HCL.HR

The Talos Principle

  • 75 Odgovora
  • 21182 Hitova
*

GrootIO

  • n00b
  • 2
Odg: The Talos Principle
« Odgovori #30 : 03. Kolovoz, 2015., 18:25 »
The Talos Principle je jednostavno zakon. Tek sam je nedavno kupio na steamu (kad je bilo ovo sniženje), te je još uvijek nisam prešao, ali za sada je odlična. Zagonetke su dobro smišljene i nisu pretjerano teške, ali dobiva se onaj osjećaj "ooo, me so smart", kad riješiš neku zagonetku s kojom ti je trebalo malo muke. Jedino me sigil zagonetke nerviraju (nemam pojma koja je fora u riješavanju toga, ja to jednostavno brute force idem). Baš sam tražio poslje Portal serije neku ovakvu igru gdje se riješavaju zagonetke (btw ako netko ima neku dobru preporuku za slične igre slobodno pišite). Sad sam baš pogledo vaš komentar na Gahenna DLC i moram priznati zbilja izgleda odlično, te mi se sviđa što su stavili ove teže zagonetke nego u orginalnoj igri.

Odg: The Talos Principle
« Odgovori #31 : 03. Kolovoz, 2015., 18:42 »
meni igra izgleda sasvim uredu, igro sam beta verziju i svidjela mi se,zagonetke volim rijesavat i bas me zanima ta ekspanzija

Odg: The Talos Principle
« Odgovori #32 : 03. Kolovoz, 2015., 18:59 »
Ioako forumaški n00b i slabo postove nažalost pratim
S vremena na vrijeme svratim.

I tad pokušavam izbjegavati ovakve nagradne igre
Jer smatram kada sam n00b da nemam one aure.

Aure da osvojim tako nešto,
Da mogu igrati još malo
Svoje najdraže igre, jer original pređoh vrlo viješto

Bili su to dani čemera i plača
I "Talos" mi je nekada bio gori nego mamina kuhana cvjetača.

No opet bi se mi zavolili, kao oni današnji parovi
Od silnog igranja otpali su mi na mišu farovi.

I sada kada sam kupio novoga miša, i prešao "Talosa"
Želio bi pojesti torte te još malo
Bilo je jednostavno premalo.. premalo..
« Zadnja izmjena: 03. Kolovoz, 2015., 22:52 Iron666 »

Odg: The Talos Principle
« Odgovori #33 : 03. Kolovoz, 2015., 19:01 »
Ne znam za ostale ali mene kod Road to Gehenna najviše raduje težina novih zagonetki....jednostavno sam ovisnik o zagonetkama....kapa dole Croteam-u za The Talos Principle, stvarni mi se svidila =D> =D> =D>

Odg: The Talos Principle
« Odgovori #34 : 03. Kolovoz, 2015., 19:05 »
Igra je jako zabavna i interesantna. Dosta je zarazna i kada se ufurate uzima dosta vremena jer vas uvijek ono nesto tjera da rjesite jos barem jednu zagonetku. Svida mi se sto su dodali teze zagonetke, samim time igra trazi od vas vise razmisljanja i mucenja kako prijeci neki level sto mi se jako svida. Sto se tice price novog nastavka The Talos Principle, nisam istrazivao i to ostavljam za kraj, zelim da me igra iznenadi svojom pricom a ne da pogledam 100 gameplaye-a i mislim "aha da to sam vec vidio, dobro idemo dalje". Igra je jednostavno fantasticna dobro osmisljenja i velika kapa dole developerima.  =D>   \:D/

Odg: The Talos Principle
« Odgovori #35 : 03. Kolovoz, 2015., 19:07 »
Veseli me ova ekspanzija za the talos principle jer je pre uzbudljiva i obaozavam teske zagoneke kao sto su u ovoj ekspanzi a i samoj igri. \:D/

*

matko123

  • n00b
  • 3
Odg: The Talos Principle
« Odgovori #36 : 03. Kolovoz, 2015., 19:12 »
Igra je stvarno dobra i zanimljiva, a najbolje je to da je iz Hrvatske, još mi ju je draže igrati zbog toga.

*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
Odg: The Talos Principle
« Odgovori #37 : 03. Kolovoz, 2015., 19:18 »
Igra je super, volim ove zagonetke jer nakon nekog vremena poludim i onda odem malo van :loludara:


( BTW: Moj 100-ti post :O )

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

Odg: The Talos Principle
« Odgovori #38 : 03. Kolovoz, 2015., 19:47 »
najzanimljivija je prica po meni te je super sto su uvedeni drugi roboti kao dodatak igri.Tako da igra ne  izgleda samotno. HAHA

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: The Talos Principle
« Odgovori #39 : 03. Kolovoz, 2015., 19:51 »
Ah, zar se nešto može porediti sa informacijama, izazovima, upečatljivim citatima, filozofskim pitanjima, dinamikom i atmosferom samog The Talos Principlea? Sjećam se kada je igra tek izašla, toliko sam vremena provodio samo prateći informacije o njoj, žustro iščekivajući da ću i ja, jednog dana, zaigrati je. Kako vrijeme prođe, dođe red i na mene da zaigram, tada jedinu igru koji sam želio zaigrati. Od svih igri koliko sam ih odigrao, ne sjećam se da me je ijedna igra do tada, toliko intrigirala, razveselila, rastužila, navela na neku vrstu složenijeg razmišljanja, otvorila sva čula, recimo, probudila. Sjećam se da sam toliko bio intrigiran, da sam je igrao 20h bez prestanka, i nekoliko puta pokušao zaspati, ali nisam bio u mogućnosti upravo zbog onog, slatkog dijela, kada pređete level i dođete do terminala, žarko iščekivajući odgovor sa druge strane.

