HCL.HR

Xbox One - općenita rasprava

• 396 Odgovora
  • 89727 Hitova
*

Hodak00

• n00b
  • 3
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #390 : 05. Ožujak, 2019., 09:56 »
Pozdrav svima, ja uglavnom koristim Xbox one te kupio sam preko g2a igru red dead redemption i aktivirao kljuc i igrao skoro 2 mjeseca i sada mi je igra prestala raditi tj da sam refundao preorder. Eto ak netko ima kakvu ideju nek mi kaze.

*

hrv4tin4

• Gost
« Odgovori #391 : 05. Ožujak, 2019., 10:33 »
Pozdrav svima, ja uglavnom koristim Xbox one te kupio sam preko g2a igru red dead redemption i aktivirao kljuc i igrao skoro 2 mjeseca i sada mi je igra prestala raditi tj da sam refundao preorder. Eto ak netko ima kakvu ideju nek mi kaze.

Dobio si ukradeni ključ. Ili je igra kupljena s ukradenom kreditnom karticom. G2a, kinguin i mnogi druge trgovine nisu ne legalne, no nisu ni sasvim legalne i nalaze se u tzv sivoj zoni.
Jedino što možeš sada je kontaktirati G2a i dobiti povrat love, no naravno u svoj wallet na njihovoj stranici. Najbolja situacija je ako si plaćao putem PayPal-a pa kontaktiraš njih, priloži dokaze i objasniš sve.

*

Hodak00

• n00b
  • 3
« Odgovori #392 : 05. Ožujak, 2019., 12:24 »
Hvala taman sam platio paxpalom hvala ti punooo

« Odgovori #393 : 30. Ožujak, 2019., 23:11 »
Sve super i sve pet game pass, live gold , ea pretplata jedino ta podrška za Hrvatsku ko da smo na Marsu ne u srcu Europe, pa moram plaćat funtama :-(

*

Tomina

• **
  • 228
« Odgovori #394 : 10. Listopad, 2019., 06:09 »
Ima tko ideju na koji način najjednostavnije gledati online filmove preko xbox one?

Probao jučer dva načina:

- preko mobitela i aplikacije "XCast" pronađem film, stavim na stream - no nema prijevoda. Probao još 2 aplikacije - isti vrag.

- preko konzole odem na preglednik (probao 3 preglednika), odem na gledalicu ili slično, no samo jedan preglednik uspije otvoriti filmove, no nakon 10-15 minuta film stane, izbaci neki error.

Užas.

« Odgovori #396 : 30. Siječanj, 2020., 11:20 »
https://www.ign.com/articles/xbox-boss-still-says-frame-rate-is-more-important-than-resolution

Framerate naravno :)    Realno,  povećanje FPS-a sa sadašnjih standardnih 30 na punih 60  će biti najveća "prednost" nove generacije konzola. Debela većina telki ne osvježava brže od 60hz, odnosno nemaju tako brze panele. Istina, ima na tržištu svašta. Cijene brzih panela dijagonale 55'' na dalje su još uvijek paprene (znam da Sony i Samsung u tu kategoriju trpaju premium modele pa su takve i cijene, za druge proizvođače ne znam jer me ne zanimaju).   Ostalo više-manje. Mislim na ray-tracing i HDR.  Full HD  reza je dovoljna za ugodno igranje čak i na većim dijagonalama.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2020., 11:38 moordrak »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9