HCL.HR

The Outer Worlds

  • 24 Odgovora
  • 7246 Hitova
Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #15 : 25. Studeni, 2019., 09:38 »
Upravo prelazim TOW na supernova težini po sistemu speed runa. Već dugo nisam toliko psovao :) Strašno koliko sam puta umr'o. Igra ne oprašta ništa. Svaka greška se kažnjava.  Kada protrčiš kroz nivoe, ali doslovno, ovo je sasvim drugačiji osjećaj igranja  :loludara:
Priložio bi video ali nešto sam za*ebo kod snimanja pa moram ponoviti neke dionice, ugl. kada budem spojio klipove, neće ispasti niti pola sata za cijelu igru. Ne mogu vjerovati da je ovo izvedivo na PS4.
Nego, ako netko igra slučajno, DUMB end, jel se on broji kao prijelaz za trofej?

edit:
Ipak ne. "Glupi završetak" je samo glup. Ne okinu se trofeji. ADA mora odvoziti skok, a onda slijedi borba na zadnjem planetu. Svejedno, supernova se ovako odradi na brzaka :) . Ultra rare trofej (0.9%).
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2019., 21:47 moordrak »

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #16 : 01. Prosinac, 2019., 13:38 »
I love this game!


« Zadnja izmjena: 01. Prosinac, 2019., 13:42 moordrak »

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #17 : 09. Prosinac, 2019., 19:51 »
Da li je igra na Supernova težini teža u smislu da su neprijatelji jači nego na Hard težini ili je u pitanju "samo" stvar nužnosti spavanja, jedenja, nemanja mogućnosti brzog putovanja, manje save pointova...Razmišljam da je drugi put pređem na Supernovi ali ako je samo stvar u tehnikalijama a ne u tome da su neprijatelji jači a ti slabiji nego na Hard-u, nisam siguran da je vrijedno gnjavaže.

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #18 : 11. Prosinac, 2019., 11:49 »
Odlučio sam prekinuti nakon 4-5 sati igranja na normalnoj težini i preći na "hard" a onda na "supernovu" koja jest teža i izazovnija jer su, pored spavanja i jela, i neprijatelji teži nego na "hard"-u. Preporučio bih svima da počnu na "hard" težini jer je igra na "normal" postavki težine uvredljivo lagana, nema izazova što je gubljenje vremena jer postoji mnogo kombinacija sa kojima si možeš pomoći ali ako nema izazova dosta se gubi u zadovoljstvu kombiniranja (i uživanja u rezultatima) ponuđenih vještina.

....................................................................

Uzgred - danas (13.) došao je veliki peč (1.03) sa hrpom novih opcija, uglavnom vezanih za kontrole ali ima i nešto za grafiku i ostalo. Zgodno je da se brinu i dalje o igri.
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2019., 22:04 perisimus »

*

Portalman

  • n00b
  • 3
Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #19 : 19. Siječanj, 2020., 12:53 »
Planiram odigrati kad uhvatim vremena ,puno je novih igara izašlo.

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #20 : 21. Siječanj, 2020., 11:21 »
Zavrsio ju prije cca mjesec dana. Jedan sam od onih 5% koji nisu fascinirani Outer worldsom. Ne, ne kazem da je igra losa, ali ne kuzim u cemu je "big deal". Ok; ima super sustav dijaloga, a odluke su bitne i imaju posljedice. Ali mi igra jako faila u combatu i raznovrsnosti geara. Prica mi je, onako, ok. Companioni su mi, mozda, najslabiji aspekt. Niti jedan mi nije zapeo za oko i ostao u sjecanju. Na kraju, mozda je do mene, pa imam krivi dojam radi lose ukljucenosti u igru...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #21 : 21. Siječanj, 2020., 12:06 »
Moram priznati da ni ja nisam oduševljen.
Sviđa mi se jednostavnost u borbi, svijet je zanimljiv, priča je ok... ali sustav napredovanja je bez uzbuđenja - ništa se novo ne otključava, samo se statsi podižu.  Plus, oprema - prešao sam negdje već sredinu igre, a tijekom igranja sam dvaput promijenio armor i triput promijenio oružje. Raznovrsnost oružja mi je praktički nikakva.

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #22 : 21. Siječanj, 2020., 13:14 »
Nisam spomenuo saturaciju boja. Ok, takav je artwork igre, ali ono; kao da sam na LSDu cijelo vrijeme. Morao sam ublaziti boje na ekranu da me glava ne boli. No, ima i ok reshade rijesenja.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #23 : 21. Siječanj, 2020., 18:31 »
Osim ako igraš Microsoft store verziju koja ne podržava reshade  :hiha2:

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #24 : 21. Siječanj, 2020., 19:40 »
Osim ako igraš Microsoft store verziju koja ne podržava reshade  :hiha2:

Joj da, da. Spomenuo si to.  :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9