HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466570 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #855 : 14. Lipanj, 2015., 18:56 »
Witcheru jedino fali Dark Souls stil borbe da bi bio savršen. A što se tiče lika ako je savršen kao Geralt onda nema ni potrebe da ga mi kustomiziramo pa mi to i nije nikakav minus, ja i u Mass Effectu nisam dirao Sheparda baš iz istog razloga.

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #856 : 14. Lipanj, 2015., 19:03 »
Witcheru jedino fali Dark Souls stil borbe da bi bio savršen. A što se tiče lika ako je savršen kao Geralt onda nema ni potrebe da ga mi kustomiziramo pa mi to i nije nikakav minus, ja i u Mass Effectu nisam dirao Sheparda baš iz istog razloga.
Točno to.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #857 : 14. Lipanj, 2015., 19:10 »
Ne fali Witcheru Dark Souls stil borbe...
Witcher nije Souls naslov...
Šta stalno svugdje gurate tu Souls borbu...

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #858 : 14. Lipanj, 2015., 19:34 »
Nešto mu fali definitivno.
Dobre su mi bile borbe protiv wraithova, ak se tako zovu, mobovi kojima ne možeš gotovo ništa osim ako nisu unutar yrden signa. Trebali su više takvih bitki napravit.
I ubacit addove recimo, koje možeš cancelat sa određenom bombom, ili one shotat sa određenim uljem, ili nešto. Da sva ta beskorisna sranja budu korisna za nešto.
A pomogli bi i status efekti poput slow, confusion itd.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #859 : 14. Lipanj, 2015., 19:34 »
Lavina koju je pokrenula Antina reca, ane ane. Ante/reca <3

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #860 : 14. Lipanj, 2015., 19:39 »
Ne znam što Adam misli ali meni fale neki j... teški bossovi u kojima se moraš stvarno truditi i mijenjati način borbe. Daleko do toga da je borba loša ali kao što volim u mnogim igrama da više stvari ovise o meni tako bi htio da ti nije dosta dobra oprema i par poteza. Mislim, dobra je borba, nemam zamjerki ali fali mi dvoje- troje bossova koji te tjeraju iz smrti u smrt i da se moraš stvarno dobro oznojiti. I dalje igri dajem 94-96 od 100 ;D

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #861 : 14. Lipanj, 2015., 21:39 »
Inače level 28 + imam dosta dobar sword set(300+ damage) i često se osjećam kao Ranger Talion u Shadow of Mordoru,ali ne znam meni je to pravi gušt jer jebeni sam witcher.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #862 : 14. Lipanj, 2015., 21:47 »
...
Ne tražim ja ništa, niti je zbog toga Witcher 3 dobio nižu ocjenu :))
Samo sam analizirao što igra u realnosti nudi, za što je developer predstavlja i koliko cijela priča na dijagonali toga zapravo drži vodu. A to što se ti ili netko ne slaže sa mnom oko napisanog, bože moj :)
The greatest teacher, failure is.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #863 : 14. Lipanj, 2015., 22:05 »
Šta stalno svugdje gurate tu Souls borbu...
Zato što je najbolja i trebala bi biti uzor svim medieval-RPG-ovima. Da se razumijemo, kada kažem Dark Souls stil borbe ne mislim na težinu igre nego na njenu mehaniku.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #864 : 15. Lipanj, 2015., 11:00 »
Mozda je tebi najbolja,stvar ukusa ovo ono,licno nisam igrao DS jer im je svijet bljed i prazan bar koliko sam vidio iz gameplaya sto povremeno bacim na neke vidse DSa,necu kritikovati jer nisam igrao ali ono sto sam vidio kad je svijetu u pitanju Witcher 3 je svijetlosnim godinama ispred DSa,ali ponavljam W3 sam vec 115 sati odigrao DS sam gledao samo par sati gameplaya pa mozda i nisam u pravu.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #865 : 15. Lipanj, 2015., 11:14 »
Ne fali Witcheru Dark Souls stil borbe...
Witcher nije Souls naslov...
Šta stalno svugdje gurate tu Souls borbu...
Slažem se, da ima stil Dark Souls borbe, igru nikad nebih kupio.
Ništa ne treba mijenjati osim možda boljeg/preglednijeg inventory-ja :)

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #866 : 15. Lipanj, 2015., 11:43 »
Zato što je najbolja i trebala bi biti uzor svim medieval-RPG-ovima.

Idem svoje mišljenje predestavit kao činjenicu
Znaš, nije cjelom svijetu Souls borba nešto najbolje ikad...

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #867 : 15. Lipanj, 2015., 12:08 »
Ma ne treba Witcheru Dark Souls stil, recimo nekoliko manjih promjena koje je spomenuo prije Worthaur već bi preporodile gameplay. Barem da se sav taj alat koji igrač ima na raspolaganju zbilja učini nužnim za preživljavanje tipa da neke monstere možeš fakat teško ubiti bez pojedinog ulja ili da su bombe jedina šansa protiv većih packova monstera. Također bi povećao važnost stamine u borbi te drastično boostao elemental damage protivnika pa da resistancei imaju nekog smisla. Još bi se dalo doraditi sustav counter napada, malo maštovitije dizajnirati special napade pojedinih tipova neprijatelja itd.
The greatest teacher, failure is.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #868 : 15. Lipanj, 2015., 12:26 »
Ako cemo posteno monster combat nije los ni blizu koliko ga kritikujete,combat vs ljudi je meni u W3 mlak i los,jer ih vecinom pola stoji i navija i psuje nesto umjesto da se bori,monsteri manje vise svi imaju nacine napada,slabosti a bogme na najvecoj tezini probaj neki Witcher contract uraditi bez prepa sa uljima i potioma pogotovo prvih 20tak lvla.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #869 : 15. Lipanj, 2015., 12:36 »
a bogme na najvecoj tezini probaj neki Witcher contract uraditi bez prepa sa uljima i potioma pogotovo prvih 20tak lvla.
Jesam, morao sam 2 obaviti bez ičega za trofej. Bio sam level 10-15. Nije bilo problema.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9