Eh sada, zašto baš ja treba da dobijem DLC?
Pošto me je igra toliko zainteresovala (eto, prelazim je po 3. put do sada, zapamtio svaki sitni detalj, svaki dijalog i svaku prepreku), osladim se iznova i iznova čuti Elohimove riječi, slast i zadovoljstvo poslije svake završene prepreke, stoga me zaista zanima nastavak priče, jer sam od onih ljudi koji problem ne ostavlja da se slegne, niti mogu da ga ostavim, te ga u što kraćem roku riješim. Ogromni sam fan naučne fantastike, filozofije, i filozofskih pitanja, baš onih koji se susreću sa čovjekom i vjerom (da, i često puta budem osuđivan zbog toga), ali sam u Talos Principleu doživio, upravo zbog ovoga, neku vrstu slobode, jer me je potakla da razmišljam baš na način na koji želim da razmišljam, te bih volio da, okusim nove vrste izazova (upravo iz ovog DLCa), jer, neizvjesnost na kraju bude slatka (baš kao sada). Pored svega, tu nailazimo na naučnu fantastiku, isprepletenu spomenutom filozofijom, kud ćeš bolje? Toliko je igrah i pređoh, da ne pronađoh niti jedne zamjerke, prava igra za mene, i jedini komentar koji mi osta jeste da je igra pravo remek djelo.
Veliki sam ljubitelj zagonetki i misterija, i stvarno bih želio zaigrati novi dio, upravo iz navedenih razloga. Toliko sam puta na samim stranicama povezanih sa Talosom napisao kako bih volio da naprave "The Talos Principle 2", i gle šoka? Izgleda da se jedna želja ispunila, nadam se da će se i ova, druga, ispuniti...

Ne mogu reći da je ovo što napisah kratko, niti dugo, ali neka ova priča pokaže koliko ogromnu i (everlasting, u stilu Elohima) želju imam da zaigram novi dio i koliko bih bio zahvalan na samoj nagradi.
Pozdrav i sretno svima :)
« Zadnja izmjena: 03. Kolovoz, 2015., 20:10 RaseWP »
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

*

tm_drummer

  • n00b
  • 3
Odg: The Talos Principle
« Odgovori #40 : 03. Kolovoz, 2015., 19:54 »
Isuse mali na grani, DA, naravno da hoću brutalan DLC za Talos! Što me najviše raduje kod ove ekspanzije? Ne razuimijem pitanje?! Sve! SVE!!!! AAAaAAaaAaAAAAaaa!!! :mrgreen:

Odg: The Talos Principle
« Odgovori #41 : 03. Kolovoz, 2015., 20:38 »
Ah, taj "The Talos Principle"... Igra koju sam konstantno palio pored svakakvih "velikih hitova" koji na Steamu leže puni prašine. Svakodnevno bih ju upalio, spojio HDMI-jem na 100 centimetarsku televizijicu i uživao satima koristeći svoj mozak na ovoj ljetnoj ispaši. Barem 50% tog vremena proveo sam na YT-u odgonetavajući nešto što je bilo očitije od onog da što je Igor vidio u 5. epizodi Arka nikako NIJE bio T-Rex. Čak i na mojem laptopu sa slabašnom GT 710m, koja TP vrti u med-high na preko 40 FPS, što je prava rijetkost kod novijih IGRICA (da igrica, sjećam se još uvijek one davne kolumne), te ne guštam samo u gameplayu nego i prelijepim krajolicima.
Road to Ghenna bi mi još malo olakšao ovo preprevruće ljeto, oznojio mi čelo od razmišljanja, zagrijao laptop i uljepšao pogled na svijet kad se već vani u ovaj pakao preko dana ne ide. Jedva čekam tražit one zvijezdice koje će prije otkriti dijete od 2 godine nego neko razumno ljudsko biće, mamu vam Croteam gdje ih sve stavljate... A nadam se i još pokojoj sobi posvećenoj Serious Samu :)

*

apsurdna

  • n00b
  • 3
Odg: The Talos Principle
« Odgovori #42 : 03. Kolovoz, 2015., 20:56 »
Igra mi se jako sviđa jer je poprilično originalna, zagonetke nisu lagane nego su taman teške za uključiti mozak. Najviše me kod ekspanzije veseli što će se priča još malo proširiti te, naravno, još zagonetki :D

Odg: The Talos Principle
« Odgovori #43 : 03. Kolovoz, 2015., 22:59 »
The talos principle steam key

Kod the talos principle mi se svidja to sto moramo ukljuciti mozak za da zavrsimo levele. Svima nama treba jedna ovakva igra zato sto mnogi od nas su se zarazili od nekih FPS-a gde samo trcite i pucate. Ovo je naprotiv igra u kojoj treba ukljuciti svaki deo mozga. Leveli nisu preteski ali treba se pomuciti i skoncentrisati ako hocete da ih prodZete. Ova igra mnogo pomaze u razviljanu inteligencije. Takodzer igra je prekrasna graficki ima odlicne levele i svako ko voli ovakve igre bi se zaljubio u nju.
Imam sranje PC al igram samo jake igrice

Odg: The Talos Principle
« Odgovori #44 : 04. Kolovoz, 2015., 10:23 »
Radujem se novim pricama, htio bi uc u giveaway

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9