HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 246135 Hitova
*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1995 : 18. Rujan, 2018., 15:35 »

(Klikni za pregled slike.)

Počeo gledati Vikinzi

Odgledao 6 epizoda  prve sezone u cugu, ni trepnuo nisam.

Ovo je stvarno pretjerano dobra serija :)


Opa, nek je još neko počeo gledati :)) Samo nastavi, kasnije će samo postati bolje  :thumbs:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1996 : 18. Rujan, 2018., 15:43 »
Jako intrigantna serija.

Dosta se  brzo  odvija radnja.

Drago mi je  čuti to za poslije  :thumbs:

Mislio sam da me ni jedna neće zalijepiti ispred ekrana kao Igra Prijestolja,ali prevario sam se  :piva:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1997 : 18. Rujan, 2018., 17:47 »
Tu su Breaking Bad i Dr House uz ove dvije na samom vrhu, po mom mišljenju. Nisam još pogledao The Wire ali planiram, mada sam siguran da one čine nedodirljivu petorku serija  :hug

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1998 : 20. Rujan, 2018., 17:50 »


Filmsku trilogiju sam više puta pogledao i to su mi ponajbolji filmovi vampirske tematike a Snipes kao Blade jadan od najbadass likova uopćeno. Što se tiče serije, obzirom da nisam ni čuo za nju (dok nisam malo istraživao Bladea kao Marvelovog lika) pa shodno tome nisam imao nikakva očekivanja. Serija je niskobudžetna tako da ne treba očekivati nivo filmova ali je ipak iznenađujuće dobra. Ono najvažnije atmosferom/pričom/likovima ne odudara od filmova što i ne čudi obzirom da isti čovjek (David S. Goyer) stoji iza oba projekta. Sticky, u ulozi Dnevnog hodača, iako naravno nije Snipesov nivo ali je više nego dostojna zamjena, ostali glavni glumci su također na pristojnom nivou. Na početku mi je serija bila onako meh jer su me razmazile visokobudžetne serije koje uglavnom gledam pa su mi ovdje mnoge stvari "bole oči" (a ni snimak nije bio osobite kvalitete) ali već nakon 4-5 epizoda sam zavolio likove, uvukao se u svijet i bilo mi je žao što je prekinuta nakon prve sezone (12 epizoda). Obavezno štivo za ljubitelje Blade filmova.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1999 : 20. Rujan, 2018., 20:22 »
Nisam imao pojma da postoji serija, pogledat cu je.

Inace sam ljubitelj trilogije i pogledao sam je gro puta.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2000 : 21. Rujan, 2018., 01:46 »
Poceo Tom Clancy's Jack Ryan
Zasad je prva epizoda odlicna 👍🏼

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2001 : 23. Rujan, 2018., 18:22 »



Evo počeo sam pratiti ovu seriju jer kad je žarila i palila nisam bio voljan nešto, a čujem da je jako dobra pa ajmo vidjeti.

Na četvrtoj sam epizodi  prve sezone


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2002 : 23. Rujan, 2018., 19:46 »
Zavidim ti što tek počinješ. Meni jedna od najdražih serija

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2003 : 23. Rujan, 2018., 22:06 »
Prvo gledanje Losta je neusporedivo isustvo s ičim. Meni TOP3 serije ikad. Možeš slobodno pisat spojler postove pa da raspravimo ako želiš u toku tvojeg gledanja. Žalim beskrajno ljude, koji misle da je serija skrenula s kursa posljednjih sezona. Serija je veličanstvena. Damn, sad mi se gleda.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2004 : 23. Rujan, 2018., 22:52 »
Top serija, ja sam pogledao svih 6 sezona u 15ak dana. Meni je serija brutalna, cijela radnja je mindblowing. Pogledat cu je ponovno s gustom. Uz Game of Thrones i Sopranose najbolji filmsko televizijski uradak ikad. Bas top stari i zavidim ti na prvom gledanju.

Uvjek me serija privlacila radi svoje misterije. Pogledao sam tu i tamo neki nastavak na tvu, al sam uvjek imao zelju pogledat je do kraja i kad sam je pogledao iznenadila me u svakom pogledu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2005 : 23. Rujan, 2018., 23:25 »
Bartul, pogledaj The Wire; po meni pet koplja dalje nego bilo koja od tih serija... Nešto najbolje što se prikazivalo na TV ekranima, bilo da se radi o filmovima ili serijama.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2006 : 23. Rujan, 2018., 23:34 »
Ajde baš mi je drago što je hvalite toliko  :thumbs:

Onda sam siguran da neću uzalud vrijeme potrošiti  :kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2007 : 24. Rujan, 2018., 07:02 »
Bartul, pogledaj The Wire; po meni pet koplja dalje nego bilo koja od tih serija... Nešto najbolje što se prikazivalo na TV ekranima, bilo da se radi o filmovima ili serijama.

Pokusao vec dva puta i zastao na drugoj epizodi, al dat cu joj jos jednu priliku pa sta bude.   :D

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2008 : 24. Rujan, 2018., 07:52 »
Lost je fenomenalna serija. Serija misterije u pravom smislu. Meni osobno se malo razvodnila pred sam kraj i koliko se sjećam nisu odgovorili na neka pitanja koja su se provlačila tokom serije, ali se definitivno isplati pogledati.

Vidim da se ovdje dosta često i Žica spominje, pa tko voli takvu vrstu neka definitivno pogleda i zatvorski klasik  Oz https://www.imdb.com/title/tt0118421/

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2009 : 24. Rujan, 2018., 09:09 »
Oz sam planirao pogledat vec dugo vremena, jedan prijatelj stalno hvali tu seriju kako je dobra.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9