HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234819 Hitova
*

G-man

  • *****
  • 2076
Re: World of Warcraft
« Odgovori #255 : 04. Siječanj, 2006., 10:37 »
DA ali ipak kad imas original i igras na original serveru samo atmosfera ti daje do znanja da je to ipak ORIGINAL WOW jos taj osjecaj koji imas
Bravo gman sve si tocno rekao i cudno mi je kako nemas wow a tako si precizan.
world of warcraft iz the feeling! thats all to say.


a druga stvar je - za WOW trebas 100 kn mjesecno. Uzmimo da si pusac i da popusis samo jednu kutiju cigareta na dan. Prosjecna kutija cigareta kosta 14 kuna. Dakle u jedan dan spiskas 14 kuna. u jednom mjesecu na cigarete potrosis 420 kn. Za odviknut se od WOWa ne trebas u centar za odvikavanje , netrebas zvake ni nikakve "flastere za ovisnike o duhanu". WOW ti ne napuni pluća duhananom i kancerogenim stvarima. Od igranja WOWa nemozes dobiti rak. Wow placas 3 kune po danu. placas tri kune da bi igrao Sat vremena , ili mozda cak 10 sati (koliko igraju neki freakovi). Placas tri kune da bi igrao s cca. 3000 ljudi na serveru. Da bi sudjelovao u tom neponovljivom iskustvu, u toj neponovljivoj grafici. Da bi bio dio ekipe. Da bi neke grupe ovisile o tvom healanju , tankanju ili DPSanju. Da bi ownao hordu ili alliancu. 3 kune na dan.. razmislite malo..

to je sve sto imam za reci.
WOW je neponovljiv!! *BOWS

E OVO JE VEC OVISINIK

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: World of Warcraft
« Odgovori #256 : 04. Siječanj, 2006., 11:14 »
DA ali ipak kad imas original i igras na original serveru samo atmosfera ti daje do znanja da je to ipak ORIGINAL WOW jos taj osjecaj koji imas
Bravo gman sve si tocno rekao i cudno mi je kako nemas wow a tako si precizan.
world of warcraft iz the feeling! thats all to say.


a druga stvar je - za WOW trebas 100 kn mjesecno. Uzmimo da si pusac i da popusis samo jednu kutiju cigareta na dan. Prosjecna kutija cigareta kosta 14 kuna. Dakle u jedan dan spiskas 14 kuna. u jednom mjesecu na cigarete potrosis 420 kn. Za odviknut se od WOWa ne trebas u centar za odvikavanje , netrebas zvake ni nikakve "flastere za ovisnike o duhanu". WOW ti ne napuni pluća duhananom i kancerogenim stvarima. Od igranja WOWa nemozes dobiti rak. Wow placas 3 kune po danu. placas tri kune da bi igrao Sat vremena , ili mozda cak 10 sati (koliko igraju neki freakov


i). Placas tri kune da bi igrao s cca. 3000 ljudi na serveru. Da bi sudjelovao u tom neponovljivom iskustvu, u toj neponovljivoj grafici. Da bi bio dio ekipe. Da bi neke grupe ovisile o tvom healanju , tankanju ili DPSanju. Da bi ownao hordu ili alliancu. 3 kune na dan.. razmislite malo..

to je sve sto imam za reci.
WOW je neponovljiv!! *BOWS

E OVO JE VEC OVISINIK


potpis... :D

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: World of Warcraft
« Odgovori #257 : 04. Siječanj, 2006., 13:14 »
@awspuh

Se sjećaš ko je bio najmlađi u BoA-i kad nas je bilo oko 40-ak. Ti i ja. Najveći hrvatski guild je imao samo dvoje osoba mlađih od 20 godina... Nadam se da ti sve objašnjava..
Dalje neću...

*

awspuh

  • Gost
Re: World of Warcraft
« Odgovori #258 : 04. Siječanj, 2006., 13:36 »
@awspuh

Se sjećaš ko je bio najmlađi u BoA-i kad nas je bilo oko 40-ak. Ti i ja. Najveći hrvatski guild je imao samo dvoje osoba mlađih od 20 godina... Nadam se da ti sve objašnjava..
Dalje neću...


ma neda mi se sad tipkat..natipkao sam ti vec dva odgovora pa ih pobriso :?

nemam volje sad  :)

*

Lich

  • Gost
Re: World of Warcraft
« Odgovori #259 : 04. Siječanj, 2006., 15:05 »
Ja igram sa Undeadom - Warlock - lv9 sam tek ali budem ja brzo došao do višeg levela .

