HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 468763 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #255 : 25. Listopad, 2014., 19:20 »
Ista stvar i kod mene sto se tice serijala :(

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #256 : 25. Listopad, 2014., 21:17 »
Slučajno je kliknuo.
The Witcher serijal je valjda najbolja igra na svijetu koju se nemogu natjerat prolazit. Dva puta probao igrat i sve mi je savršeno, ali me pusti volja.
U prvom dogurao do trećeg sata, u drugom do 10-og.

:wildboy: :wildboy:

Moram to riješit početkom godine...

de riješi to više :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #257 : 25. Listopad, 2014., 21:26 »
Uz Mass Effect serijal, ovo mi je najbolji serijal u mojih 30ak godina igranja :)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #258 : 25. Listopad, 2014., 22:54 »
jedinicu nisam nikad presao jer mi je bila prekomplicirana (igrao s 12 godina, prvi RPG ikad) :wildboy:

ali dvica mi je poslije skyrima (i WoW-a moze se reci) najbolji RPG koji sam igro :hiha:

tricu cekam s velikim ocekivanjima, izgleda stvarno dobro :)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #259 : 07. Studeni, 2014., 22:24 »
Svi DLC paketi za The Witcher 3: Wild Hunt bit će besplatni

Čim je otkriveno da će oklop za Geralta i konja biti besplatan, odmah sam se sjetio Obliviona.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #260 : 08. Studeni, 2014., 11:16 »
Tuzno je sto je ova vijest tako neuobicajena, kada bi ovo trebala biti normalna praksa za sve igre. Ovu igru bi stvarno bilo pokvareno skinuti s torrenta jer su ljudi iz CD Projekt RED-a svojim odnosenjem prema igracima zasluzili da se Wild Hunt proda u 10 milijuna primjeraka! :D

I jos jedna stvar, procitao sam prosle godine da su se Witcher 1 & 2 zajedno prodali u 6 milijuna primjeraka. Znaci 6 milijuna za dvije vrhunske igre i ljudi iz CD Projekta su bili prezadovoljni, dok neki ostali studiji cim ne prodaju minimalno 6-7 milijuna primjeraka jedne igre odmah proglasavaju neuspjeh. A ne moze se reci da igre (pogotovo Witcher 2) nisu velike produkcijske vrijednosti pa da nisu morali puno uloziti.

Uglavnom, jako cijenim ovaj studio. :piva:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #261 : 08. Studeni, 2014., 11:47 »
Ne bih rekao da je neuobičajena nego samo dobro medijski pokrivena. Ima još manjih studija koji rade na istom principu da osvježavaju igre s novim nadogradnjama.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #262 : 08. Studeni, 2014., 12:03 »
A da ne bude zabune, CD Projekt ne radi čitave kampanje kao DLC. Ovo što će oni dati kao DLC - par questova, nove frizure i odjela... Kad se to sve skupi zajedno onda je kao ajde na razini jednog DLC paketa. Ali to nije 16 DLC paketa jer ono - nisu nikakvi paketi nego samo manji sadžaji koji većinom nemaju utjecaj na igru (osim nekakvih statsa možda).

Nije sad da ih kritiziram, svakako zaslužuju pohvalu za ovakvu praksu, ali već je malo postalo lejm isticati to stalno. Pogotovo jer kao što kaže snowblind, nisu oni jedini. A na ovakav način se postavljaju kao da jesu. Mislim, ovo je kao pismo za fanove - ali je ujedno i materijal za novinare. Pisano je s time na umu, znam to prepoznati.

I teoretski, to više nisu DLC paketi nego samo ažuriranja. Jer mislim da Sony i Microsoft nemaju podršku za besplatne DLC pakete... Ili ne u pravom smislu... Ako je nešto već besplatno, najčešće to dolazi u sklopu ažuriranja / patcha. Po tome se srećom polako vraćamo tamo gdje su PC igre bile prije prošle generacije konzola, kad je proširenje značilo ekspanziju, a map packovi su bili besplatni.

