HCL.HR

Xbox One - općenita rasprava

  • 403 Odgovora
  • 147470 Hitova
*

Hodak00

  • n00b
  • 4
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #390 : 05. Ožujak, 2019., 09:56 »
Pozdrav svima, ja uglavnom koristim Xbox one te kupio sam preko g2a igru red dead redemption i aktivirao kljuc i igrao skoro 2 mjeseca i sada mi je igra prestala raditi tj da sam refundao preorder. Eto ak netko ima kakvu ideju nek mi kaze.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #391 : 05. Ožujak, 2019., 10:33 »
Pozdrav svima, ja uglavnom koristim Xbox one te kupio sam preko g2a igru red dead redemption i aktivirao kljuc i igrao skoro 2 mjeseca i sada mi je igra prestala raditi tj da sam refundao preorder. Eto ak netko ima kakvu ideju nek mi kaze.


Dobio si ukradeni ključ. Ili je igra kupljena s ukradenom kreditnom karticom. G2a, kinguin i mnogi druge trgovine nisu ne legalne, no nisu ni sasvim legalne i nalaze se u tzv sivoj zoni.
Jedino što možeš sada je kontaktirati G2a i dobiti povrat love, no naravno u svoj wallet na njihovoj stranici. Najbolja situacija je ako si plaćao putem PayPal-a pa kontaktiraš njih, priloži dokaze i objasniš sve.

*

Hodak00

  • n00b
  • 4
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #392 : 05. Ožujak, 2019., 12:24 »
Hvala taman sam platio paxpalom hvala ti punooo

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #393 : 30. Ožujak, 2019., 23:11 »
Sve super i sve pet game pass, live gold , ea pretplata jedino ta podrška za Hrvatsku ko da smo na Marsu ne u srcu Europe, pa moram plaćat funtama :-(

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #394 : 10. Listopad, 2019., 06:09 »
Ima tko ideju na koji način najjednostavnije gledati online filmove preko xbox one?

Probao jučer dva načina:

- preko mobitela i aplikacije "XCast" pronađem film, stavim na stream - no nema prijevoda. Probao još 2 aplikacije - isti vrag.

- preko konzole odem na preglednik (probao 3 preglednika), odem na gledalicu ili slično, no samo jedan preglednik uspije otvoriti filmove, no nakon 10-15 minuta film stane, izbaci neki error.

Užas.


Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #396 : 30. Siječanj, 2020., 11:20 »
https://www.ign.com/articles/xbox-boss-still-says-frame-rate-is-more-important-than-resolution

Framerate naravno :)    Realno,  povećanje FPS-a sa sadašnjih standardnih 30 na punih 60  će biti najveća "prednost" nove generacije konzola. Debela većina telki ne osvježava brže od 60hz, odnosno nemaju tako brze panele. Istina, ima na tržištu svašta. Cijene brzih panela dijagonale 55'' na dalje su još uvijek paprene (znam da Sony i Samsung u tu kategoriju trpaju premium modele pa su takve i cijene, za druge proizvođače ne znam jer me ne zanimaju).   Ostalo više-manje. Mislim na ray-tracing i HDR.  Full HD  reza je dovoljna za ugodno igranje čak i na većim dijagonalama.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2020., 11:38 moordrak »

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #397 : 02. Travanj, 2020., 07:39 »
Imam key za the surge 2 za xbox kojeg sam dobio na nagradnoj igri na hclu. Pošto nemogu to aktivirati a nemam xbox a ne igra mi se ta igra. Tradeao bi za psn 10 usd code ili 5 usd ako ga ima nabaviti. Key za the surge 2 više vrijedi nego psn code od 5 ili 10 usd tako da ste bolje prošli a ja nemam šta raditi sa ovim keyem ali 5 usd bi mi pomoglo da kupim ps now pretplatu za 3 mjeseca.
boem developer

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #398 : 14. Srpanj, 2020., 07:06 »
Klinac mi je igrao Fortnite, i sad pauza od par mjeseci, ja isključio gold pretplatu jer xbox skuplja prašinu. Neki dan upalimo, ne može igrati istu igru jer nemam gold pretplate. A igra je pod free games od xboxa - kako sad to? Kaj nije ako je igra pod free games, da možeš đabe igrati multiplayer bez obzira jel imao gold ili ne, ili to važi samo za fortnite?

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #399 : 14. Srpanj, 2020., 12:31 »
Kaj nije ako je igra pod free games, da možeš đabe igrati multiplayer bez obzira jel imao gold ili ne, ili to važi samo za fortnite?

Ebiga. Sitna slova. Ovo vrijedi za plejku koliko znam, ne za X. Na X-u je Fortnite klasificiran kao multiplayer a za multi moraš imati pretplatu bez obzira što je sama igra free.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #400 : 15. Srpanj, 2020., 06:29 »
Kako onda ostale multiplayer igre iz free games normalno rade?

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #401 : 15. Srpanj, 2020., 09:33 »
Kako onda ostale multiplayer igre iz free games normalno rade?
Sa kojom igrom si probao?  Čisto me zanima :)  Ne mogu ti ionako sada provjeriti jer sam na moru, a doma nema nikog. Gotovo ništa od  free multi igara meni nije radilo  bez Golda.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #402 : 15. Srpanj, 2020., 11:25 »
Hmm, pogledat ću, iako osim Fortnite sam imao samo tu drugu instaliranu - izometrijski pogled je bio, nekakav fantasy svijet. Možda sam zabrijao, znači niti jedna free igra koja je u rubrici "TOP FREE GAMES" ne podržava multiplayer bez golda?

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #403 : 17. Srpanj, 2020., 06:07 »
Je, ništa ne radi online. Očito jedina prednost pc-a i gaminga na pc-u je ta pretplata.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9