HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 211323 Hitova
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #690 : 03. Kolovoz, 2012., 13:06 »

Datum izlaska PS3 verzije je još uvijek neizvjestan zbog problema sa performansama na toj konzoli.

Bit će da je to zbog cell procesora.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #691 : 04. Kolovoz, 2012., 10:10 »
Instaliram taj glupi DLC i kad god odem u open world mi se igra crasha, a ak idem ispocetka iam greenscreen. Neda mi se iskljucivat modove, brijem da su ovo rushali onak zesce  :wildboy:

EDIT: Pokrenem ga i sad kamera nekad zna zapet na konju tjekom jahanja. Doslovce ja se krecem negdje random a kamera je u FP perspektivi konja i mogu gledat kako veselo jase.

FP na charcteru ne radi,zapeo sam u trecem licu i to je iritantno.

Ah, klasicna Bethesda  :tired:
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2012., 11:08 Kveki »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #692 : 04. Kolovoz, 2012., 16:36 »
pa neće oni gledat kompatibilnost s pet tisuća modova koji su vani. zapravo si ti rushao prije nego se modovi apdejtaju da budu kompatibilni s dawnguardom.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #693 : 04. Kolovoz, 2012., 18:10 »
Ne,ali i bez modova je buggovito. Pogotovo ovaj iritantni stuck u third personu. I ovo sa kamerom takoder. Ostatak sam skuzio da je zbog modova jel

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #694 : 05. Kolovoz, 2012., 20:47 »
Evo odigrao par questova Dawnguarda. Pridružio sam se vampiri, ofc. Zasad mi smeta kamera, to što ne možeš pogledat mapu kad si vampir, bugovitost i neke nejasnoće što se same priče tiće. Nezz, očekivao sam nešto uzbudljviju avanturu, a dobio sam neki čudni mix modova. Očekujem neki daljnji patch.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #695 : 07. Kolovoz, 2012., 13:41 »
Koliko god vampirizam imao pogodnosti, toliko duplo ima mana. Stealth i Health ne mogu se regenerirati kad si na suncu. Moraš se feed-at. Moći koje dobiješ uz vampirizam dosade nakon nekog vremena i shvatiš da su bolji shoutovi i normalna magija ;)

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #696 : 07. Kolovoz, 2012., 15:28 »
Koliko god vampirizam imao pogodnosti, toliko duplo ima mana. Stealth i Health ne mogu se regenerirati kad si na suncu. Moraš se feed-at. Moći koje dobiješ uz vampirizam dosade nakon nekog vremena i shvatiš da su bolji shoutovi i normalna magija ;)

Ili werewolf koji je s perk treeom u Dawnguardu još jači  :thumbs:

Edit: dodao quote s prošle stranice
« Zadnja izmjena: 07. Kolovoz, 2012., 15:30 Stormrage »

*

Yotta

  • *
  • 25
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #697 : 18. Kolovoz, 2012., 17:56 »
Zna li mi itko reći može li DLC za TESV Skyrim(mislim na Downguard) biti instaliran,ili namješten i pokrenut ako TESV Skyrim nije instaliran,nego se samo nalazi na računalu? I općenito radi li Downguard na verziji 1.1 ?

*

krOner™

  • *
  • 27
  • Seks veš mašina
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #698 : 18. Kolovoz, 2012., 17:59 »
mislim da ti treba update i mislim da ne treba bit instaliran

*

Yotta

  • *
  • 25
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #699 : 19. Kolovoz, 2012., 07:38 »
OKEY,hvala,ako još tko ima nešto dodati,neka slobodno doda.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #700 : 19. Kolovoz, 2012., 09:11 »
Za Dawnguard moraš imati instaliran Skyrim, a kaj se tiče upeatea, on dolazi u paketu sa DLC-om pa oko toga nemaš brige.
Provjeri eventualno da ti se nebi neki od modova klali sa Dawnguardom, ukoliko koristiš modove.

Nego, ovo je skroz krivi podforum za postavit takvo pitanje. Imamo Skyrim temu u multiplatform podforumu u koju si mogao postati.
Ako ne možeš naći nešto iz prve, probaj pomoću tražilice. Ako ni to ne pomogne, onda otvaraš novu temu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #701 : 22. Kolovoz, 2012., 20:20 »

*

Yotta

  • *
  • 25
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #702 : 02. Rujan, 2012., 06:43 »
@WEAPONX pa i otvorio sam novu temu,neznam samo kako se našla ovdje

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #703 : 02. Rujan, 2012., 08:46 »
Tvoja tema koju si otvorio u obavijesti podforumu je spojena sa ovom. Ne obaziri se na drugi dio moga posta gore, to sam napisao dok tema još nije bila spojena.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Garrus

  • *
  • 57
  • I'm so Mass Effect !
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #704 : 03. Rujan, 2012., 14:04 »
Ljudi skinuo sam ovaj mod (http://skyrim.nexusmods.com/mods/23397/) preko Nexus Managera, instalirao ga pokrenuo igru i nemam ove kuće u igri. Također sam instalirao i Pets Mod i ni on mi ne radi, kad odem na plugins tab ta dva plugina nisu aktivirana, ja ih selektujem pokrenem igru i opet nista, izadjem iz igre pokrenem Nexus ta dva plugina opet deselektovana. Jel zna neko u cemu je problem, googlao sam al nisam nasao nista sto bi mi pomoglo.
Neurofunk

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9