HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234815 Hitova
*

tuthmosis

  • n00b
  • 3
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #870 : 30. Siječanj, 2013., 13:50 »
2. Ako netko želi Sor neka se slobodno javi :) meni bi 3x exp puno znacio isto :)
ja sam mislio da to nije dostupno u hrvatskoj O.o


pa evo iskreno meni nudi :) iako mi pise croatia tako da vjerojatno radi hehe, to ne znaci da nemozemo pokusat

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #871 : 10. Ožujak, 2013., 07:53 »
Evo ja sam bio kupio mop ni mjesec dana kad je izasla i samo kaj sam izlevelao lika i vidio malo instance prekinuo sam... jednostavno mi to nije vise to.
Vanilla, bc i wotlk su i bile najbolje expanzije. U vanilli jos se sijecam kad mi je sve novo bilo kako sam se gubio po Orgrimmaru auu... do lvl 58 vec sam imal i savage set na hunteru a bogami su i roguevi padali :D onda bwl, aq40 raidanje neznam dal' je ko igrao onda ali to je bilo em farmanje resistance gira em flaskova, eleksira, runa itd...
Wotlk me odusevio sa Ulduarom a ovo sve kasnije mi nije bilo nesto posebno...

Sad gejmam na privatnom vanilla wow serveru a retail wow mi bacen u kut skuplja prasinu.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #872 : 17. Ožujak, 2013., 16:31 »
nikad necu shvatit tu opsjednutost vanilom i tbc-om .......  doduse ja sam tek poceo igrat pred kraj TBC-a odnosno pred sam WotLK ......... mogu razumjet  pljuvanje po cataclysmi nije se ni meni dopala ali MoP je umjetnost i sviđa mi se ama baš sve od mape soundtrackova pa do novih "panda" i instanca ........al jbg kažu starije je uvijek bolje sjecam se koliko sam se naigrao kad je bio wotlk =D  al da neki vole vanilu xD nikad necu razumjet ............pfffffff........:loludara:

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #873 : 17. Ožujak, 2013., 21:59 »
nikad necu shvatit tu opsjednutost vanilom i tbc-om .......  doduse ja sam tek poceo igrat pred kraj TBC-a odnosno pred sam WotLK ......... mogu razumjet  pljuvanje po cataclysmi nije se ni meni dopala ali MoP je umjetnost i sviđa mi se ama baš sve od mape soundtrackova pa do novih "panda" i instanca ........al jbg kažu starije je uvijek bolje sjecam se koliko sam se naigrao kad je bio wotlk =D  al da neki vole vanilu xD nikad necu razumjet ............pfffffff........:loludara:

sam kazes, nisi igrao pa neznas... kaj drugo da dodam? MoP je skupa preslika Japanske anime i ne dopada mi se ni malo a jos ove pande jaooo... Blizzard si je odredio svoj put i trziste a ja se ne vidim u njemu, jednostavno.

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #874 : 30. Travanj, 2013., 20:59 »
Ja sam ga igro na org serverima sve do polovice patcha 5.2 , gdje sam stao zbog vremenskih obaveza.
Vratit cu se u 5.3 jer mi se cini kao jednim od najboljih patcheva. I 5.2 mi je bio super, no nažalost...

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #875 : 26. Svibanj, 2013., 11:58 »
Evo jednog poražavajućeg podatka za Blizzard.

1,3 miliona igrača je napustilo wow. Sada su pali na 'samo' 8 miliona. Iako je to velika cifra svakako, to je opet ništa kao što je bilo 2010, odnosno preko 12 miliona!

http://www.ign.com/articles/2013/05/08/world-of-warcraft-loses-13-million-subscribers

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #876 : 26. Svibanj, 2013., 15:10 »
Evo jednog poražavajućeg podatka za Blizzard.

1,3 miliona igrača je napustilo wow. Sada su pali na 'samo' 8 miliona. Iako je to velika cifra svakako, to je opet ništa kao što je bilo 2010, odnosno preko 12 miliona!


Informacija je stara oko 2 tjedna, i već je bila na HCL Portalu.
« Zadnja izmjena: 26. Svibanj, 2013., 15:11 Ralok »

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #877 : 26. Svibanj, 2013., 15:12 »
Svakako.
Portal za portal, topic za topic. Na neki način se mora dignuti iz mrtvih ovaj topic.

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #878 : 08. Lipanj, 2013., 00:03 »
Double post, praštajte. Dižem WoW iz mrtvih. \:D/


http://us.battle.net/wow/en/blog/10175200/
Zanimljiva stvar. Što mislite?

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #879 : 08. Lipanj, 2013., 11:30 »
http://us.battle.net/wow/en/blog/10175200/
Zanimljiva stvar. Što mislite?

Mislim da je ideja fleksibilnih raidova jako dobra, jer naškoditi neće nikome, a postoji puno ljudi kojima će dobro doći (pogotovo ako žele raidati dan pred reset kad su svi "lockani" i teško je naći ljude za raid.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #880 : 14. Lipanj, 2013., 22:33 »
izgleda da cu kupit wow sljedeci mjesec. pa da pitam :
kolko me cijela igra/svaki dio dode para?
isplati li se kupit cijelu igru odjednom ili po dio i zasto?
ima li uopce snizenja za WoW ikad ? :hiha:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #881 : 15. Lipanj, 2013., 10:52 »


U prvom dijelu ti dodju:

 World of Warcraft complete game
 
 The Burning Crusade and Wrath of the Lich King expansion sets.
 
 Includes first month of game time



Snizenja ima tu i tamo: Nekad je i Cata koštala 35e.
Nekad se svaki od ovih što ti dodju u jedan pack plaćao posebno, i tome slično.

Ovo kratkoročno plaćanje ne zaboli koliko i 13e svaki mjesec. ;)
« Zadnja izmjena: 15. Lipanj, 2013., 10:57 Draka »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #882 : 15. Lipanj, 2013., 11:07 »
savjetujem da igras na privatnim serverima, jer je zbilja neisplativo ovo. Barem da probas prije nego sto investiras u nesto takvo. Ako ikad pozelis probat posalji mi pm, mozemo igrat na moltenu.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #883 : 15. Lipanj, 2013., 13:39 »
...kupit cijelu igru odjednom ili po dio i zasto?
ima li uopce snizenja za WoW ikad ? :hiha:

Ja sam Pandariu kad je izasla, kao i vecinu Prepaidova kupio od Go2Arene, i za sad me nisu razocarali, i relativno s jeftini.
http://www.go2arena.com/world-of-warcraft-1.html
Battle chest- €10
Cataclysm- €5
Pandaria- €24

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #884 : 15. Lipanj, 2013., 18:24 »
cek, meni je prijatelj rekao da je 15 eura battle chest, 5 eura cata i 20 eura MoP (na sluzbenoj wow stranici tj. battlenetu). je li se mozda snizilo ili je on budala ? :hihi:

savjetujem da igras na privatnim serverima, jer je zbilja neisplativo ovo. Barem da probas prije nego sto investiras u nesto takvo. Ako ikad pozelis probat posalji mi pm, mozemo igrat na moltenu.
necu ja igrat na moltenu, ovo je njemacka, ne ide piratizacija tu samo tako :(
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9