HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 211389 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #810 : 11. Veljača, 2016., 17:37 »
Pa bude ti u ponudi Legendary edition za 7,8 eura..Ako je to, to sta mislis.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #811 : 11. Veljača, 2016., 18:28 »
A šta ću sa cijelim legendary editionom ako želim samo jedan dlc? Zašto bi platio 5€ dlc ako u legendary ediciji košta manje od 2€ kad preračunaš?

Nije poanta u tih par kuna nego je stvar principa i njihovog lihvarenja. Samo po sebi je bezobrazno toliko cijenit par dodatnih kvestova igre stare 4 godine.
Uz to obećali su pad cijena svega vezanog za Skyrim pri izlasku TESO pa se ništa nije promjenilo...

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #812 : 11. Veljača, 2016., 22:07 »
Otprilike tako nešto, na saleu je bio samo skyrim kad sam uzimao a kasnije sve upakirano. Ovako cu morat sve uzet i igru bacit sa strane jer mislim da je jeftinije sve zajedno uzet nego zasebno dlcove :) Sta je tu je.
The blood of youth is bubbling back..

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #813 : 12. Veljača, 2016., 12:26 »
Skyrim mi je jedna od najboljih igara ikada. Počeo sam igrati na PS3, tamo sam odradio 100h, kad sam nabavio laptop sam preko nekog moda prebacio save game sa ps3 na pc i samo nastavio. Prešo sam sve DLC-ove i Helgen Reborn. Planiram još neki quest mod skinut jer sam puno questova prešo i ne da mi se tražit nove ili otpočetka počet igrat.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #814 : 13. Veljača, 2016., 21:47 »
Stvarno sam do sada dozivio barem 10 scena koje su me ostavile bez daha.Pojava Dark Brotherhooda mi je bila ajmee, al najmocnija i najjaca scena mi je bila kad sam dobio Shadowmera, koje iznenadenje, koji poklon, kako je mocan i brutalan to je neopisivo.Dok je izlazio iz mocvare imao sam osjecaj kao da gledam film Sleepy Hollow, ako se ne varam cak mislim da su izvukli scenu iz tog filma.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #815 : 13. Veljača, 2016., 22:13 »
Dark brotherhood je fakat odlican quest, zadnji poslic za njih je najzanimljiviji

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #816 : 13. Veljača, 2016., 22:20 »
Nisam jos rjesio zadnji, al onaj veliki sa Emparorom je isto brutalan, cjeli taj Dark Brotherhood je ajme, kad se ova pojavila u sobi usro sam se.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #817 : 13. Veljača, 2016., 22:27 »
Nabavio sebi kad je bilo na rasprodaji, za sada mi se čini pravo dobra  :D Tek sam počeo, igrati došao u Whiterun pa malo side questove obavljam. Igram sa nekom vrstom battlemage, mač zajedno sa magijama i šibaj   \:D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #818 : 13. Veljača, 2016., 22:33 »
Ma ja konstantno peglam sa dualhanded macem u rukama i kosim sve, magiju koristim za healing i to je to.Iako postao sam Arch-mage i imam dosta dobro leveluirani destruction spellse uz dobar mage robe i par amuleta, prstenova i kruna na glavi magicka mi se doslovno puni ko luda.Dobio sam nekakv stap sta baca struju, stvarno je odlican i jak, tako da to koristim umjesto luka i strjele.Sada sam na level 26 i vec sam lagano pre jak.Iako nemogu jos na glavni quest nisam dovoljno jak za stjerat zmaja tamo gdje treba u Whiterunu.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #819 : 14. Veljača, 2016., 01:48 »
Ja tek na početku 4-5 lvl, išao neki side quest riješiti kad me nekakva beštija spiči magijama utuče me ko Kuduz Bademu :fpalm: :wildboy:...krepucno poslije dva hita. Probao sam malo i sa dual weapon nije nimalo loše, pravo se šiba dobro  :mrgreen: Ma da ću ostati pri varijanti mač i magije, malo je teže al uspjet ću nekako :)

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #820 : 14. Veljača, 2016., 08:19 »
Nisam jos rjesio zadnji, al onaj veliki sa Emparorom je isto brutalan, cjeli taj Dark Brotherhood je ajme, kad se ova pojavila u sobi usro sam se.
Taj sa kraljem na njega sam mislio to mi je odlicna fora bila.Dobro ti to peglas jebote kad si vec to rijesio.Pa ti ces 200 sati na skyrimu nabrat za mjesec dana sto je meni trebalo sigurno godina.

Trade(trebam pod hitno sve Skyrim DLCe)
« Odgovori #821 : 02. Ožujak, 2016., 17:27 »
Pozdrav!
Kako sam naslov kaže htio bih se tradeat za DLCe putem steama. O cijeni se možemo dogovoriti!
Ako je tko dobre duše da pokloni bio bih mu veoma zahvalan <3

*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #822 : 03. Ožujak, 2016., 20:04 »
Trebam savjet ljudi. Sad imam Skyrim na windows 8 , 40 level sam. A moram downgradat wndowse na windoes 7 home ultimate. Kako da prebacim sejvove i modove ( imam nekih 40 modova) a da radi ? ne zelim poceti ispocetka :/
“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #823 : 03. Ožujak, 2016., 20:35 »
Za saveove imaš program gamesave manager. Za modove zaista neznam...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #824 : 03. Ožujak, 2016., 20:50 »
Ja sam ponovno instalirao Winodowse nedavno i kopirao sam cjelu Save datoteku od Skyrima koja je bila 8 GB u odjeljeni disk koji nije za Windows vec za stvari koje su mi bite, i kada sam instalirao Windows kopirao sam tu datoteku tamo gdje je i bila i svi Saveovi su radili normalno.

Sta se tice modova, skini sve koje imas, spremi ih u neku datoteku i ponovo instaliraj nakon sta stavis nove Windowse.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9