HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708129 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13335 : 09. Siječanj, 2013., 16:14 »
Perks of Being a Wallflower (2012)

Tinejdžerski...emocionalni film. Ili nešto. nisam siguran.
U svakom slučaju ovakvu rendomnost nisam baš dugo gledao. I nije do scenarija ili glumaca toliko koliko do baš neizmjerno nezainteresirane režije. Film je jedna potpuno ravna crta, bez ikakcog impacta, bez trunke humora, bez simpatičnosti, baš ništa nema. Nema sad nešto što bi reko da je loše, ali toliko je neinspirativan. Sve je u smeđem konstantno, smeđe sivi tonovi, sve izgleda toliko dosadno i prazno. Glumci mi isto nisu sjeli, emma watson je bože dragi odvratno ne-seksi, onaj peder je rendom klišej a glavni lik je neznam, RENDOM LIK. I isto, priča je puna klišeja, nekad su malo zamaskirani smeđošću cijelog filma al opet sve je to već viđeno i prožvakano. Nezanimljivo.
5-6 nez moram još malo razmislit o ocjeni


04. 01. - The Perks of Being a Wallflower (2012) - Lijepa, emotivna i zanimljiva romantična drama, ali bez plakanja. Emma Watson je savršena 8/10

nema baš nikakvog razloga da se to tebi sviđa :hihi:
e al emma :ave: neznam rađe bi gurao kurac u jogurt.
tolko je uštogljena, ravno ko daska i ta dječačka kosa. bože. i još kao glumi neku kurvu ave bilo mi je neugodno prečesto koliko joj ne paše uloga.
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2013., 16:20 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13336 : 09. Siječanj, 2013., 16:34 »
40 dana bez komada - nema smisla :ave: 3/10

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13337 : 09. Siječanj, 2013., 18:52 »
@grga

nezz, lajkao sam ga. nemreš reć da kraj nije imao impacta nikakvog. nije ekstra, ništa posebno, ali svi likovi su mi ekstra simpatični bili, a da ne pričam o emmici koja je 10/sex.

meni nezz.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13338 : 09. Siječanj, 2013., 23:09 »
Resurrecting the Champ - a nezz, naporan malo film, lijepo zamišljen a priča, S.L. Jackson se baš uklapa u ulogu. Kathryn Morris ponekad izgleda baš izazovno, a Josh Hartnett je svoje ok uradio.

ocjena: 6/10
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13339 : 10. Siječanj, 2013., 01:11 »
Life of Pi

Odlično. Baš prekrasno kino iskustvo, preplavljujuće i lijepoizgledajuće. Ono, ima scena na kojima sam baš impresioniran gledao ovako nekako  *________*
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13340 : 10. Siječanj, 2013., 11:25 »
Perks of Being a Wallflower (2012)

Tinejdžerski...emocionalni film. Ili nešto. nisam siguran.
U svakom slučaju ovakvu rendomnost nisam baš dugo gledao. I nije do scenarija ili glumaca toliko koliko do baš neizmjerno nezainteresirane režije. Film je jedna potpuno ravna crta, bez ikakcog impacta, bez trunke humora, bez simpatičnosti, baš ništa nema. Nema sad nešto što bi reko da je loše, ali toliko je neinspirativan. Sve je u smeđem konstantno, smeđe sivi tonovi, sve izgleda toliko dosadno i prazno. Glumci mi isto nisu sjeli, emma watson je bože dragi odvratno ne-seksi, onaj peder je rendom klišej a glavni lik je neznam, RENDOM LIK. I isto, priča je puna klišeja, nekad su malo zamaskirani smeđošću cijelog filma al opet sve je to već viđeno i prožvakano. Nezanimljivo.
5-6 nez moram još malo razmislit o ocjeni


04. 01. - The Perks of Being a Wallflower (2012) - Lijepa, emotivna i zanimljiva romantična drama, ali bez plakanja. Emma Watson je savršena 8/10

nema baš nikakvog razloga da se to tebi sviđa :hihi:
e al emma :ave: neznam rađe bi gurao kurac u jogurt.
tolko je uštogljena, ravno ko daska i ta dječačka kosa. bože. i još kao glumi neku kurvu ave bilo mi je neugodno prečesto koliko joj ne paše uloga.

Meni je fino sjeo. Nekih 7.5/10 sigurno :hiha:. Meni su glumci simpatični, onog jednog se sjećam iz kalifornikacije, ovog drugog sam negdje gledao al ne znam gdje xD. Što se tiče eme, nezz stvarno, možda je to do neke iskrivljene percepcije il nešto, al ni meni je nije baš pretjerano ugodno gledat :hiha:.  Malo se slažem s grgom u  nekim stvarima, al ipak ova neka unutarnja borba i sukob sa samim sobom i ta totalna apokalipsa čovjeka je na znatno boljoj razini nego u usporedbi s random govnima koje grga spominje.
« Zadnja izmjena: 10. Siječanj, 2013., 12:21 Seengeer »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13341 : 10. Siječanj, 2013., 15:14 »
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy - Užasno dosadna prava polovica popravljena urnebesnom drugom polovicom filma. 7/10
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13342 : 11. Siječanj, 2013., 02:40 »
Dredd (2012)

Nekako nahypan jako dobrim dojmovima i preporukama upustio sam se u gledanje remakea. Nažalost film mi čak ni jako dobra Olivia Thirlby nije spasila od gotove negledljivosti. Karl Urban je još najbolje od Dredda, ako kažem da je kaciga, odjelo, oružje i cijeli lik najsmećastije u povijesti kostima heroja. Neznam cijela ta atmosfera i setting mi je odvratan. Najlošiji futurizam što sam gledao u nazad deset godina valjda. Ima par scena koje rulaju, ali ostatak filma mi je jedno obično - govno. Eventualno spomenut makeup Lene Headey.



4.0

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13343 : 11. Siječanj, 2013., 02:42 »
jel ovo najniža cole ocjena?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13344 : 11. Siječanj, 2013., 02:46 »
U zadnje dvije godine je.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13345 : 11. Siječanj, 2013., 12:39 »
:fpalm:

Jedino je možda opravdanje ako si gledao na ctr televiziji od 16 centimetara.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13346 : 11. Siječanj, 2013., 14:22 »
Ali bitno da Colombiana I Narnija dobiju 8.5, a Drive i Goldeneye 5.0... :tired:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13347 : 11. Siječanj, 2013., 14:24 »
#NepravedniCole

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13348 : 11. Siječanj, 2013., 15:41 »
Ane, #coleocjene su najveći misterij ovog foruma.

:hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13349 : 11. Siječanj, 2013., 16:50 »
Cek sad, jel dobar Dredd? Od frenda sam cuo da rula mnogo. Mislim, tu je ipak misteriozna formula coletovog ocjenjivanja, al ak zaista nije tako dobar, mogao bih smanjit ocekivanja malo :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9