HCL.HR

Red Dead Redemption 2

  • 215 Odgovora
  • 71386 Hitova
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #120 : 05. Studeni, 2018., 11:23 »
Nažalost igra ima glupi bug koji uzrokuje da se određeni likovi ne pojavljuju u kampu izvan misija povezanih s glavnom pričom. Radi se o obitelji Marston (John, Jack i Abigail) i Sadie Adler (ona ženska koju spasite od O'Driscolla na samom početku igre). Bug nije game breaking jer se likovi materijaliziraju kada treba odraditi neku od glavnih misija u kojima su ti likovi protagonisti, ali inače ih nema u kampu pa se gubi ukupni doživljaj jer ne možete imati nikakvu interakciju s njima. To je inače dosta dobro napravljeno s drugim likovima i kroz te neobavezne interakcije se može saznati dosta o likovima (općenito njihova karakterizacija i pozadinska priča). Zasad je jedino rješenje odraditi određenu misiju u chapteru 2 (misija u kojoj sa Uncleom i par ženskih likova idete u Valentine) NAKON što ste popričali s ta ključna četiri lika. Tim redoslijedom će sve biti OK. Ako slučajno odradite misiju PRIJE nego što ste imali bilo kakvu interakciju s tim likova onda se likovi više neće pojavljivati u kampu. To rješenje naravno nije baš korisno ako ste već napredovali u igri dosta dalje od te misije pa vam se nema smisla vraćati nazad i izgubiti sav taj napredak. Developeri navodno već rade na patchu. Nadam se da će uskoro to popraviti. Dosta veliki propust nažalost.
« Zadnja izmjena: 05. Studeni, 2018., 11:31 Wolfman »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #121 : 05. Studeni, 2018., 11:46 »
Taj bug se događa samo ako ideš na misiju (opcionalnu) s Uncle-om prije nego li s ostalima.

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #122 : 05. Studeni, 2018., 12:13 »
Pa i dalje je to bug koji se ne bi smio dogoditi ni u kojem slučaju i valjda će to popraviti uskoro (bez da se igra mora restartati).

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #123 : 05. Studeni, 2018., 13:13 »
Teško. Prije ćeš morati sve ispočetka. Već viđena priča s bugovima takvim kod drugih. Svaki puta sam morao ispočetka...


Inače postoji i infinite money glitch

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #124 : 05. Studeni, 2018., 13:50 »
Uff, to bi bilo jako loše s njihove strane. Koliko vidim po internetu, puno ljudi je aktiviralo taj bug i ako službeno rješenje bude restartaj igru, mislim da ti ljudi neće baš biti najsretniji :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #125 : 05. Studeni, 2018., 15:25 »
Što da ti kažem... Meni je zadnji puta npr u Watch Dogs igri bio problem jer me unutar online-a ubila policija i aktivirao se bug da mi nestanu sva oružja, skillovi i lova. Kada su zakrpali - rekli su mi službeno da krenem ispočetka. Bio sam pred kraj igre i imao preko 35h...
Nisam ni ja bio sretan, no nisam imao izbora... :(

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #126 : 05. Studeni, 2018., 16:50 »
Znači, bug me je uhvatio jer sam prvo odradio tu misiju bez da sam komunicirao sa svim ljudima.

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #127 : 05. Studeni, 2018., 18:41 »
To vam je kad pohitite pa odmah kupite igru  :hihi:

Treba pričekati min. mjesec dana da se sve to ispegla. Znam teško je to za jednu ovakvu igru ali kad ti BUG uništi doživljaj onda si  :bonk:


*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #128 : 05. Studeni, 2018., 19:04 »
Znači, bug me je uhvatio jer sam prvo odradio tu misiju bez da sam komunicirao sa svim ljudima.


Točno tako

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #129 : 05. Studeni, 2018., 19:11 »
Ajd da je neki bug zbog kojeg bi imao razloga ponavljati igru, ali ono YouTube. Neki se smiju, neki igraju. Baš se pitam kome je lošije.

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #130 : 05. Studeni, 2018., 22:56 »
Moram priznati da sam oduševljen igrom. Brdo opcija, različitih načina igranja, random evenata, svačega za radit... Shvaćam i zašto ju neki ne vole, ali meni je baš za lagano opuštanje i gušt... Kao što me i GTA znao odvuć da satima idem okolo, istražujem i uživam, tako i RDR. Tko hoće naći mane, naći će ih, ali ništa što bi poremetilo ugođaj...

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #131 : 06. Studeni, 2018., 08:00 »
Haha čini se da postoji još bugova neovisnih o Uncle misiji u drugom poglavlju zbog kojih neki drugi likovi (npr. Molly pa čak i sam Dutch) nestanu iz kampa kasnije.
Zanimljivo da Zoran nije naletio na te bugove (ili jednostavno nije primijetio).
« Zadnja izmjena: 06. Studeni, 2018., 09:42 Wolfman »

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #132 : 06. Studeni, 2018., 11:43 »
Haha čini se da postoji još bugova neovisnih o Uncle misiji u drugom poglavlju zbog kojih neki drugi likovi (npr. Molly pa čak i sam Dutch) nestanu iz kampa kasnije.
Zanimljivo da Zoran nije naletio na te bugove (ili jednostavno nije primijetio).

Inače, meni se pojavio bug koji je, koliko vidim po internetu, dosta rijedak. Naime, na mapi mi se pokazuju ikone prodavača novina u naseljima, ali kad dođem u grad (selo) ikona nestane i prodavača nema. Gdje god krenem po novine, one nestanu mojim ulaskom u naselje, a pojave se u naselju iz kojega sam krenuo i tako u krug... Molio bih ako ima tko da je naletio na rješenje ovoga da napiše...

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #133 : 06. Studeni, 2018., 12:07 »
lol

Znači pričekat kraj studenog da ju kupim ispečanu je dobra odluka  :clap:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9