HCL.HR

Wolf Enemy Territory

  • 8 Odgovora
  • 2356 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
Wolf Enemy Territory
« : 03. Svibanj, 2010., 09:51 »
Baš mislio danas si skinit ET, evo nisam igrao, pa ima skoro 5 godina, otkako sam lud za tom igrom bio. Zanima me jeli uopče još aktivna? Ima li igrača gore, kvalitetnih servera da se može igrat u miru? Ili je već sve zamrlo i nema smisla uopče pokretat igru...
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Wolf Enemy Territory
« Odgovori #1 : 08. Lipanj, 2010., 12:38 »
ja je igram jos dok je izasla, igraca ima, samo problem je sto dosta servera i modovi koje koriste odstupaje previse, trickjumps i ina sranja...moja ti je preporuka naci dobar server sa etpro modom, a najbolje bi bilo igrat sto manje na public serverima...

Wolf ET
« Odgovori #2 : 08. Lipanj, 2010., 12:52 »
pomalo zaboravljena igra (na nasim prostorim) jer nisam naletio ni na jedan aktivan public server osim srpskog CableNet servera (na kojem ne igram cisto iz razloga jer odstupa od "standarda" rapidfire, trickjumps, ali me opet ne sprejecava da ga igram, ne odustajem i ne mislim do daljnjeg  :mrgreen:  duzi period igram sa slovacima, cesima na atlantis serverima (etpro, etpub, nq serveri) na kojima se tu i tamo pojavi neki igrac iz Hrvatske, igrao sam i Cod, UT, CS ali je opet samo ET ostao jedan jedini, koji aktivno igram...zanima me kakva su vasa iskustva ako ste igrali ili pak jos igrate??

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Wolf Enemy Territory
« Odgovori #3 : 08. Lipanj, 2010., 16:58 »
ja sam ti prije kojih 2-3 god igral danonocno, bio server JUHU sa custom maps i zvukovima i bilo je prejebeno... sad neznam vise niti jedan server koji bi bio tolko dobar da bi me privuko opet igranju W-ET-a :/

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Wolf Enemy Territory
« Odgovori #4 : 09. Lipanj, 2010., 07:34 »
Ma probao sam malo, al kvragu trebalo mi je onak 15-30min da nađem uopče server na koji se moguće spojiti, bez da downloada 3 mrtve godine...

A to ru recimo super napravili na FEAR Combat, server na kojem su mijenjane default postavke ili na kojem nešto treba skidati bilo je lijepo označeno na listi servera, tako da se nebi ni pokušavao spajati na takve \:D/
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Wolf Enemy Territory
« Odgovori #5 : 09. Lipanj, 2010., 18:01 »
Ma probao sam malo, al kvragu trebalo mi je onak 15-30min da nađem uopče server na koji se moguće spojiti, bez da downloada 3 mrtve godine...

A to ru recimo super napravili na FEAR Combat, server na kojem su mijenjane default postavke ili na kojem nešto treba skidati bilo je lijepo označeno na listi servera, tako da se nebi ni pokušavao spajati na takve \:D/
ovisi koji server biras, ako biras etpro mod servere skoro da nema nista za download, a sto se tice drugi modova opet ovisi od servera do servera, a opet sa druge strane jednom skines i miran si nadalje,a nije frka ako se i moraju poskidat mape nisu neke ogromne datoteke

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Wolf Enemy Territory
« Odgovori #6 : 10. Lipanj, 2010., 09:08 »
nebi problema ni bilo da on skida brzinom koju ja imam doma, ali očito server nemre toliko isporučit pa nekim bijednim brzinicama uvijek skida...
"Women don't respect salad eaters."

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Wolf Enemy Territory
« Odgovori #7 : 10. Lipanj, 2010., 10:07 »
Teško da buš na neki normalan public naletio. Klasičan etpro je na pubovima manje više mrtav u klasičnom smislu. Preživjeli su samo cybergames serveri na kojima se stalno vrti ista mapa i svi samo vježbaju spawnrapeanje i izbjegavanje istog, a to je i službeni smisao tih servera, ali su zato skoro pa stalno puni.

Ne tak davno sam naletio na jedan jako dobar klasični public server, al kak publice ne igram opće godinama već (a trenutno ni warove baš) neznam jel to živo opće. Mogu pogledat pa ti nabacam par IPjeva kad se doma vratim.

Ali osim što je pub manje više mrtav, 5v5 ili 3v3 war nađeš sam tak u bilo koje doba dana bez većih problema.


Za razliku od etproa, noquarter, jaymod i kompanija još uvijek zato imaju solidan broj ekipe, tak da tam definitivno ne fali igrača. Ali to jeu samom startu odstupalo od ET koncepta, zadnji put sam NQ išo vidjet prije valjda godinu i pol i stvarno mi se ne dopada kaj su napravili od toga. Teamplaya skoro pa ni nema jer svako može manje više sve sam napravit...

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Wolf Enemy Territory
« Odgovori #8 : 10. Lipanj, 2010., 18:26 »
dakle, evo redom

rijedak koji još kampanju vrti, al neznam kakva je aktivnost na njemu. nadam se da se bar za vikend skupi neko gore

195.4.17.142:27960

Cybergames:

195.81.186.36:27971
195.81.186.36:27972
195.81.186.36:27973
195.81.186.36:27974

ovi su stalno puni, al napucavanje i rejpanje samo. 

eLemenT'Purefrag:

188.40.49.145:27966

custom mapa samo za besmisleno napucavanje.

eLemenT'FragLand
188.40.49.145:27970

klasične mape, nekad je bio samo za napucavanje isto, neznam kak se sad klasificira, ako opće ko na njega i dolazi



Inaće je jedini preživjeli domaći public još uvijek u pogonu, al gore niko nije bio već jako dugo, tak da za igrat tamo treba unaprijed skupit bar šestoricu da bi se neš mogo realizirat.

213.191.134.125:27960


Evo i sretno, nadam se da se može još normalno igrat na kojem od tih.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9