HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 211341 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #720 : 30. Studeni, 2012., 09:54 »
Jel bi netko mogao napravit neki cool post u kojem bi stavio patcheve za Skyrim?

Tipa:

- performance fix patch koji radi
- graphics patch koji radi

Htio bih ga opet zaigrat no sjecam se da me grafika ubijala u prvoj verziji, vjerujem da se do sada već malo sredilo sve, ali ne znam di da počnem  :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #721 : 30. Studeni, 2012., 10:08 »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #722 : 30. Studeni, 2012., 10:14 »
e, to, tnx

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #723 : 05. Prosinac, 2012., 13:42 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #724 : 19. Siječanj, 2013., 13:33 »
Konačno!
Dragonborn dolazi na PC 5. veljače. Na PS3 dolazi također negdje u veljači, zajedno s Dawnguardom i Hearthfireom.
Bethesda se želi iskupiti PS3 gamerima i daje im 50% off na sve ekspanzije za Skyrim tijekom prvog tjedna prodaje kada izađu.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #725 : 21. Siječanj, 2013., 22:12 »
Skyrim Beautiful Scenery - Vibrant Fantasy ENB
predivno :hug
jel ima neko mozda skyrim s visual modovima? zanima me npr ako neko si instalira visual modove, što se dogodi (mislim na stekanje i slicno)?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #726 : 21. Siječanj, 2013., 22:55 »
stavio sam si ja neke za osvjetljenje, vodu i teksture, ne mogu reći da je neko zamjetno smanjenje performansi al nisam se baš ni potrudio opteretiti komp

treba jednom skinut neki total overhaul i odigrat sa ovakvim modovima, prekrasno izgleda

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #727 : 21. Siječanj, 2013., 23:24 »
Skyrim Beautiful Scenery - Vibrant Fantasy ENB
predivno :hug
jel ima neko mozda skyrim s visual modovima? zanima me npr ako neko si instalira visual modove, što se dogodi (mislim na stekanje i slicno)?

Sve ovisi o tvojoj konfi. Normalno je da će igra bit zahtjevnija ako staviš nekakve dodatne efekte ili bolje teksture.
Na kraju, ništa te ne košta probati. Imaš Skyrim Nexus i njihov mod manager koji uvelike olakšava stavljanje/uklanjanje modova.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #728 : 21. Siječanj, 2013., 23:39 »
Na i5ici, 4GB RAMa i Radeon HD 5770. Skinuo sam preko 200tinjak modova koje sam dosta dugo slagao u neku listu koja ce radit kak spada. Od cega je bar 50tak modova vizualnih. Bolje teksture,osvjetljenje,modeli,interface, i tako dalje. Performanse mi je spustilo sa high (na kojem je radilo sa oko 50fpsa sa stekanjem pri naglim pokretima) na medium koji radi perfektno. No sve zavisi od moda do moda, neki ovi enb modovi i modovi za poboljsanje trave i biljka spustaju performanse do neigrivosti na mom kompu.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #729 : 15. Travanj, 2013., 16:48 »
i dalje igram ovu igru, imam preko 140 sati :hug i to krekanu verziju (bez updatea, DLC-ova, modova itd). volio bih kasnije kupit igru. što mislite, bih li mogo mozda svoj save spremit negdje pa ga kasnije ubacim u kupljenu verziju ?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #730 : 03. Srpanj, 2013., 10:52 »
Evo ja krecem igrat, pa ako mozete da mi preporucite neke dobre modove za pocetak.
« Zadnja izmjena: 03. Srpanj, 2013., 10:57 Werewolf »
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #731 : 03. Srpanj, 2013., 11:28 »
Za početak bi ti preporučio da se registriraš na skyrim.nexusmods.com ako već nisi i skineš njihov Nexus Mod Manager koji će ti uvelike olakšati instalaciju modova

nakon toga možeš preko stranice lagano skidati i instalirati modove koji su ti zanimljivi

što se samih modova tiče, obavezni modovi:
SkyUI - Obavezan dodatak svakoj PC verziji Skyrima (zahtjeva SKSE)
Unofficial Skyrim Patch - Popravlja većinu bugova unutar igre koje nisu pokrivene patchevima
Esbern Sound Fix - popravlja jedan dio questa unutar glavne priče

dodaci koji nisu vezani za Nexus Mod Manager a potrebni su za neke modove:
Skyrim Script Extender (SKSE)

ovo su osnovne stvari. preporučam da odigraš nekoliko sati i da vidiš što ti fali ili što bi po tebi moglo biti drugačije, 99% ćeš naći na Nexusmods stranici

što se tiče mojih osobnih preporuka...
Better Dialogue Controls - popravlja odabir dijaloga kako ne bi slučajno stisnuli krivi
Even Better Quest Objectives - Questovi su sad bolje opisani
The Cartographers Map Markers - Dodaje markere za puno manjih lokacija u Skyrimu
World Map Min_Max Height Pitch Tweak - podešavanje kuta i do koliko se može zoomati na karti Skyrima
Unblinding Books - malo zatamnjuje papir na knjigama da ne bode oči kad čitate

Ostalo su više manje grafički dodaci i neki gameplay tweakovi koji otežavaju igru, al to je stvar osobnog odabira :D


i dalje igram ovu igru, imam preko 140 sati :hug i to krekanu verziju (bez updatea, DLC-ova, modova itd). volio bih kasnije kupit igru. što mislite, bih li mogo mozda svoj save spremit negdje pa ga kasnije ubacim u kupljenu verziju ?
Možeš

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #733 : 03. Srpanj, 2013., 12:05 »
Hvala vam puno! :hug

Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #734 : 03. Srpanj, 2013., 12:21 »
Ako netko želi...
Evo moj opširni  PDF guide za Skyrim moding
* rađen prije pet mjeseci

Oko 220 modova - gameplay, zvuk, grafika.... Osam stranica detaljnog modinga...
























« Zadnja izmjena: 03. Srpanj, 2013., 12:33 doktor1 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9