HCL.HR

Tony Hawk's Ride

  • 11 Odgovora
  • 3582 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Tony Hawk's Ride
« : 16. Svibanj, 2009., 20:31 »
da ne pričam previše
http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=3046&select=27

kao što se i očekivalo, Hawk se bacio na guitar hero stil i izradio skateboard kontroler, a uz njega i novu igru - Tony Hawk's Ride
http://www.youtube.com/watch?v=yHyXqHprPoQ

sad, ovo je poprilično riskantan potez i može totalno uništit serijal s jedne strane, no isto tako s druge može ga lansirat miljama ispred skate-a ako odrade dobro kontroliranje.
dakle, što mislite šta će biti od svega toga?


*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #1 : 16. Svibanj, 2009., 22:16 »
Jel samo za konzole il ima i za PC?

EDIT: Mislim da je kontroler smeće i to sve. Jebeš to.

Plastični sobni skate < pravi skate. Ja bi se bedasto osjećao da stanem na to.
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2009., 22:17 Easy »

Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #2 : 16. Svibanj, 2009., 22:24 »


Plastični sobni skate < pravi skate.

briješ?
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #3 : 16. Svibanj, 2009., 22:45 »
Da, to plastično govno nit ne boli  :wildboy:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #4 : 17. Svibanj, 2009., 11:01 »
 :wildboy: :wildboy:

Pa, s jedne strane mi je zapravo čudno da je ovo ''novi'' Tony Hawk, dok s druge strane pozdravljam hrabru ideju. S obzirom da onakav način nastavaka više jednostavno nije prolazio. Ako sve bude dobro napravljeno, serijal se opet vraća na početak kada uiopće nije imao konkurenciju. Pa ćemo da vidimo.

@Easy: Po trenutnim informacijama, nema PC-a. Ali ono, TH za PC nije izišao još od četvorke tako da ništa čudno. Za sada najavljene platforme su Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2 i Wii.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #5 : 17. Svibanj, 2009., 11:47 »
edit: za pc nisu izašli samo proving grounds i project 8

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #6 : 17. Svibanj, 2009., 11:58 »
Edit 2: Istinu zbori wyzard, promaklo mi. :wildboy:

Enivej, ono gore su zasada poznate platforme, igra izlazi u trećem kvartalu tako da se do onda može svašta promijeniti.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #7 : 17. Svibanj, 2009., 12:12 »
Neznam, nisam baš impresioniran. Takvu istu ideju je imao shawn white snowboarding al samo za wii jamislim, pa je ispao onak prosječno loš. :(

Mislim da su trebali uz taj skate kontroler napravit podršku i za obične gamepade.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #8 : 17. Svibanj, 2009., 12:26 »
kao što reče kosooki u intervjuu, da su išli pravit podršku i za obične gamepade dogodila bi se upravo ta prosječnost koju spominješ

ono, postoji mogućnost da će dobro ispast, ali mi na prvi pogled izgleda odveć retardirano (kak misle radit flip trikove?)

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #9 : 17. Svibanj, 2009., 13:19 »
Neznam, nisam baš impresioniran. Takvu istu ideju je imao shawn white snowboarding al samo za wii jamislim, pa je ispao onak prosječno loš. :(

Desilo se suprotno zapravo. Shawn White je na svim platformama ispao prosječan, ali je upravo ta Wii verzija najbolja po prosjeku ocjena.

Tako da ako se dobro napravi, može stvarno odlična igra biti.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #10 : 17. Svibanj, 2009., 20:01 »
Da, ipak ideja nije nimalo loša. Ako sve dobro sklepaju to će bit potpuno novi i drugačiji serijal što je u svakom slučaju pozitivno. Jedino mi je žao da ovo neće vidit pc-a, barem kako za sad stvari stoje. :(

ono, postoji mogućnost da će dobro ispast, ali mi na prvi pogled izgleda odveć retardirano (kak misle radit flip trikove?)
Da, to nije ni meni jasno kako će se svi ti trikovi izvodit, pogotovo flipovi. :solidus:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: Tony Hawk's Ride
« Odgovori #11 : 19. Svibanj, 2009., 14:48 »
Tony Hawk je fejlao već dva nastavka zaredom, i ne čini mi se da će ovaj išta promijeniti, ali ajde, vidjet ćemo. I THPS4 za PC je rulao previše. :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9