HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708182 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13380 : 13. Siječanj, 2013., 17:09 »
Uzet je ko primjer. Do not afraid mr. co-worker :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13381 : 13. Siječanj, 2013., 17:10 »
što se događa :wildboy:

aha u film sekciji sam lol


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13382 : 13. Siječanj, 2013., 17:19 »
Infernal Affairs (2002) "Mou gaan dou"

Iznenađenje od filma, ali totalno. Nedavno sam završio Sleeping Dogs tako da mi je ovo došlo kao naručeno. Početak je dosta sporiji i pomalo i dosadnjikav, vjerovatno zbog manjka akcije, dok druga polovica filma sve nadoknađuje. Povukao bi poveznicu sa Departedom, ali ovo mi je još bolje sjelo. Apsolutna preporuka ljubiteljima trijada i azijskih filmova. Kraj filma je fantastičan.



8.0

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13383 : 13. Siječanj, 2013., 21:07 »
The Harder They Fall - poprilično dosadan film, nikad završit :wildboy: ono malo boxa je loše i neestetsko, ipak, Humphrey Bogart rula

The Hammer - E ovo je dobar film o boxu. Ima humora dosta i čak je dobar, scene boxa su zanimljive i zadivljujuće. Adam Carolla je sjajan glumac, stvarno vrijedi film pogledat, među top5 box filmova koje sam pogledao.

The Hobbit: An Unexpected Journey - Ne mogu sada porediti sa LOTR jer sam ih sve pogledao, ali mislim da je na njihovom nivou. Dugo je, baš dugo i nisam mogao pogledati bez većoh pauza, ali da je kraće ne bi valjalo. Glumačka postava je ok, nemam zamjerki nekih. Kraj mi je malo poglup Zadovoljan sam utrošenim vremenom.

Editovo spojl - Cole
« Zadnja izmjena: 13. Siječanj, 2013., 21:39 Cole »
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13384 : 13. Siječanj, 2013., 21:21 »
Sajin najdraži žanr je očito: >BOX FILMOVI<

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13385 : 13. Siječanj, 2013., 21:31 »
Pa dobro, uz hororce, takve filmove najviše volim. Ne samo box, nego svi ti martial arts filmovi. Hejtajte komotno, ali tako je.
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13386 : 13. Siječanj, 2013., 21:35 »
što si koji k spojla hobita

miči to,,,drp
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13387 : 13. Siječanj, 2013., 21:39 »
a nisam obraćao pažnju, sry :wildboy:
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13388 : 14. Siječanj, 2013., 00:42 »
Gangster Squad (2013)

Ono kad ti nešto rula iako nekako osjećaš da je skroz krivo i glupavo.
Mislim stvarno sam se zabavio ko rijetko u kinu, ali stalno sam imao onaj osjećaj "omg zašto se meni ovo sviđa a gle kolko je glupo lol". Baš jedan od stvarno rijetkih filmova koji su onako skroz otrcani i cheesy na loš način al opet uspiju rulat :hihi:

Prvo film izgleda apsolutno užasno i neprikladno, grozni stereotipni kostimi, šareni setovi, općenito plastični izgled svega. Stalno se moram podsjećat OMG ovo je film o gangsterima iz 50ih xD Drugo izbor glumaca također potpuno neprikladan, jednostavno ne mogu zamislit da su takvi ljudi postojali u americi 1959e il koje već. Josh Brolin nez frajer izgleda ko meksikanac i konstantno je tanned. Onda onaj pravi meksikanac. Ryan gosling sa nabildanim rukama :hihi: i svojim klasičnim glupim licem. Emma Stone već poslovično neprikladna u bilo kojem filmu koji nije easy-a.
S druge strane Sean Penn koliko god se preglumljuje rula punkurac, a još više od njega rula veći od života Nick Nolte. nevjerojatan je. Robert Patrick je isto ok ae iako je i njegov lik glupa karikatura :hiha:
I ono nez ti MAFIJA klišeji, ti usporeni OBRAČUNI, slow motion čahura kako izlijeće iz puške. Nemaš neki osjećaj radnje, sve je jako video-igrasto i casual.
Al opet jako je zabavan, napet je dosta, iako je priča glupasta, jako je loše-guzičasto i paše skroz. Solidno kino iskustvo.

8

:hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13389 : 14. Siječanj, 2013., 00:46 »
jesi ti upravo rekao da ryan gosling ima glupo lice? :wildboy: :fpalm:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13390 : 14. Siječanj, 2013., 00:51 »
soz meni on ima jako glupo lice. :hiha:
skoro ali SKORO kao kralj glupih lica Ryan Reynolds :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13391 : 14. Siječanj, 2013., 00:57 »
okej, sad me namjerno živciraš.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13392 : 14. Siječanj, 2013., 02:31 »
:hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13393 : 14. Siječanj, 2013., 03:08 »
Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden (2012)

Pogledao u nekakvom živčanom tonu i nije me se dojmio ni malo. Smeta me jako puno stvari, kao što su pokušaj forsiranja nekakve emocije i ljubavne priče koja nema nikakvog smisla, bar ne u ovome filmu. Isto film je očita plaćena kampanja onog što se dogodilo, kako bi amerikanci mogli se busat o prsa s filmom. Ima stvarno zanimljivih dijelova, jer sve dijeluje kao nekakav dokumentarni film sa nedokumentarnog aspekta, no time djeluje pogrešno. Puno više očekujem od ZDT-a kojeg ću pogledat u kinu. Nezz jednostavno nije uvjerljiv.

5.5

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13394 : 14. Siječanj, 2013., 10:13 »
Robert Patrick je isto ok

Majke mi, lik i dan danas izgleda ko T-1000 :hiha:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9