HCL.HR

Najavljen je Hunt: Showdown 1896 – nije nastavak, ali nije ni daleko

Zoran Žalac 25.07.2024.   •   0 komentara


Otkriveno je novo poglavlje igre Hunt: Showdown koje donosi dodatnu mapu i poboljšanu grafiku, ali samo na aktualnoj generaciji hardvera.

Crytekova multiplayer pucačina Hunt: Showdown ubuduće će se zvati Hunt: Showdown 1896. Naime, 15. 8. ove godine stiže novo poglavlje s novom mapom, u novom ruhu, a igra prestaje postojati na starim konzolama.

Nova era Hunta odvest će nas prema planinama Colorada, na mapu zvanu Mammon’s Gulch. Bit će to dosta vertikalna mapa s tornjevima, rudnicima i šumom. Ukupno će mapa imati 16 unikatnih lokacija.

Grafički će Hunt: Showdown 1896 doživjeti poboljšanja u teksturama, osvjetljenju i animaciji zahvaljujući prelasku na najnoviji Cryengine 5.11. Na PlayStation 5 i Xbox Series X konzolama izvodit će se u 60 fps-a u 4K rezoluciji.

Što se tiče Hunta za PlayStation 4 i Xbox One, s 15. 8. ta igra prestaje postojati na tim platformama. Svi vlasnici dobit će besplatnu nadogradnju na PS5 i XS verzije i moći će nastaviti s igranjem jedino na aktualnim konzolama.

Komentari (0)

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?