HCL.HR

Novi Xbox Dashboard

  • 21 Odgovora
  • 5284 Hitova
Novi Xbox Dashboard
« : 01. Studeni, 2008., 12:19 »
Ilitiga ovo:


Upravo instalirao na svoj box.
Fensi, urbano i neloše. Sviđa mi se zasad.

Probao još tko?

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #1 : 01. Studeni, 2008., 14:25 »
Što ne dolazi 19.11. ? :O
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #2 : 01. Studeni, 2008., 14:50 »
Može se već naći po forumima. Skineš, ekstraktaš na USB, pikneš ga u konzolu i updateaš.
Sve osim kreacije Avatara radi najnormalnije.

Ali da, ako ste na Live-u (ne mislim samo trenutno, mislim ako inače idete na Live), nikako ne preporučujem instalaciju ovog dashboarda prije službenog dolaska. Zasad Microsoft takvima samo blokira Live (nije ih još benao), no ja se s tim ne bih igrao.

E da, igre se sad mogu instalirati na HDD. Za razliku od PS-a 3, ovdje se instalira cijela igra, no DVD svejedno mora biti u konzoli za vrijeme igranja. Ali eto, instalacijom ćete dobiti na loading vremenima (ne u svim igrama jednako), a i DVD drive neće biti bučan.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #3 : 01. Studeni, 2008., 15:04 »
Čitam da je ovo Preview verzija, ne full. Full i dalje dolazi 19.11. Nema onih M$ avatara i nemoš na Live. :(

Ah well, preživjeti će se. Instalacija igara je VGG.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #4 : 01. Studeni, 2008., 20:32 »
jos kad ce se moci vrtjeti s harda hihi ( nikad )  :mrgreen:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #5 : 01. Studeni, 2008., 20:40 »
Meni to uopće ne smeta, jer ono, nije da imam od koga posuđivati igre. :wildboy:

Enivej, isprobao malo. Instalirao prvo Fable 2. Osjeti se razlika. Doduše, najveća razlika se osjeti u BioShocku. Bez instalacije loading traje oko 40 sekundi, nakon instalacije traje 19. \:D/
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #6 : 01. Studeni, 2008., 21:01 »
Šemica mi je što i dalje vrijede one stare dashboard teme.  \:D/

I vjerujem da će se instalacija igara najviše svidjeti ekipom sa Eliteom koja kupuje originale. Em imaju puno mjesta na hardu za to, em će im tako drive puno manje buke raditi.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #7 : 02. Studeni, 2008., 00:56 »
Ajmo uzet Apple kaver flow i Mii-jeve sa Wiija. Jebeno.
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #8 : 02. Studeni, 2008., 14:59 »



EDIT;
slike.hr fejlaju.
« Zadnja izmjena: 02. Studeni, 2008., 15:01 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #9 : 02. Studeni, 2008., 15:13 »
Da, Microsoft radi ono u čem je najbolji. Kopira.

Al šta je je, super je odrađeno.

*

smeg

  • *
  • 13
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #10 : 19. Studeni, 2008., 12:41 »
Ja upravo stavio sluzbeni NXE, xbox mi ponudio update. I stvarno je ok. Avatari fora, izgled fora, kopiranje igara na disk ODLICNO.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #11 : 19. Studeni, 2008., 14:51 »
Preselio sam konzolu u drugu sobu, pa se ne mogu spojiti na Live da skinem avatare. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #12 : 19. Studeni, 2008., 16:27 »
Hmmm...

Nego, ima kakvih novosti oko benova sa livea kod modanih konzola mozda?
Ja jos uvijek cekam da cujem oko toga prije nego napravim Live account.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #13 : 19. Studeni, 2008., 18:27 »
Sve po starome. Ako imaš stealthanu igru, ne bi te trebali ni otkriti ni benati. Ništa novoga po tom pitanju.

Čitam baš da oni koji imaju modanu konzolu i NXE nisu primili nikakve benove već da se igraju normalno.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Novi Xbox Dashboard
« Odgovori #14 : 19. Studeni, 2008., 19:40 »
Goodie. Znaci nema prepreka onlineu.


Osim cinjenice da se mora platiti za igranje.
Napaljuje me Ace Combat 6 u onlineu. Vrlo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9