HCL.HR

Red Dead Redemption 2

  • 215 Odgovora
  • 71831 Hitova
Odg: Red Dead Redemption 2
« Odgovori #210 : 21. Studeni, 2019., 23:22 »
Pa u RDR 2 nemas na sto trositi novac kada, kao sto sam pisao, igra uopce nije izazovna. Uopce nema smisla pljackati, lootati, kada sve bez beda prolazis s baznom opremom i prvim gunom koji dobijes. Igru sam presao s prvim revolverom i repetirkom koju sam dobio. AC Origins/Odyssey su daleko ZABAVNIJE igre od RDR 2. Ja odgovorno tvrdim da je RDR 2 precijenjen i zaista ne shvacam kako je toliko ljudi ocara
Pa u RDR 2 nemas na sto trositi novac kada, kao sto sam pisao, igra uopce nije izazovna. Uopce nema smisla pljackati, lootati, kada sve bez beda prolazis s baznom opremom i prvim gunom koji dobijes. Igru sam presao s prvim revolverom i repetirkom koju sam dobio. AC Origins/Odyssey su daleko ZABAVNIJE igre od RDR 2. Ja odgovorno tvrdim da je RDR 2 precijenjen i zaista ne shvacam kako je toliko ljudi ocarano tom igrom. Open world koji je totalno po liniji u kojem nemas sto raditi. Igrati poker i takav BS je opravdanje manjku pravog sadrzaja. Dajte molim vas. Misije moras odradivati tocno kako igra to zeli. Nema odstupanja. Ako pogrijesis ides iz pocetka. Ne postoji mission failed.
no tom igrom. Open world koji je totalno po liniji u kojem nemas sto raditi. Igrati poker i takav BS je opravdanje manjku pravog sadrzaja. Dajte molim vas. Misije moras odradivati tocno kako igra to zeli. Nema odstupanja. Ako pogrijesis ides iz pocetka. Ne postoji mission failed.
Pa u RDR 2 nemas na sto trositi novac kada, kao sto sam pisao, igra uopce nije izazovna. Uopce nema smisla pljackati, lootati, kada sve bez beda prolazis s baznom opremom i prvim gunom koji dobijes. Igru sam presao s prvim revolverom i repetirkom koju sam dobio. AC Origins/Odyssey su daleko ZABAVNIJE igre od RDR 2. Ja odgovorno tvrdim da je RDR 2 precijenjen i zaista ne shvacam kako je toliko ljudi ocarano tom igrom. Open world koji je totalno po liniji u kojem nemas sto raditi. Igrati poker i takav BS je opravdanje manjku pravog sadrzaja. Dajte molim vas. Misije moras odradivati tocno kako igra to zeli. Nema odstupanja. Ako pogrijesis ides iz pocetka. Ne postoji mission failed.

Jako je zabavno u Originsu 50x spašavati NPCa iz utvrde, na što se svodi većina igre.

Aimhja: Joj hrabri međaj, muž Arahmid nije dobro naoštrio mač za faraona pa su ga zarobili, odrezat će mu jezik i spaliti oči. Nalazi se u toj i toj utvrdi.

Bayek: Anubisa ti, takva nepravda para moje srce, smatraj muža spašenim.
...
Pozoveš ptičurinu, skeniraš utvrdu, neprijatelje vidiš kroz zid. Da bi "kompletirao utvrdu", moraš ubiti 2 kapetana i orobiti 4 chesta. Arahmid je u kavezu sa slomljenom nogom, obično imaju slomljenu nogu pa ih moraš nositi do questgivera. I to je 70% Originsa. Postoje još neki papirusi koji su copy-paste iz unitya, samo za razliku od unitya daju loot.

Ne čini mi se baš zabavno.

Odg: Red Dead Redemption 2
« Odgovori #211 : 22. Studeni, 2019., 06:54 »
Nisam pisao o repetativnosti, vec ZABAVI. Zabavniji je od RDR 2. Dok RDR 2 nema, kao sto si pisao, questove sa slomljenim nogama, ima questove sa branjem cvijeca, iskopavanjem X broja kosti dinosaura i sl. Usput; nema nikakav skill tree da bi taj grind necemu sluzio. Pticosken je, po meni, "legalni" cheat u AC:O kao i dead eye u RDR2. No, AC:O ima bitke, fightove koji daju izazov. Sto RDR 2 ima zabavno po pitanju combata? Ali stvarno? Sakrim se iza jednog covera i samo tamanim horde neprijatelja koji doslovno naljecu na moje metke. Bjezim konjem, a neprijatelji dolaze malo s lijevog boka, malo s desnog, a ja bez beda rijesim apsolutno svakoga. Nema boss bitki. Ma nista, nikakav challenge. Potrosio sam 2 tjedna godisnjeg zbog RDR2 (:chair:) koji mi je djelovao kao obaveza, posao bolje receno, a ne zabava i uzivanje.

Odg: Red Dead Redemption 2
« Odgovori #212 : 22. Studeni, 2019., 08:29 »
Mislio sam ovo kupit odma kad dode na steam ali mislim da cu pricekat neki popust sljedecu godinu....
AMD je kao i Alfa Romeo, sretan si kad kupiš a još sretniji kad prodaš...

Odg: Red Dead Redemption 2
« Odgovori #213 : 22. Studeni, 2019., 14:34 »
Koji si k skupljao tratinčice?
:loludara: :loludara: :hihi: :thumbs:  A neznam ni ja  :) 
Stvar je što sam bio lud za jedinicom. Riješio sam je dvaput na x360 i bila mi je vrhunac te generacije konzola. Jedinica je za mene bila složena fantastično. Također je trajala pun kufer sati ali se nisu gubili u masi detalja. Da su dvojku složili po identičnoj shemi, a nisu, to bi bilo to.  Dvica ima nezaboravnih trenutaka, grafički je prekrasna ali taj put kojeg moramo preći od početka do kraja je u najboljem slučaju, prosječan, usudio bih se reći, loš. Puno sam toga igrao kroz godine i nikada mi se nije dogodilo da nakon toliko sati provedenih u igri, odustanem od nje. Valjda za sve postoji prvi puta.  :piva:
Ono što znam sigurno, Rockstarove igre ću u buduće promatrati sa velikim povećalom.  :chair:

Odg: Red Dead Redemption 2
« Odgovori #214 : 14. Lipanj, 2020., 23:01 »
Pozdrav, zelim da igram RDR2 ali me brine optimizacija. Posto nema nacina da testam igru rizicno mi je da kupujem ju a onda mi ne moze pa me zanima da li neko sa slicnim pc igra igru i da li je igriva??
PC Specs:
i7 2600 3.4
Gtx 1050 2gb
8gb ddr3

Odg: Red Dead Redemption 2
« Odgovori #215 : 15. Lipanj, 2020., 10:29 »
https://youtu.be/wkArmgPtUZc

Tu mozes dobiti dobar dojam sto ocekivati...


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9