*

awspuh

  • Gost
Re: World of Warcraft
« Odgovori #260 : 04. Siječanj, 2006., 15:07 »
 :tired:

*

G-man

  • *****
  • 2076
Re: World of Warcraft
« Odgovori #261 : 04. Siječanj, 2006., 15:33 »
sta ti je udrio ti wow u glavu?

*

awspuh

  • Gost
Re: World of Warcraft
« Odgovori #262 : 04. Siječanj, 2006., 15:49 »
ne.. :tired:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: World of Warcraft
« Odgovori #263 : 04. Siječanj, 2006., 20:05 »
sta ti je udrio ti wow u glavu?
aj đimen ne seri po nasem topicu.
udrio nam je svima wow u glavu inace ga nebi igrali :D

*

Pile

  • **
  • 541
  • AAHJAAKKKK!!!
Re: World of Warcraft
« Odgovori #264 : 04. Siječanj, 2006., 20:43 »
DA ali ipak kad imas original i igras na original serveru samo atmosfera ti daje do znanja da je to ipak ORIGINAL WOW jos taj osjecaj koji imas
Bravo gman sve si tocno rekao i cudno mi je kako nemas wow a tako si precizan.
world of warcraft iz the feeling! thats all to say.


a druga stvar je - za WOW trebas 100 kn mjesecno. Uzmimo da si pusac i da popusis samo jednu kutiju cigareta na dan. Prosjecna kutija cigareta kosta 14 kuna. Dakle u jedan dan spiskas 14 kuna. u jednom mjesecu na cigarete potrosis 420 kn. Za odviknut se od WOWa ne trebas u centar za odvikavanje , netrebas zvake ni nikakve "flastere za ovisnike o duhanu". WOW ti ne napuni pluća duhananom i kancerogenim stvarima. Od igranja WOWa nemozes dobiti rak. Wow placas 3 kune po danu. placas tri kune da bi igrao Sat vremena , ili mozda cak 10 sati (koliko igraju neki freakovi). Placas tri kune da bi igrao s cca. 3000 ljudi na serveru. Da bi sudjelovao u tom neponovljivom iskustvu, u toj neponovljivoj grafici. Da bi bio dio ekipe. Da bi neke grupe ovisile o tvom healanju , tankanju ili DPSanju. Da bi ownao hordu ili alliancu. 3 kune na dan.. razmislite malo..

to je sve sto imam za reci.
WOW je neponovljiv!! *BOWS

Tako je :rockout3:
Gigabyte GA-K8NS pro
AMD Athlon 64 2800+
Sapphire 9600XT
768 MB 266Mhz Infineon
Seagate 160GB SATA
Codegen 400W

*

Lich

  • Gost
Re: World of Warcraft
« Odgovori #265 : 08. Siječanj, 2006., 15:03 »
Uđem ja danas u igru i izbaci me iz igre , kao neki error , ulazim ja ponovno i accounta mi više nema  :-(
Provjeravam ja na serveru i ništa , ko da me nije bilo , pa jebo im ja ma*er   :madman:


btw - ispričavam se zbog psovki ali živčan sam zog toga pa se moram ispucati .
« Zadnja izmjena: 08. Siječanj, 2006., 15:06 Lich »

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: World of Warcraft
« Odgovori #266 : 08. Siječanj, 2006., 15:26 »
Uđem ja danas u igru i izbaci me iz igre , kao neki error , ulazim ja ponovno i accounta mi više nema  :-(
Provjeravam ja na serveru i ništa , ko da me nije bilo , pa jebo im ja ma*er   :madman:


btw - ispričavam se zbog psovki ali živčan sam zog toga pa se moram ispucati .

mozda te je blizzard bannao, kao i tisuce korisika... :chair:

Re: World of Warcraft
« Odgovori #267 : 08. Siječanj, 2006., 15:29 »
Uđem ja danas u igru i izbaci me iz igre , kao neki error , ulazim ja ponovno i accounta mi više nema  :-(
Provjeravam ja na serveru i ništa , ko da me nije bilo , pa jebo im ja ma*er   :madman:


btw - ispričavam se zbog psovki ali živčan sam zog toga pa se moram ispucati .

Čiter  :naughty:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: World of Warcraft
« Odgovori #268 : 08. Siječanj, 2006., 15:35 »




 :naughty:

Inače, awspuh je geez
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: World of Warcraft
« Odgovori #269 : 09. Siječanj, 2006., 07:08 »
Gipsyji  ownaju   :naughty:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9