HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 247522 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2085 : 10. Rujan, 2019., 06:06 »
13 Reasons Why

Neznam zašto svaki poster, svaki wallpaper i svaka ofišl stranica ima takav major spoil na promotivnom materijalu serije?! Definitivno su mogli i bez toga. Nisam mislio da će dostić trećom sezonom kvalitetu prve dvije sezone, jer su baš bile brutalne, no brutalan je i početak treće, makar prvih par epizoda nisam bio uvjerenja, da može opet onako kvalitetna serija biti kao na početku, no kako se priča komplicira baš bude zanimljivo pratiti i imat svoju teoriju u svemu. Klinci stvarno dobro glume.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2086 : 14. Rujan, 2019., 15:12 »
The Office

Uživam već dvije sedmice i dogurao sam do šeste sezone, doslovno je svaka epizoda valjanje na podu. Najdraži lik do sada mi je Creed.
Michael i Dwight su priča za sebe, svaki njihov dijalog je meme.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2087 : 16. Rujan, 2019., 07:39 »
The Office

Uživam već dvije sedmice i dogurao sam do šeste sezone, doslovno je svaka epizoda valjanje na podu. Najdraži lik do sada mi je Creed.
Michael i Dwight su priča za sebe, svaki njihov dijalog je meme.

pogledao sam ju prije godinu dvije sto bi se u nas reklo do jaja je al meni su ipak nekako jači likovi Kevin i Stanley, ta KEvinova nekako neznam kako da se izrazim glupoća??? i stanlijeva nezainteresiranost su mi genijalne

i naravno kad Michael poklapa Toby-a hahah
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2019., 07:42 aca »
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2088 : 18. Studeni, 2019., 10:55 »


Pogledao do sada izašle dvije epizode i u potpunosti je opravala očekivanja. Što je najvažnije u duhu je SW univerzuma i čini se da će bit bolje iskustvo nego ove filmske 7-8 epizode. Jedina zamjerka što su prekratke epizode (30 min) ali je dosta radnje i akcije spakovano. Jedva čekam naredne epizode.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2089 : 18. Studeni, 2019., 13:50 »
His dark materials. Dosta dobre prve dvije epizode. Nakon GoT-a (nećemo spominjat zadnju sezonu) još jedan odličan fantasy. Nadam se da sljedeće epizode neće razočarati.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2090 : 18. Studeni, 2019., 16:32 »
(Klikni za pregled slike.)

Pogledao do sada izašle dvije epizode i u potpunosti je opravala očekivanja. Što je najvažnije u duhu je SW univerzuma i čini se da će bit bolje iskustvo nego ove filmske 7-8 epizode. Jedina zamjerka što su prekratke epizode (30 min) ali je dosta radnje i akcije spakovano. Jedva čekam naredne epizode.
Od SW-a pogledao sam samo originalnu trilogiju, no toliko mi se svidio trailer Mandaloriana da sam morao pogledati o čemu se radi, i super su mi ove dvije epizode.
A i odlično izgleda, baš slatkiš za oči.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2091 : 18. Studeni, 2019., 19:09 »
Jak start za Mandalorian, ima tu nekakvu posebnu atmosferu. Čak mi i ne smeta kaj su kraće epizode, barem nema dosadnih trenutaka i fillera.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2092 : 25. Studeni, 2019., 15:14 »
Wayward Pines

Odgledao prvu sezonu i oduševljen sam. Najkraće bi je mogli opisati kao Twin Peaks + Under the Dome križanac sa dosta više SF elemenata. Baš uživam u ovakvim serijama a malo je falilo da mi prođe ispod radara. Prva sezona 10/10, nadam se da ni druga neće razočarati.

