti, ja sam ti dokazao da nema. Dokazao

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #84 : 27. Listopad, 2018., 14:28 »
Ima, tvoji dokazi za mene ne postoje i nisu dokazi. Dakle tvoje mišljenje je meni nebitno. Kažem ono što vidim, osjetim i igram.
Ovo sve drugo što ti nabrajaš mi nije relevantno i gledaš stvari i z drugih kuteva.


Dakle bilo koje tvoje mišljenje za mene nije relevantno, ali o niti jednoj jedinoj igri. Realno smatram te samo trollom na ovom forumu...


Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #85 : 27. Listopad, 2018., 14:33 »
moji dokazi ne postoje?
Pa ti si rekao da RDR 2 ima puno mogućnosti. Dokaz nije mišljenje.
Mišljenje je da igra ima puno mogućnosti. Dokaz je da igra možda i nema toliko mogućnosti.

Kažeš nešto, netko se ne složi i dokaže ti da nisi u pravu, ti nastaviš po svojem i vrijeđaš
nekoga nazivanjem nekim fantazijskim bićem.

Bravo, čestitaj si.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #86 : 27. Listopad, 2018., 14:35 »
Ne, ne postoje u ničem i molim te, nemoj više se meni obraćati. Pričaj s kim god želiš, ali od sada ja ignoriram tebe i tvoje postove.
Kažem za mene si samo troll na forumu.
Dakle od sada se ne obazirem na niti jedan tvoj post niti ukoliko odgovaram - ne obraćam se tebi nego drugima.  :faca: 


I držimo se svi teme, a to je RDR2.


Hvala


Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #87 : 27. Listopad, 2018., 14:41 »
Pa ti se držiš mene a ja se držim igre.
Rekao sam koje su mogućnosti igre i to je to.

Nisam rekao da je lov napravljen loše ili da nije detaljan ili da konja ne možeš pogoditi strelcom u jaja ili
da te konj ne može valjati po zemlji kada ga divljeg pokušaš uhvatiti lasom ili da se snijeg ili blato lijepo prima
na materijal ili to da se oružje sa vremenom treba očistiti.

Ti kažeš da sam ja to rekao a nisam. Ja sam rekao da igra nema puno mogućnosti. Rekao sam da to što ima je detaljno i kvalitetno. Ali to nije bila poanta jer ti nisi počeo o kvaliteti i detaljima igra nego o MOGUĆNOSTIMA.
A njih nema toliko puno koliko ti tvrdiš.

I opet me vrijeđaš, odvajaš, odbijaš priznati poraz, odbijaš naći nešto zajedničko u našim različitim mišljenjima i sve to za razliku od mene koji radim sve potpuno suprotno.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #88 : 27. Listopad, 2018., 14:47 »
Ne znam ja s kim se ti igraš rata, poraza i pobjeda...
Ne spuštam se na tvoj nivo.


Nego do sada proveo jedno 5h u igri. Možda i nešto više. Nastavljam opet predvečer kad se odmorim malo.
Tko još igra na PS4? Mogli bi ponovno složiti nekakav Crew kakav postoji i za GTA online. Pa se nađemo i zajedno rokamo.  :hug

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #89 : 27. Listopad, 2018., 15:09 »
Neda mi se onaj grizli ubit nikako.
Ako ga naneseš sačmaricom podereš mu krzno i onda nevalja. Ona puška repetirka slaba, još sam je nabrijao kod oružara ali loša je za lov.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9