HCL.HR

Pucačina Metal Eden zamalo nas je prevarila da je Sonyjev Marathon

Stjepan Fikter 14.02.2025.   •   4 komentara


Početkom petog mjeseca, stilizirana pucačina Metal Eden upoznat će nas s Askom, androidom s kojim ćemo vaditi jezgre iz protivnika kako bi poboljšavali vlastite vještine.

Single-player pucačina Metal Eden najavljena je na State of Playu i odmah je dobila datum izlaska. To je svakako praksa koju bi češće voljeli vidjeti pa ćemo tako već 6. 5. zapucati na PC-ju, PlayStationu 5 te Xbox Series konzolama.

Metal Eden će nas upoznati s androidom Askom čiji je cilj spašavanje ljudi iz Moebiusa, monolitičkog grada koji je postao smrtonosna zamka. Spašavanje neće biti tako jednostavno jer će se na tome putu pojaviti hrpa protivnika koju će se morati eliminirati, a jedna od mehanika bit će i čupanje njihovih jezgri. Njih će se opet koristit kako bi uništili druge protivnike ili ih konzumirati za poboljšavanje vlastitih vještina.

Adrenalinski dio odnosi se na filozofiju kako se uvijek treba biti u pokretu jer se kombinira hipermobilnost s parkour mogućnostima. Odnosno – trčanje po zidovima, klizanje, vertikalnost što bi na kraju trebalo dodati kreativni i strateški sloj u borbi.

Komentari (4)

  • Iceman73

    14.02.2025 - 13:32

    Hard pass,kak neki vele.

  • RaspudicT1986

    14.02.2025 - 15:15

    Sa ženskom igras jel?

    • sallaD

      @RaspudicT1986, 16.02.2025 - 14:28

      I say to you YES.

  • sallaD

    16.02.2025 - 14:49

    Zvuči zanimljivo, držim fige da igra uspije jer vidim da ima potencijal veliki.

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?