HCL.HR

PlayStation ni ove godine ne želi sudjelovati na Gamescom sajmu

Zoran Žalac prije 1 sat   •   0 komentara   •   Industrija videoigara


Potvrđeno je kako Sony Interactive Entertainment ni sedmu godinu za redom neće sudjelovati u izlaganju na samu igara Gamescom.

Znamo već da Sony je voli fizičke stvari pa ne čudi stoga da su još jednom odlučili preskočiti sudjelovanje na ovogodišnjem izdanju Gamescom sajma u Njemačkoj. 

Ovo je već sedma godina za redom otkako PlayStation izostaje s najvećeg sajma videoigara na svijetu. Za razliku od Sonyja, Microsoft i Nintendo već su potvrdili svoju nazočnost na Gamescomu 2026.

Izostanak Sonyja znači da se na Gamescomu neće moći zaigrati njihove postojeće i nadolazeće igre kao što su Marvel’s Wolverine i Marvel Tokon: Fighting Souls. Doduše, ovo ne znači da PlayStation neće potencijalno imati najave u sklopu Gamescom Opening Night Live programa.

Od ostalih većih proizvođača igara ove godine na Gamescomu neće nazočiti Blizzard Entertainment, THQ Nordic, Wargaming i drugi.

Komentari (0)

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?