HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 247513 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1935 : 16. Travanj, 2018., 10:13 »
Marvelove serije su ti mahom na ovaj il onaj nacin vezane za Marvelove filmove. Primjerice mozes gledati Daredevilla obje sezone, pa se prebaciti na Jessicu Jones pa Luke Cagea i The Iron Fist i na kraju Marvels Defenders (gdje su svi navedeni u team-upu). Sta se Defendersa tice nisam vidio spomen oko samih filmova. Marvelova serija koja ti to jako prati jesu Agents of SHIELD. Recimo odma nakon Winters Soldiera ti se spominje bar malo u kojoj epizodi serije sta je bilo kratko onako, pa nakon Age of Ultron itd. E sad.. Zavisi od tebe. Od drugih serija ako si fan Capt. Americe i njegovih filmova imas ukinutu seriju Agent Carter koja se vrti oko Peggy Carter iz prvog filma gdje su ti jos od Tonya Starka stari, njegov sluga Jarvis itd. Nije spektakularna al se isplati pogledati cist radi price.

Trebao sam prije Jessice pogledat Luke Cage, spojlao sam si smrt jednog glumac, koji je bitan u seriji Luke Cage(prepostavljam).



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1936 : 16. Travanj, 2018., 11:53 »
Nisi. Prvo gledas Daredevil (1 i 2 sezona), onda mozes pogledat Punishera. Zatim Jessica Jones 1 sezona, pa Luke Cage, Iron fist, Defenders i na kraju Jessica Jones 2 sezona.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1937 : 16. Travanj, 2018., 13:59 »
Dobro je onda, hvala! Mislio sam da sam si sve uprskao.   :fpalm:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1938 : 16. Travanj, 2018., 18:06 »
Bas jucer odgledao do kraja seriju The Terror. Nikako je ne mogu preporuciti. Steta, jer sam ocekivao vise i bolje obzirom da je Ridley Scott jedan od producenata. Dali su nam 10 epizoda jedne sezone koja je komotno mogla biti mini-serija od 3-4 epizode po sat i pol. Dosadno i nejasno. Puno fillera i hrpa, hrpa pricanja. Sto monologa, sto dijaloga. Problem je sto ta prica ne vodi nigdje.  :fpalm:
Meni ipak djeluje zanimljivo, jel sa ovom sezonom završava serija ili je na kraju cliffhanger za nove sezone?

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1939 : 17. Travanj, 2018., 09:40 »
Mislim da nece biti druge sezone. Kraj nema cliffhanger. Prve dvije-tri epizode su i meni bile zanimljive, ali kasniji dogadaji ne vode nicemu. No, ne dopusti da ti ja pokvarim dozivljaj. Ali definitivno ostajem pri tome da je serija debelo precijenjena.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1940 : 21. Travanj, 2018., 15:04 »
Nisi. Prvo gledas Daredevil (1 i 2 sezona), onda mozes pogledat Punishera. Zatim Jessica Jones 1 sezona, pa Luke Cage, Iron fist, Defenders i na kraju Jessica Jones 2 sezona.

Kako su dobre serije :slini:

Sve povezano, od sporednih likova do glavnih likova, svidja mi se. Zvuk je vrh u svakoj seriji, vizualni efekti, ma drama. Dosao ssam do Luke Cage, jedva cekam nazad na drugu sezonu od Jessice, mala je hot. :ementaler:

Nego me bije ovaj New York, da barem nekako promjenu lokaciju, naporan je vise.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1941 : 30. Travanj, 2018., 07:04 »
Nisi. Prvo gledas Daredevil (1 i 2 sezona), onda mozes pogledat Punishera. Zatim Jessica Jones 1 sezona, pa Luke Cage, Iron fist, Defenders i na kraju Jessica Jones 2 sezona.

Kako su dobre serije :slini:

Sve povezano, od sporednih likova do glavnih likova, svidja mi se. Zvuk je vrh u svakoj seriji, vizualni efekti, ma drama. Dosao ssam do Luke Cage, jedva cekam nazad na drugu sezonu od Jessice, mala je hot. :ementaler:

Nego me bije ovaj New York, da barem nekako promjenu lokaciju, naporan je vise.

Je, odlicne su serije. Jedina slaba karika mi je Jessica Jones 2. sezona... Zapravo razocaravajuca. Negdje sam procitao podatak da se Defenderi dalje nece snimati.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1942 : 09. Svibanj, 2018., 08:27 »
Počeo sam sinoć gledat Cobra Kai i.....vau, moram priznat da mi se zasada svidjelo, naravno treba smanjit očekivanja pošto je ovo ipak jeftikaner serija, ali da baš mi se svidjela :)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1943 : 09. Svibanj, 2018., 09:57 »
Čuo sam da je serija čudo

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1944 : 09. Svibanj, 2018., 11:00 »
Čuo sam da je serija čudo
Ma navali, 10 epizoda po 27min, nema puno ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1945 : 09. Svibanj, 2018., 15:01 »
Počeo sam sinoć gledat Cobra Kai i.....vau, moram priznat da mi se zasada svidjelo, naravno treba smanjit očekivanja pošto je ovo ipak jeftikaner serija, ali da baš mi se svidjela :)

Serija je odlična po meni, možda i zato što sam ušao s 0 očekivanja. Neki dijelovi su naravno bezveze, ali likovi su super napisani, pogotovo za Macchia i Zabku.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1946 : 09. Svibanj, 2018., 19:48 »
Gledam Seinfelda, sve sezone i specijale i oduševljen sam zasad. Progutao sam 2 i pol sezone u 4 dana i stvarno je nevjerojatno dobro napisana serija. Larry David i Jerry su odlični scenaristi.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1947 : 10. Svibanj, 2018., 09:18 »
Sinoć odgledao još epizoda Cobra Kai-a i vrh, meni je ovo bolje i od originalnih filmova!

Cobra Kai Never Dies :D
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1948 : 11. Svibanj, 2018., 09:26 »
Trenutno Blindspot (8/10) i Lethal weapon (9/10-preporuka)

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1949 : 11. Svibanj, 2018., 09:35 »
@Čolex/Diskać: E hebga vas dvojica, sad ću i ja morati da se puknem blast-of-d-pastom-osamdesetih-i-devedesetih...  :bonk:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9