HCL.HR

Xbox One - općenita rasprava

• 394 Odgovora
  • 86125 Hitova
*

Hodak00

• n00b
  • 3
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #390 : 05. Ožujak, 2019., 09:56 »
Pozdrav svima, ja uglavnom koristim Xbox one te kupio sam preko g2a igru red dead redemption i aktivirao kljuc i igrao skoro 2 mjeseca i sada mi je igra prestala raditi tj da sam refundao preorder. Eto ak netko ima kakvu ideju nek mi kaze.

*

hrv4tin4

• Gost
« Odgovori #391 : 05. Ožujak, 2019., 10:33 »
Pozdrav svima, ja uglavnom koristim Xbox one te kupio sam preko g2a igru red dead redemption i aktivirao kljuc i igrao skoro 2 mjeseca i sada mi je igra prestala raditi tj da sam refundao preorder. Eto ak netko ima kakvu ideju nek mi kaze.

Dobio si ukradeni ključ. Ili je igra kupljena s ukradenom kreditnom karticom. G2a, kinguin i mnogi druge trgovine nisu ne legalne, no nisu ni sasvim legalne i nalaze se u tzv sivoj zoni.
Jedino što možeš sada je kontaktirati G2a i dobiti povrat love, no naravno u svoj wallet na njihovoj stranici. Najbolja situacija je ako si plaćao putem PayPal-a pa kontaktiraš njih, priloži dokaze i objasniš sve.

*

Hodak00

• n00b
  • 3
« Odgovori #392 : 05. Ožujak, 2019., 12:24 »
Hvala taman sam platio paxpalom hvala ti punooo

« Odgovori #393 : 30. Ožujak, 2019., 23:11 »
Sve super i sve pet game pass, live gold , ea pretplata jedino ta podrška za Hrvatsku ko da smo na Marsu ne u srcu Europe, pa moram plaćat funtama :-(

*

Tomina

• **
  • 218
« Odgovori #394 : 10. Listopad, 2019., 06:09 »
Ima tko ideju na koji način najjednostavnije gledati online filmove preko xbox one?

Probao jučer dva načina:

- preko mobitela i aplikacije "XCast" pronađem film, stavim na stream - no nema prijevoda. Probao još 2 aplikacije - isti vrag.

- preko konzole odem na preglednik (probao 3 preglednika), odem na gledalicu ili slično, no samo jedan preglednik uspije otvoriti filmove, no nakon 10-15 minuta film stane, izbaci neki error.

Užas.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9