HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707925 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13350 : 11. Siječanj, 2013., 17:47 »
Čovjeku se ne sviđa i što sad ŠTO GA NAPADATE OMFG :fpalm:




Šalim se nezz, #colelife ;(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13351 : 11. Siječanj, 2013., 17:51 »
Idite svi....






























kvragu....:hiha2:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13352 : 11. Siječanj, 2013., 18:26 »
:hihi:

@dibek

Meni je dobar, gledao prije par dana. Ima neki funky stil i lijepost. Malo mu fali dubine, ali je jako zabavan. U principu mi je sad žao jer ga nisam gledao u kinu jer bi mi dojam bio ocjenu veći sigurno. Eto, tolko je lijep.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13353 : 11. Siječanj, 2013., 19:08 »
Deliverance

Četiri prijatelja, četiri potpuno različita karaktera i svjetonazora kreću u avanturu koja će im promjeniti život. No, nisu ni svresni što ih sve čeka.
Lewis (Burt Reynolds) glavni je i odgovorni u toj ekspediciji i fakat je jebeno odradio ulogu beskompromisnog vođe koji je spreman preuzeti rizik i odgovornost.
Film u prvih pola sata nudi upoznavanje glavnih junaka ovog filma rađenog po knjizi Jamesa Dickleya, ali nakon toga slijedi napetih sat vremena koji su me držali pripijenog za stolicu. :ave:
Ovo se svakako isplati pogledati, pa tko još nije dajem toplu preporuku.:ementaler:

Sedamdesete su mi inače najjače filmske godine i uistinu su iznjedrile najjače glumce od koji neki još i danas rulaju. Burt Reynolds i Jon Voight ovim su se filmom proslavili i krenuli u sam vrh glumačke elite.

Ocjena: 8/10



Django unchained

Dosta ljudi ostalo je pomalo razočarano Nemilosrdnim gadovima. I razumijem ih u potpunosti mada je meni je meni taj film bio jako dojmljiv.
Ali ovaj put Tarantino je napravio filmčinu kakva se ne viđa često. Od savršeno dodijeljenih uloga, režije i ponovno faktastičnog odabira glazbe pa do kraja koji je totalno nabrijan i napravljen onako kako se to od Tarantina i očekuje.
Chris Waltz je onako lagano iritantan(kao i u svakoj ulozi), ali to mu daje posebnu draž i opet je savršeno odradio svoju ulogu.
Jamie Foxx briljira u ulozi osvetoljubivog roba i mislim da je zaslužio nominaciju za oskara, mada nije među kandidatima.
Da, činjenica je da film fakat predugo traje i da ima scena koje su razvučene(a neke i nepotrebne), ali kako išta zamjeriti ovako savršeno osmišljenom i režiranom filmu?

Ocjena: 9/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13354 : 11. Siječanj, 2013., 19:13 »
a di si to gleda?

vidim na stranicama cinestara još nema u kinima
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13355 : 11. Siječanj, 2013., 20:45 »
a di si to gleda?

vidim na stranicama cinestara još nema u kinima


Da, kao što Gero kaže... ima na torrentima screener i fakat je odlična slika. :approve


@Gero: A gle, nisam rekao da se svima mora svidjeti taj film. Ali meni se baš dopao.
Zašto uopće radiš usporedbu Deliverancea i Excalibura? :solidus:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13356 : 12. Siječanj, 2013., 13:46 »
Lincoln - Not my cup of tea, ali sam dosta uživao. Daniel Day-Lewis, Tommy LJ, JGL, Sally Field svi naravno savršeni. Puno scena debatiranja i svega toga i neke znaju biti dosta zanimljive. Meni osobno nije baš PRE MEGA SUPER DOBRO kao što neki govore, ali svakako vrijedi pogledati. 8/10
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13357 : 12. Siječanj, 2013., 19:27 »
IGangster Squad



Uvijek su mi rulali gangsterski filmovi. Lajkam ovaj nešto malo manje ozbiljan pristup štihu sa puno akcije. Nije naravno ništa posebno. Dosta slow motiona, čovjek bi pomislio da je Zack Snyder režirao. Vjerojatno sam dosta subjekitvan sa ovim, ali eto... Pun je film kliseja no i dalje svakako obozavam LA Noir atmosferu u filmu. 8.0 Jedino me živcirala neka u dvorani sa jebenim tabletom i igra ona Farmville.

:chair::chair:
« Zadnja izmjena: 13. Siječanj, 2013., 01:33 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13358 : 12. Siječanj, 2013., 19:39 »
Jedino me živcirala neka u dvorani sa jebenim tabletom i igra ona Farmville.

lolšto :hihi: :ave:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13359 : 12. Siječanj, 2013., 19:41 »
Ma ono, sjedim, ženska par sjedala desno od mene fino tablet u rukama i igra ona.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13360 : 12. Siječanj, 2013., 19:44 »
Pae, razumio sam što se dogodilo. :hihi:
Sve sam bolji u povezivanju riječi u jezične konstrukte poput REČENICA. :hiha:

Nego ono, fascinira me koncept.
Netko dođe s tabletom u kino. I igra Farmville.

Ne znam, nosim nož u kino. :wildboy:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13361 : 12. Siječanj, 2013., 19:48 »
vau. koliko puta se ekipa dopisivala cijeli film. ili pričala. nezz.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13362 : 12. Siječanj, 2013., 19:51 »
Pričanje = igranje Farmvillea na tabletu?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13363 : 12. Siječanj, 2013., 19:54 »
ako je došla sama ili s prijateljicama naravno. :hiha:

Sama ženska. Čovjek bi pomislio da je usamljena pa su joj lejm internet igrice utjeha.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13364 : 12. Siječanj, 2013., 19:55 »
A istina. Trenutak slabosti. =(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9