*

Saren

  • *
  • 110
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2093 : 30. Studeni, 2019., 13:13 »
Pratim Mandaloriana, za sad prezadovoljan (osim sto bih da su epizode duzeg trajanja malo) ali serija je stvarno predobra. Story, setting i sve ostalo. Svakako preporuka tko jos nije nek pogleda. Stvarno su bolji iz epizode u epizodu. Za sad predobro.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2094 : 15. Prosinac, 2019., 10:49 »
Mandalorian: pogledao 2 epke i za sada sam zadovoljan.
South park (sezona 23): opet dosta forsiraju neke stvari, ali i dalje pratim. :)

Witchera cekam na Netflixu. Još tjedan dana.

Edit 24.12. Pogledao/prelistao The Witcher. Nije me oduševilo, priča u igri mi je daleko bolja. Od Mandaloriana također odustao. Super je krenulo, a onda se pretvorilo u sapunicu.
« Zadnja izmjena: 24. Prosinac, 2019., 00:10 dinodinix »

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2095 : 25. Prosinac, 2019., 23:30 »
Witcher, odličan! Odgledao sam svih osam epizoda u dahu! Nije kao igra, i ne treba biti. Jebeno su ga dobro sastavili. Čudovišta, magije, seksa i krvi koliko voliš! Ima par zajeba poput Nilfgardovaca, onako nagužvani oklopi izgledaju smiješno, ali još su zlokobnije prikazani nego u igri. Prekrstili su Dandeliona u Jaskiera, Tris nije rošasta a Geralt  ipak ne ševi sve što ima suknju. Yenifer je jako lijepo okarakterizirana, možda čak i bolje nego Geralt. Ovo je odličan materijal za ponovno gledanje jer sam doslovno progutao svaku epizodu od početka do kraja bez sekunde premotavanja. Očekujem barem nekoliko sezona!  :piva:
« Zadnja izmjena: 26. Prosinac, 2019., 01:41 moordrak »

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2096 : 26. Prosinac, 2019., 07:31 »
Uopce nisam zadovoljan ekranizacijom Witchera. Cavill je odlican Geralt! Precrtao ga je iz igre. Medutim, mislim da je Cavill prejaka licnost naspram ostalih glumaca u seriji. On potpuno krade svaki kadar u kojem se pojavljuje sa ostalim glumcima. No, to cak i ne zamjeram toliko. Najvise zamjeram kako je prica ispricana. Previse skace u proslost-sadasnjost bez nekakve jasne naznake da gledatelj sada dobiva informacije o necemu sto se dogodilo desetljece ranije. Nadalje, ako vec niste upoznati sa svijetom Witchera, serija se bas ne trudi objasniti tko, koga, zasto, kako... Spominje se "Conjuction of spheres", ali onako - ukratko. Da nekoga ne zbuni - Dandelion je u knjigama, zapravo, Jaskier. Ako internet ne laze, igre su ga preimenovale. Ako se ne varam, ovo je ekranizacija kratkih prica koje je Sapkowski napisao prije glavnih knjiga. Mozda su kreatori serije onda trebali ekranizirati flacne knjige. U svakom slucaju, nadam se nekolicini sezona i da mi isprave misljenje. Ovo mi, naprosto, nije sjelo i mislim da je osrednje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2097 : 05. Siječanj, 2020., 17:15 »


Odličan pilot, odličan! Obožavam ovakav tip materijala i John Krasinski ubija kao Jack Ryan. Baš pilot epizoda po mojoj mjeri, onak da te na prvu kupi i zaintrigira. Plus tu moj voljeni debeljko iz žice Wendell Pierce (Bunk). Najviše sam oduševljen muslimanima koji su bar u ovoj prvoj epizodi okarakterizirani kao ljudi i živa bića, a ne kao čisto zlo. Odlična je njihova origin priča koja je ovdje tek u nastajanju. Već dugo vremena tražim nešto da mi popuni vrijeme dok čekam Homeland iste tematike.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2098 : 05. Siječanj, 2020., 23:05 »
Volim i ja takve, ali ću čekat da se kompletira da ne moram čekat godinu dana za novu sezonu.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2099 : 06. Siječanj, 2020., 05:27 »
Brooklyn 99 :]

 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9