HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 251833 Hitova
*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1575 : 25. Rujan, 2015., 11:33 »
@Kajunic77
O čem se točno radi u seriji? Uopće nisam upućen pa me malo zanima.
Radnja se odvija 15 godina nakon Blackouta(mali mikroboti ili tako neka nanotehnologija, velicine atoma te je ima na milijarde i lebdi u zraku,ona blokira rad struji ili bilo kakvim motorima znaci nema struje,auti nerade,mobiteli.. nista vise neradi)posto je radnja 15 godina poslje tog događaja, nas serija uvodi u centar radnje gdje vec prevladavaju određene republike koje se međusobno bore za prevlast nad Sj. Amerikom. U seriji se retrospekcijom objasnjavaju događaji prije blackouta te kako je sama nanotehnologija nastala. Naravno u republikama vlada onaj tko ima mogucnost pristupa struji(jer ima mogucnost pokretanja vojnih helikoptera,oklopnih vozila dok neprijatelji jos uvjek ratuju obicnim puskama ili cak macevima) pa se određeni vođe bore da dođu do malog izvora stuje kojim su se proizvođači nanotehnologije osigurali. Dok se u drugoj sezoni vraca SAD koji se svih 15god. krio na Kubi te oni pokusavaju zaratiti ostale republike da se pobiju međusobno pa da oni preuzmu ostatak(SAD kao SAD.. :D ) ali u drugoj sezoni nanotehnologija ozivi te pocinje komunicirati s svojim tvorcima( tj. s tvorcima OS-a koji oni sadrze) pa im daju moci da ozivljavaju ljude ili ih ljece od neizljecivih bolesti cak i mogu zapaliti ljude ako samo na to pomisle pa mi se serija malo zgadila ali idalje je solidna.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1576 : 28. Rujan, 2015., 22:55 »
Počeo sam gledati Arrow i sada sam na 2. sezoni.
Sviđa mi se radnja, ali mrzim u tim novim serijama kako junaci nikada nemaju odmah svoje ime!
Bio je Vigilante, pa Hood, pa Arrow... Dajte odmah ljudima njihova prava imena i gotovo, ovo me malo živcira.


Pogledao sam Gotham S01 al uopće sam zaboravio pogledati kada dolazi S02

Meni ne arrow savrsena serija,druga omiljena posle doctor whoa,i mislim da je druga sezona gothama vec pocela


*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1577 : 04. Listopad, 2015., 16:30 »
Upravo zavrsio Mr. Robot prvu(jedinu,zasad) sezonu i mogu reci da sam odusevljen. Sama tematika serije je odlicna prica plus jos na to dodana psiha glavnog lika cini seriju odlicnom.U nekim trenutcima zbog njegove psihe se samo izgubim u seriji, jednostavno vise neznam sta je stvarno a sta je u njegovoj glavi. I taj njegov razgovor s gledateljima koji je u prici predstavljen kao razgovor s imaginarnom osobom mi se stvarno svidio.

Tko nije gledao a zanima ga serija s tematikom hackinga onda je toplo preporucujem. :)
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1578 : 10. Listopad, 2015., 22:16 »
The Flash je tolko cudo od serije da to boli :ementaler::ementaler: počeo gledat dardevila, cist mi je oke, premda me do ibera zivcira sto nema svoj outfit :fpalm: gledam jos i limitless, serija snimljena po filmu, oke je.

Čeka se ovo novo sranje s nacistima sto su osvojili 2. svj :D
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1579 : 23. Listopad, 2015., 12:43 »
počeo gledat community. već sam na pola druge sezone. savršena serija. alison brie je najbolje pičketina I K A D A
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1580 : 24. Listopad, 2015., 19:38 »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1581 : 24. Listopad, 2015., 21:36 »
Kako to da uz Arrow ne pratiš i Flasha? Instant adikšn od pilota odmah.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1582 : 24. Listopad, 2015., 21:51 »
Iskreno; prvi put čujem za seriju. Zar je dobra?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1583 : 25. Listopad, 2015., 13:13 »
The Flash je Arrow spinoff. Radnje (iako odvojene) se odvijaju istovremeno sa povremenim crossoverima. Od svega što trenutno pratim ovo mi je najbolja serija.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Jozoo.

  • *
  • 19
  • Soccer is a magical game !
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1584 : 25. Listopad, 2015., 14:45 »
Person of Interest, ima 4 sezone po 23 / 24 ep .

Preporučujem svima .. :)

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1585 : 27. Listopad, 2015., 11:07 »
Person of Interest, ima 4 sezone po 23 / 24 ep .

Preporučujem svima .. :)

Pristojna serija za ljubitelje akcije,nista posebno al opet pored brda losih serija ova je vrijedna gledanja

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1586 : 02. Studeni, 2015., 21:33 »
Završio Falling Skies, 10/10 serija. Počeo Hannibala i Lost.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1587 : 13. Studeni, 2015., 17:07 »
Teorija velikog praska,CSI,CSI Miami,NCIS,Castle uglavnom najviše krimiće.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1588 : 13. Studeni, 2015., 19:13 »
Završio Falling Skies, 10/10 serija. Počeo Hannibala i Lost.

Meni je isto izvrsna bila, ali su me razočarali sa zadnjom epizodom. Toliko toga se moglo bolje napraviti.

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1589 : 13. Studeni, 2015., 20:57 »
Završio Falling Skies, 10/10 serija. Počeo Hannibala i Lost.

Meni je isto izvrsna bila, ali su me razočarali sa zadnjom epizodom. Toliko toga se moglo bolje napraviti.

Slažem se potpuno. Zadnja epizoda je bila OK ali kada se sjetim kako su sve prethodne sezone završavale jednostavno su morali nešto bolje napraviti.
Inače mi je to jedna od najdražih serija a gledao sam ih strašno puno.
Trenutno pratim Fresh prince, Arrow, Flash, 'Alo'Alo, Stargate polagano opet, Hannibala, Agents of SHIELD, Heroes Reborn,
Supernatural, Gotham The fear of i The walking dead te homeland. Normalno, sve kako dolaze nove epizode a ove starije serije navečer prije spavanja :D
Imam viška vremena jer sam doma već duže vrijeme, inače nisam toliko baš na serijama.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9