HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 245299 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1950 : 14. Svibanj, 2018., 06:00 »
Na nagovor drage i internetova počeo gledat The Handmaid's Tale...i vau, jako dobra serija sa totalno opičenom i nenormalnom radnjom.
Topla preporuka. U toku je trenutno druga sezona.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1951 : 16. Svibanj, 2018., 00:35 »
Pogledao sam sve Marvelove serije.  :ave:

Jessica Jones s2 mi je dobra sezona bila. Izgubio sam pojam o vremenu dok sam je gledao, ocekivao sam nesto gore. Malo mi je zasmetalo nista nisam saznao o drugim likovim od Marvel Heroja. Dok sam u drugim serijam njihovim vidjao druge ili su bili spomenuti, sto mi je se extra svidjalo.

Eh, sta cu sad?  :hihi:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1952 : 16. Svibanj, 2018., 12:36 »
Shooter

1h | Action, Drama | TV Series (2016– )


Tek sam na trećoj epizodi druge sezone, a već mi je odlična sezona. Čak bih rekao i zanimljivija od prve, jer zbog filma znam cijelu premisu te prve sezone. Uvijek sam molio da se pojavi još neka serija slična Homelandu i 24, a baš mislim da je Shooter ta serija. Josh Stewart kao Solotov me užasno podsjeća na Agenta 47 iz Hitmana; naravno ne izgledom, već stilom i mogućnostima. Mislim da ću ju roknut u dahu. Sviđa mi se i što nema milijon epizoda po sezoni, ali bih stvarno želio da potraje serija, jer je jako dobro snimljena.


Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1953 : 17. Svibanj, 2018., 08:45 »
Slučajno sam naišao na Nickelodeon-ov TMTN 2012, moram priznati da je kvalitet animacije bolji nego što bih očekivao od takvih kratkometražnih animiranih serija, druga stvar koja me je iznenadila je to što su Srbijanci stvarno odlično odradili sinhronizaciju, zbilja su pogodili jednog od likova.

EDIT: zapravo, što više gledam to su 3D modeli sve gori i gori :fpalm:
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2018., 19:35 black-op »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1954 : 18. Svibanj, 2018., 15:34 »
Jel se isplati počet gledat Uvod u Anatomiju?
Gledam ima 317 epizoda/14 sezona; to mi je too much, ali ako je dobra serija, why not. :/

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1955 : 18. Svibanj, 2018., 16:00 »
Gledaju sestra i bolja polovica pa sam tu i tamo prisiljen pogledati epizodu - dvije. Ima krš epizoda, ima onih koje su fakat dobre i guilty pleasure. Ako ti se gleda sapunica u bolnici s najbleh glavnom glumicom, ali solidnim ostatkom glumaca - samo naprijed. Ja sam pogledao prvih 5-6 sezona i bilo je ok, ništa wow, ali zainteresira te kaj će biti dalje.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1956 : 18. Svibanj, 2018., 16:08 »
Moja draga je luda za G.A. Ja nemogu i ne gledam to, ima previše boljih serija da gubim vrijeme na ovo...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1957 : 19. Svibanj, 2018., 08:00 »
Poceo Daredevila, jako je dobra serija, Fisk jedan od boljih negativaca u Marvelovim filmovima i serijama,
Poceo drugu sezonu, jos je bolja od prve, Punisher je toliko dobar lik, i ima tako dobru kemiju na ekranu s Daredevilom, pogotovo njihov razgovor na krovu, jedna od najboljih filozofskih debata u istoriji televizije, svako radi ono sto misli da je dobro za svijet i pri tome je uvjeren da je to najpravedniji cilj, iako svaki pojedinacan pogled ima greske, i također scena na groblju, umalo sam suzu pustio, Jon Bernthal je tolko dobar glumac
http://youtu.be/xWh6A6ZIpfo
http://youtu.be/z7CNy9_kfpw

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1958 : 19. Svibanj, 2018., 16:17 »
Meni Fisk nije sjeo koliko je sjeo Killgrave u seriji Jessice.

