HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466845 Hitova
*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #885 : 25. Lipanj, 2015., 19:21 »
Nadam se da će ubuduće godišnje izaći barem 1 igra ovakvog kalibra, bio bih zadovoljan.
Igru sam završio prije par dana te stavio na oglas (par foruma) te se ne sjećam kad mi se ovoliko ljudi javilo za kupovinu i to većina bez cjenkanja :)
Trebao sam ih kupit više komada, na kraju sam prodao skuplje nego sam platio igru :)

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #886 : 25. Lipanj, 2015., 20:19 »
Ma nije uopče prelagana, ima nadasve interesantnu borbu i ima duboki rpg sistem \:D/

Pozz DS fanboy :piva:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #887 : 25. Lipanj, 2015., 21:47 »
btw:Šta se desi sa svim likovima igre nakon završetka main questa ne mogu naći nikoga,to mi se ne sviđa sigurno jer svijet izgleda nekako prazan bez njih ono samo Geralt i random NPC-evi.

Sve sto se dogodi s likovima je objasnjeno u epilogu, a ovo sto igras nakon zadnjeg glavnog questa je tu da bi mogao dovrsiti ostale side questove i aktivnosti (da nebi imali Fallout 3 situaciju u kojoj nisi mogao nastaviti igrati nakon zadnjeg questa) Cak ti to developeri i najave u igri ako se ne varam. Tehnicki nakon zavrsetka igre se Geralt nalazi gdje god su ga tvoje odluke na kraju odvele :D

U mom slucaju u Koviru s Triss :ementaler:

Zato vise ni nemas ostalih glavnih likova na lokacijama gdje su se prije nalazili.
« Zadnja izmjena: 25. Lipanj, 2015., 21:48 maxim.x »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #888 : 26. Lipanj, 2015., 00:28 »
Da,ali očekivao sam da ćemo bar moći posjetiti likove poput Zoltana,Dandeliona baciti kakvu gwent partiju.
! No longer available
Najbolja recenzija daleko,također bacite pogled na 29:44 dio :bonk:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #889 : 26. Lipanj, 2015., 00:47 »
Znači ipak je prelagana :))

prelagana ako se udje 3-4 lvl-a razvijeniji od onoga što zahtjeva quest ne tvojih 10 nižih tvrdnje ;)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #890 : 26. Lipanj, 2015., 08:05 »
To nikad nije bila moja tvrdnja, pričao sam o opremi.
Da ponovim po drugi puta.
The greatest teacher, failure is.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #891 : 26. Lipanj, 2015., 08:42 »
Dali postoji negdje cijeli video ovoga dijela u Angry Joe recenziji kada je bio u CD Projekt Red studiju i ovaj dio s cosplayerima? Trazio sam ali nigdje ne nadem :solidus:

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #892 : 26. Lipanj, 2015., 09:41 »
Jučerašnja epic-pro-witcher situacija:

Jašem vjernog žohara i naletim na Bandit camp. Gledam... jedno 7-8 njih, 3 archera, jedan s oklopom i štitom. Svi redom 1-2lv veći od mene. Naravno, ipak je to Gerald... Šta bi peasant banditi mogli.

Uletavam mašući mačem, bacam magije, pada jedan po jedan... dodgeam, bježim, mlatim. Nakon par minuta svi redom leže na podu, ja na krhot healtha. Ponosan na sebe palim Witcher sense, lootam sve živo što postoji i vidim - svijetli bačva, na njoj fire znak. Naravno, okinem sign - bačva se zapali i explodira uz totalni eyecandy.

Explozija razvali i obližnju kučicu i ja gledam kako sve frca na sve strane. Rekoh....my work here is done. Okrenem se, krenem trčat prema konju i umrem. Pao mi komad one bačve s neba na glavu.

Derp \:D/

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #893 : 26. Lipanj, 2015., 09:53 »
Naravno, ipak je to Gerald...

Nije.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #894 : 26. Lipanj, 2015., 09:59 »
Pardon... GeralT

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #895 : 26. Lipanj, 2015., 14:04 »
Bačve su zajebane :)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #896 : 26. Lipanj, 2015., 18:22 »
Po mom mišljenju Gwent treba biti zasebna igra. Prvo je mnogo zanimljiviji od društvenih igara iz prethodnih nastavaka, iako je na početku po meni previše težak. Nije toliko zarazan kao Blizardov biser Heartsone, ali može biti veoma kvalitetna igra. Veoma mi se lepo uklopila u Wither 3 kao vreme za predah od Borbe grafike i velikog sveta.

*

NajboljeImeIkada

  • *
  • 5
  • Ceo svet je Troll
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #897 : 27. Lipanj, 2015., 08:50 »
Hhahah već 300 sati u witcheru i još imam koji sporedni quest.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #898 : 27. Lipanj, 2015., 23:26 »
Ste skužili da su dodani novi questovi, armor setovi, alternate izgledi (Yen i Triss) i potpuno novi scavenger hunt (wolf school) sa svim upgrejdovima pod DLC opciju na steamu. Upravo skinuo i skeliige armor je odličan daje brdo težine za inventory a wolf hunt koliko god bio lagan zapravo daje opremu s najboljim statsima. Što se tiče tri nova questa svaki daje oko nekih 20 min pa sadržajno i nije nešto al su prilično fun.


Jesam li spomenuo da je sve BESPLATNO ?

Gg projekt red :piva:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #899 : 28. Lipanj, 2015., 00:34 »
! No longer available

Probao reloadat, save napravio par puta, vratio se natrag - Svaki put frajer hoda ovako :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9