HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466377 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #780 : 03. Lipanj, 2015., 16:39 »
Djikstra: "Geralt turn around"
Geralt : "Djikstra I'm not in the mood for jokes"
Djikstra: "No Geralt, turn the fuck around"

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tko je prošao taj quest i napravio dobar odabir zna o ćem pričam
<3

:D :thumbs: Nakon prethodne dvije igre, meni je to bio jedini izbor. :mrgreen:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #781 : 03. Lipanj, 2015., 17:13 »
A psovao sam malo prije toga. Baš feels na tom dijelu.

I ono kad Baron iz Velena priča svoju stranu priče, prejebeno odglumljeno.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #782 : 03. Lipanj, 2015., 21:30 »
Ane umalo sam se rasplakao na tom djelu

maxim.x I meni je to isto jedini odabir :)

zapravo Osobno nemam skoro pa nikakvu poveznicu s Yennefer, kroz prve dvije igre je nema, jedva se spominje znamo samo da je Geraltova ljubav i da je s njom povezao svoju sudbinu, iako iz Geraltova pogleda to bi trebalo biti to za sva vremena, s druge strane s Triss imamo brojne avanture i romance kroz prva dva nastavka i mislim da će se većina igrača odlućiti za nju, nekako nam nisu dovoljno približili Yenn da bi bez beda odjebali Triss itd.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #783 : 03. Lipanj, 2015., 21:41 »
Upravo to ;)  Ja sam dosta upoznat s Yenn jer sam procitao sve knjige, ali procitao sam ih tek pred izlazak Witchera 3 tako da mi je Triss ipak ostala puno draza. A i uostalom, bez spojlanja, dijelim isto misljenje s ostalim witcherima o njoj (vidjet ces malo kasnije u igri).

I jos jedna stvar, pametno su to odradili u igri da kao Geralt mozes odbiti Yenn i da to na kraju ipak ima smisla s obzirom na knjige. To ces isto vidjeti
:piva:

@MaliMicek mozes slobodno procitati ovo iznad, tebi nece nista spoilati.
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj, 2015., 21:46 maxim.x »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #784 : 03. Lipanj, 2015., 21:48 »
Hvala, jedva čekam ;)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #785 : 03. Lipanj, 2015., 23:15 »
Morao sad odraditi Level 24 Quest dok sam ja bio level 13 jer u cijelom Valenu nije bilo blacksmitha dovoljno vještog da mi scrafta mačeve (griffin set enhanced). Mislio sam da nikad neću završiti,ali eto jesam. Ne zato jer je bilo preteško (jer nije) već dok jedno završim, moram napraviti još samo to, pa to, pa to....najduži quest, nekih sat i 20 potrošio na njega. Ali se isplatilo :mrgreen:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #786 : 04. Lipanj, 2015., 00:11 »
Sto se tice ove rasprave oko Yen i Triss, ja sam odlucio kompletno ispocetka igrati jer sam izabrao Triss prvi puta, a u meduvremenu procitao malo dublje knjige, nije mi toliko bitno sto je Yen malo kucka, Geralt je vuk samotnjak i Yen je nekako sto se roleplaya tice bas osoba za Geralta, barem sam takav dojam dobio tokom citanja knjiga
« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2015., 00:13 Kveki »

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #787 : 04. Lipanj, 2015., 08:20 »
Ah, napokon se Zoltan ukazao, ponajbolji lik u serijalu :)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #788 : 05. Lipanj, 2015., 12:37 »
Jel netko primjetio jedan od loading screen tipova:

"When the Time of the White Frost comes, don't eat the yellow snow."   :loludara:  :hihi:

Također i ovo:



:D :D :D

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #789 : 05. Lipanj, 2015., 12:41 »
Djikstra: "Geralt turn around"
Geralt : "Djikstra I'm not in the mood for jokes"
Djikstra: "No Geralt, turn the fuck around"

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tko je prošao taj quest i napravio dobar odabir zna o ćem pričam
<3

:D :thumbs: Nakon prethodne dvije igre, meni je to bio jedini izbor. :mrgreen:

Fakat mi je žao što je taj cijeli storyline u biti dosta plitak nakon tog jednog questa, a ni alternativa nije puno bolja. Toliko character developmenta u zadnje dvije igre mi je nekak ostavilo dojam da će trojka posvetiti više vremena tom aspektu.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #790 : 05. Lipanj, 2015., 16:23 »
Ako me igra išta naučila onda je to da se ne može sjedit na dvije stolice :wildboy:

Pomalo tužan kraj, ali moglo je i gore.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #791 : 05. Lipanj, 2015., 16:34 »
Vidio sam tu scenu na youtubeu hahah :hihi:  Svida mi se kako su to napravili, dosta realnije nego uobicajena, recimo BioWareova formula gdje na kraju mozes birati i sve 5.

Znaci presao si igru, mozemo uskoro ocekivati recenziju? :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #792 : 05. Lipanj, 2015., 16:45 »
Trebala bi biti za vikend, najkasnije početkom tjedna.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #793 : 06. Lipanj, 2015., 14:44 »
Upravo odradio "An Eye for an Eye" Quest sa Ciri,najviše uživam igrati sa njom valjda jer mi je od početka najdraži lik samo što mi je malo overpowered pa sve to izgleda lako ali valjda bi tako i trebalo biti zbog onoga što slijedi...
Uz sve želje da nađem napokon Ciri nadam se da nisam još pri kraju jer uživam stvarno u igri i njezinoj priči,iskreno na početku uvodni dio je bio pomalo dosadan no već poslije toga samo oduševljenje je ostalo. Jedina stvar koja mi smeta za sada je lag u Novigradu gdje mi fps varira između 5 i 30 lol dok u ostatku svijeta imam 30-45fps-a no to je do moje konfiguracije koju sigurno planiram nadograditi čim prije.
btw:Nikako da nađem ovu "pjesmu" u soundtracku,često je čujem u meni-u ?
link

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #794 : 07. Lipanj, 2015., 08:22 »
Meni se taj quest zbugao i nikako ga nisam mogao početi kod onog Hanged Man's Treeja. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9