I da, dobra su kombinacija, razlicitih stavova ali ipak uspijesno odradjuju posao i Elektra je cudno. :hug



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1959 : 21. Svibanj, 2018., 22:09 »
Bing-watchao 24 prvu sezonu nakon gro godina. Iako je ostarila po nekim stvarima, Jack Bauer never get's old. Šteta što mu Kim najiritantnija osoba na planeti pa malo uništava tu prvu sezonu. No nikad nisam ni mogao biti objektivan oko ove serije budući da sam najveći fan. Ovo je već treći put da rokam seriju ispočetka. Već sam i zaboravio da su srbi glavna premisa prve sezone...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1960 : 24. Svibanj, 2018., 22:32 »
Bob Warner iz druge sezone 24; prekrasni brkovi xD


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1961 : 26. Svibanj, 2018., 08:20 »
Firefly (2002-2003) + Serenity (2005)

Stvarno nema pravde da je ovako remek djelo prekinuto nakon samo jedne sezone. Inače ne počinjem gledati serije za koje znam da su prekinute ali ovu sam morao jer je svi hvale i vidim i zašto. Za razliku od većine SF serija kod kojih glavni likovi odlučuju sudbinu univerzuma ovdje glavni likovi jednostavno pokušaju da prežive (i zarade) u nestabilnom okruženju, mrze Alijansu ali su malobrojni i nemaju sredstava da se bore protiv nje. Svaka epizoda predstavlja jedan događaj nevezan previše sa prethodnim epizodama, očito su imali u planu još sezona u kojima bi naši likovi počeli imati veću ulogu na globalnu radnju. To se i dogodilo u Serenity filmu koji, zbog otkazivanja serije, služi da ovu priču privede kraju i ovdje je radnja više globalnog karaktera. Sjećam se da sam ga gledao nekad ranije ali bez serije i nisam pohvatao dosta toga i nije me previše dojmio, ali sada nakon serije je savršen. I da ne zaboravim pohvaliti likove, znači ovakve likove i ovakvu povezanost među njima ne pamtim da sam negdje gledao  :hug.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1962 : 26. Svibanj, 2018., 11:45 »
Ovak sam zadnji put bing-watchao prvo gledanje 24; riješio dvije sezone u 4 dana sinoć. Znači uspio u 4 dana pogledat 48 epizoda po 44 minute.  :mrgreen:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1963 : 26. Svibanj, 2018., 11:51 »
Firefly (2002-2003) + Serenity (2005)

Stvarno nema pravde da je ovako remek djelo prekinuto nakon samo jedne sezone. Inače ne počinjem gledati serije za koje znam da su prekinute ali ovu sam morao jer je svi hvale i vidim i zašto. Za razliku od većine SF serija kod kojih glavni likovi odlučuju sudbinu univerzuma ovdje glavni likovi jednostavno pokušaju da prežive (i zarade) u nestabilnom okruženju, mrze Alijansu ali su malobrojni i nemaju sredstava da se bore protiv nje. Svaka epizoda predstavlja jedan događaj nevezan previše sa prethodnim epizodama, očito su imali u planu još sezona u kojima bi naši likovi počeli imati veću ulogu na globalnu radnju. To se i dogodilo u Serenity filmu koji, zbog otkazivanja serije, služi da ovu priču privede kraju i ovdje je radnja više globalnog karaktera. Sjećam se da sam ga gledao nekad ranije ali bez serije i nisam pohvatao dosta toga i nije me previše dojmio, ali sada nakon serije je savršen. I da ne zaboravim pohvaliti likove, znači ovakve likove i ovakvu povezanost među njima ne pamtim da sam negdje gledao  :hug.

Zašto su prekinuli firefly majku im?

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1964 : 26. Svibanj, 2018., 14:20 »
Ovak sam zadnji put bing-watchao prvo gledanje 24; riješio dvije sezone u 4 dana sinoć. Znači uspio u 4 dana pogledat 48 epizoda po 44 minute.  :mrgreen:
A ja mislio da niko neće nadmašiti moje dvije sezone The expanse-a u roku od 7 dana :bonk:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9