HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

• 2099 Odgovora
  • 106136 Hitova
*

HyPo

• *
  • 32
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2085 : 08. Kolovoz, 2019., 22:05 »
Marvel Agents of Shield.
trenutno sam na Sezoni 4 i moram priznati serija je zanimljiva.
prvih 10 epizoda je dosadno ali posle toga serija postaje zanimljiva i svaka epizoda je zanimljiva.
meni dosta dobra serija.
“Non est ad astra mollis e terris via"

*

Cole

• 13362
    • CroSimRacing
« Odgovori #2086 : 08. Kolovoz, 2019., 22:05 »

Očekivao sam nešto lošiji treći dio od prva dva koja su mi prikovala za stolac kao rijetko koja serija. Zasada sigurno mi je ovo među TOP10 serija ikad, a možda i TOP5! Ova sezona, odnosno treći dio je brutalan! Jako mi se sviđa kako su napravili ovu sezonu. Kao da je serija sve veća i veća. Zbog Netflixa uživa jako veliku popularnost. Samo apeliram na ljude da zajebu engleski audio i stave španjolski, jer je savršeno imerzivno tako. Pogledao sam isječke s engleskim audiom i to je kao da gledam sve filmove ikad sa onom švapskom sinkronizacijom. Užas užasa! Novi likovi su bomba! Nesmijem ništa više spomenut, jer bi sve bilo ogromni spojl! Ali neke poveznice s prijašnjim epizodama su jebeni vrh! Preporuke svima!

*

9mlg9

• 1139
« Odgovori #2087 : 09. Kolovoz, 2019., 23:09 »
Ooooo da, odlična je sezona. Flešbekovi su mi vrh!

*

Grimm

• *
  • 85
« Odgovori #2088 : 17. Kolovoz, 2019., 14:24 »
Kod mene je konačno došao na red Prison Break sram me kak nisam prije pogledao seriju. Rijetko me koja serija u zadnje vrijeme toliko prikova za TV. Do sada sam pogledao 1.5 sezonu i samo jedna epizoda mi je bila malo monotona sve ostale ludnica. Ako ima još koja noobcina kao ja da nije pogledao do sada, pod obavezno!
 :piva: :clap:

*

c0bra123

• 1296
« Odgovori #2089 : 17. Kolovoz, 2019., 15:38 »
Zapeo sam na seriju The Blacklist. :kava: Nadam se da ću je pogledat dok bolovanje ne zatvorim.  :mrgreen:

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

• 13362
    • CroSimRacing
« Odgovori #2090 : 10. Rujan, 2019., 06:06 »
13 Reasons Why

Neznam zašto svaki poster, svaki wallpaper i svaka ofišl stranica ima takav major spoil na promotivnom materijalu serije?! Definitivno su mogli i bez toga. Nisam mislio da će dostić trećom sezonom kvalitetu prve dvije sezone, jer su baš bile brutalne, no brutalan je i početak treće, makar prvih par epizoda nisam bio uvjerenja, da može opet onako kvalitetna serija biti kao na početku, no kako se priča komplicira baš bude zanimljivo pratiti i imat svoju teoriju u svemu. Klinci stvarno dobro glume.

*

Armin44

• 880
  • I'll be one tough act to follow...
« Odgovori #2091 : 14. Rujan, 2019., 15:12 »
The Office

Uživam već dvije sedmice i dogurao sam do šeste sezone, doslovno je svaka epizoda valjanje na podu. Najdraži lik do sada mi je Creed.
Michael i Dwight su priča za sebe, svaki njihov dijalog je meme.

*

9mlg9

• 1139
« Odgovori #2092 : 14. Rujan, 2019., 21:36 »
Boys.
Fakat sjebana serija, ali preporučam ako volite superheroje ili ako jako ne volite superheroje. Progutao sam sezonu u 2 dana, sada čekam da snime novu.

*

aca

• **
  • 157
« Odgovori #2093 : 16. Rujan, 2019., 07:39 »
The Office

Uživam već dvije sedmice i dogurao sam do šeste sezone, doslovno je svaka epizoda valjanje na podu. Najdraži lik do sada mi je Creed.
Michael i Dwight su priča za sebe, svaki njihov dijalog je meme.

pogledao sam ju prije godinu dvije sto bi se u nas reklo do jaja je al meni su ipak nekako jači likovi Kevin i Stanley, ta KEvinova nekako neznam kako da se izrazim glupoća??? i stanlijeva nezainteresiranost su mi genijalne

i naravno kad Michael poklapa Toby-a hahah
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2019., 07:42 aca »
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Adam Jensen

• 2013
  • i didn't ASK fOr this
« Odgovori #2094 : 18. Studeni, 2019., 10:55 »

Pogledao do sada izašle dvije epizode i u potpunosti je opravala očekivanja. Što je najvažnije u duhu je SW univerzuma i čini se da će bit bolje iskustvo nego ove filmske 7-8 epizode. Jedina zamjerka što su prekratke epizode (30 min) ali je dosta radnje i akcije spakovano. Jedva čekam naredne epizode.

*

tryon

• **
  • 209
« Odgovori #2095 : 18. Studeni, 2019., 13:50 »
His dark materials. Dosta dobre prve dvije epizode. Nakon GoT-a (nećemo spominjat zadnju sezonu) još jedan odličan fantasy. Nadam se da sljedeće epizode neće razočarati.

*

Armin44

• 880
  • I'll be one tough act to follow...
« Odgovori #2096 : 18. Studeni, 2019., 16:32 »
(Klikni za pregled slike.)

Pogledao do sada izašle dvije epizode i u potpunosti je opravala očekivanja. Što je najvažnije u duhu je SW univerzuma i čini se da će bit bolje iskustvo nego ove filmske 7-8 epizode. Jedina zamjerka što su prekratke epizode (30 min) ali je dosta radnje i akcije spakovano. Jedva čekam naredne epizode.
Od SW-a pogledao sam samo originalnu trilogiju, no toliko mi se svidio trailer Mandaloriana da sam morao pogledati o čemu se radi, i super su mi ove dvije epizode.
A i odlično izgleda, baš slatkiš za oči.

*

WEAPONX

• 2206
  • Doom-driven
« Odgovori #2097 : 18. Studeni, 2019., 19:09 »
Jak start za Mandalorian, ima tu nekakvu posebnu atmosferu. Čak mi i ne smeta kaj su kraće epizode, barem nema dosadnih trenutaka i fillera.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Adam Jensen

• 2013
  • i didn't ASK fOr this
« Odgovori #2098 : 25. Studeni, 2019., 15:14 »
Wayward Pines

Odgledao prvu sezonu i oduševljen sam. Najkraće bi je mogli opisati kao Twin Peaks + Under the Dome križanac sa dosta više SF elemenata. Baš uživam u ovakvim serijama a malo je falilo da mi prođe ispod radara. Prva sezona 10/10, nadam se da ni druga neće razočarati.

*

Saren

• *
  • 89
« Odgovori #2099 : 30. Studeni, 2019., 13:13 »
Pratim Mandaloriana, za sad prezadovoljan (osim sto bih da su epizode duzeg trajanja malo) ali serija je stvarno predobra. Story, setting i sve ostalo. Svakako preporuka tko jos nije nek pogleda. Stvarno su bolji iz epizode u epizodu. Za sad predobro.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9