Opet, nije da pljujem po CD Projektu, ali bezveze mi je da zovu tako neke stvari DLC paketima. Recimo Maxis sa Simsima 4 nije sad išao sve dodatne stvari zvati DLC-ovima nego su ono što je falilo igri po izlasku jednostavno strpali u ažuriranja. Nisu to nazvali Pools & Careers DLC pa se hvalili kako je to besplatno. Mislim da onda nije potrebno posebno isticati ni da će Geralt imati deset dodatnih, a besplatnih frizura.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #263 : 08. Studeni, 2014., 13:41 »
Iz te perspektive, da. Iako to je po meni samo pametno iskorištivanje tržišne slike koju stvorili oko svoje tvrtke.
I nezz, igram sada TLoU Remastered, upalim PS store i sve te stvari koje CDPR daje džabe, Sony redovito naplaćuje. Nezz, nekakav virtualni modni dodatak, 7,5 kn. Možda Poljaci ne rade prave DLC-ove, al' se drže toga što govore cijelo vrijeme. Ne treba posebno komentirati EE nadogradnje koje ipak ponude i nešto contenta.
The greatest teacher, failure is.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #264 : 08. Studeni, 2014., 13:47 »
Ko će zadovoljit današnje igrače, nema toga....

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #265 : 08. Studeni, 2014., 20:12 »
Pogledaj glavnog konkurenta Witcheru, Dragon Age Inquisition. Na Originu se prodaje posebno digital deluxe izdanje koje kosta punih 10€ vise od obicnog a sve sto donosi je nekoliko novih itema i soundtrack. Nadalje, poznavajuci CD Projekt, izaci ce i enhanced edition Wild Hunta kao sto je izasao i za dva prijasnja nastavka, koji donosi puno promijena i poboljsanja, dodatne misije itd -takoder besplatno.

Dalje, ako posjedujes prva dva Witchera, prilikom kupnje trojke ostvarujes dodatni popust i dobijas extra igru.

Navedi mi koji jos od vodecih studija daje ovakve stvari besplatno? Normalno da su ovo objavili prvenstveno zbog promocije i reklame, no imaju svako pravo jer rade nesto sto nitko drugi ne radi, a trebali bi svi.


*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #266 : 08. Studeni, 2014., 22:09 »
Ko skine bilo šta od CD Projekt-a preko torenta\chipirano i sl. tj ima piratluk, neće od mene :piva: dobit, sramota :)

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #267 : 10. Studeni, 2014., 11:34 »
Ja obavezno piratiziram sve igre pre nego što ih kupim i dam tom "demou" oko 5 sati, ako mi se svidi kupujem, ako ne onda ne.Poljski studijo nije nehuman i svesni su da ne mogu da naplaćuju svaku sitnicu 10$ i poluproizvod 80$ npr. kao neki drugi AAA studiji (čast izuzecima).To su normalno malo iskoristili da se promovišu, svemoćna stvar je $ ipak... :kava:
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #268 : 10. Studeni, 2014., 14:46 »
O čem priča ovaj streetfighter ? :geek:

Wyzardeeeeee zaboravio si da je CD Projekt prošle godine svim vlasnicima Witchera 2 poklonio i engine ?
Molim te nemoj mi uspoređivat poljake i EA ili Maxis gdje vi na vašem sajtu baš imate vijest o velikom ažuriranju PAZI ČEGA: BAZENA (jer je to toliko bitno kužiš; drugim riječima imate taj nebitni update kao vijest jer je baš VIJEST da je nakon mora naplaćivanja gluposti nešto u EA svijetu konačno besplatno)
Naravno da se radi o mizernijim DLC-evima za novog witchera sa samo nekim sitnijm kozmetičkim detaljima ali ima firmi kaj naplaćuju i takve gluposti i ne, ne bih rekao da se ističu kao da to jedini rade.

I mislim da je trenutna ponuda preordera s popustima ako imaš prijašnje dvije, količina sadržaja, cijena bla bla...trenutno nema boljeg deala u svijetu igara i zar su krivi ako to žele istaknuti ?
Nisam preordero igru nikad al W3 definitvno budem, ne moram baš bit pizda i čekat neku rasprodaju da im pomognem sa 2-3 eura, ovo šta nude itekako vrijedi.   
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2014., 17:37 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #269 : 10. Studeni, 2014., 15:25 »
Ja obavezno piratiziram sve igre pre nego što ih kupim i dam tom "demou" oko 5 sati, ako mi se svidi kupujem, ako ne onda ne.Poljski studijo nije nehuman i svesni su da ne mogu da naplaćuju svaku sitnicu 10$ i poluproizvod 80$ npr. kao neki drugi AAA studiji (čast izuzecima).To su normalno malo iskoristili da se promovišu, svemoćna stvar je $ ipak... :kava:
Ako ti ne legne u tih 5 sati i dalje nastaviš igrat :)
Nema šanse da igram nešta 5 sati pa da kupim igru i opet prolazim tih 5 sati....razočaran bih bio jer sam si upropastio doživljaj.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9