HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 246185 Hitova
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2025 : 20. Listopad, 2018., 23:12 »
Zavrsio trecu sezonu Daredevila
Jednostavno nemam reci, mislio sam da je prva sezona nenadmašiva, ali sam se varao
Najbolja sezona od svih marvelovih serija na netflixu, a mozda i šire
Sve je tako lepo postavljeno i odradeno, svaki lik je fantasticno napisan, pogotovo Bullseye, glumac koji ga je odglumio je odradio savrsen posao
isto tako i sam Kingpin, uzeli su sve ono sto smo naucili o njemu u prve dve sezone i jos vise prosirili do te mjere da se usudim reci da je ovo najbolji portrayal villaina nakon Jokera iz Dark Knighta
10/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2026 : 22. Listopad, 2018., 20:51 »
Malo me nabrijavaš iako sam rekao da neću te kurce palce gledat ostale...

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2027 : 22. Listopad, 2018., 22:24 »
Ja budem pogledao Luke Cage-a do kraja (3.sezona), ( postao zanimljiv Negativac "drzi" vodu njegova snaga, previse zeli sve da ima, pa se sa svima zamjerava, to mi je cool  :hihi:) pa IRON FIST, onda tek Daredavila. Jer su mi tako izlazile na Netflixu.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2028 : 23. Listopad, 2018., 15:10 »
Od svih tih 6 marvel netflix serija Daredevil je uvek bio za stepenicu vise od ostatka, po pisanju, koreografiji, glumi, dijalozima, jedino je prva sezona Jessice Jones uspjela doci blizu toga

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2029 : 23. Listopad, 2018., 16:28 »
Počeo gledati Pokemon sezonu 1 na Netflixu nakon 15 godina. Suza krenula od nostalgije.  :ave:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2030 : 24. Listopad, 2018., 08:39 »
Al baš od ničega me ne pogodi tako jako nostalgija kao od Pokemona, baš onaj nekakav užasan osječaj stezanja u grlu.

Krenule nove sezone Arrowversea pa gledam to. Dosta jak početak sezone za sve osim Supergirl koja se opet bavi istom temom.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2031 : 26. Listopad, 2018., 10:44 »
Zavrsio Sherlocka, bože kako je Moffat sjebo cetvrtu sezonu, da ga nema moralo bi ga izmislit
Prve tri sezone su savrsene, cista desetka,
Prve dve epizode četvrte sezone nekako i drže vodu, malo slabije ali i dalje kvalitetno
Premisa za glavnog villain-a u zadnjoj epizodi četvrte sezone mi se nije svidjela, ali ajde progutaću, i obećavajuća je epizoda, sve ide dobro, i na kraju u zadnjih 20 minuta sjebu sve sto su postavili, zakompliciraju sve što je više moguće, mislim da ni sam Moffat ne zna sta je napisao, ko zna na kojim drogama je bio kad je pisao to, ne kontam kako je Gatiss pristao i odobrio to smeće
Unatoč tome i dalje će mi ostati u lepom secanju, veselim se njihovom idućem projektu, njihovoj interpretaciji Drakule
9/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2032 : 29. Listopad, 2018., 19:08 »
Nakon što sam odbingao po četvrti put cijelih 24 s Jack Bauerom, pogledao treću sezonu Shootera; nije mi ta treća bila tako dobra kao prve dvije sezone, no ajde solidna je bila na kraju. Malo me iznenadio sami kraj sezone, gdje će serija čak možda biti i otkazana. Što se mene tiče možda je i okej da se završi ova priča ovako. Nakon shootera krenuo sam ponovno s Homelandom, jer mi je jedna od boljih serija tog tipa, a stao na kraju pete sezone, pa ću rivočat sve do zadnje epizode.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2033 : 29. Listopad, 2018., 20:07 »
Pogleda game of thrones čeka se 8 sezona.
Čeka se Witcher i LOTR koji ko zna kad će izać boga pitaj. Ali sam u planu počet gledati Vikinge ili Westworld

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2034 : 30. Listopad, 2018., 23:20 »


Prošli tjedan sam kompletirao seriju pa evo nekih kratkih dojmova.
Prve tri sezone su bile ono čista desetka. Točka. Sve je jednostavno vrhunski odrađeno i tako intrigantna da sam teško mogao odoljeti da ne pogledam 5-6 serija za redom. Bio sam frustriran kad sam morao otići u wc, a da ne govorim nešto više  :chair:
Onda je došla ta famozna četvrta sezona sa idejom ponovnog povratka na otok, jer su neki članovi ekipe nekim čudom uspjeli pobjeći sa otoka, I tu su se stvari počele lagano kotrljati ka dolje.
Shvaćam da su nastojali nekako prikazati i dočarati kako je se život odvijao u Dharma Intiativi,ali ono šaltanje kroz vrijeme samo su dodatno zakomplicirali stvar.
Jack po povratku postaje depresivan, odaje se alkoholu i mislima proganjanja da se treba vratiti na otok, dok u drugom scenariju avion ipak slijeće u Los Angales i jack se vrača svome poslu kao požrtvovani kirurg ali ipak je u svemu tome bio na otoku jer doživljava bljeskove misli kao i ostali naravno.
Serija svakako ostavlja dojam teoretiziranja.
Šesta sezona je ovako: ajmo sada to na brzinu da pokažemo tko pije a tko plača i sam završetak no comment

Sve u svemu i dalje se tu radi o jako kvalitetnoj seriji i oni koji je nisu pogledali svakako preporuka i da nije malo otišla na stranu negdje u četvrtoj sezoni bila bi čista desetka.
Ovako joj dajem ocjenu 8/10

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2035 : 30. Listopad, 2018., 23:27 »
Pazi na spoilere, samo oznaci nekako da ljudi znaju.

Da, u kasnijim sezonama se to dosta izmjesa, al opet je sve u svemu dosta dobro.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2036 : 31. Listopad, 2018., 09:29 »
 Da znam , ali Cole me je nagovorio ( gore u ranijim postovima)  :hihi:

Da da sve u svemu kvalitetna je serija, samo je jedan korak dijeli do samog vrha :piva:


Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2037 : 31. Listopad, 2018., 13:41 »
Ne znam da li anime spada u ovu kategoriju, ali u zadnje vrijeme sam pogledao Sword art online 4 sezone i poceo 5., One punch man i Magi, mogu preporuciti, sve su dobre. Kako dolaze zimski dani bit ce jos toga za gledati

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2038 : 01. Studeni, 2018., 00:35 »



Počeo sam gledati Castle Rock

Ostao sam iznenađen kad sam vidio John Locka u seriji  :hihi:

Poslije tek vidim da je J.J. Abrams radio u produkciji iste

Mislim da je onaj misteriozni otok počeo i na mene utjecati  :thumbs:

Jeli tko gledao seriju ?

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2039 : 20. Studeni, 2018., 21:30 »


Breaking Bad (2008-2013)
Najbolja serija ikad napravljena i prikazana na televiziji, ništa me neće promeniti to mišljenje, odlična premisa s odlično napisanim likovima te fantastičnom glumom, perfektno odrađen build-up do zadnje sezone, gde znate da su ulozi veći nego ikad, te vam je stalo do svih likova, zadnje tri epizode su školski primer odličnog storytellinga te su verovatno tri najbolje epizode ikad prikazane na televiziji, te ih verovatno  nikad vise necu moći pogledati, zbog toga što će mi pokidati živce najverovatnije, isto kao Red Wedding iz Game of Thronesa, uvek budem depresivan kad gledam to, iako znam sta ce se desiti.
10/10

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9