HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708947 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14820 : 16. Rujan, 2013., 11:04 »
Olympus Has Fallen (2013)

Veoma dobar film baš kakve ja volim, a zar može ne valjat film u kojem glumi Morgan Freeman. Jest da je priča nekako standardna: teroristi zauzimaju Bijelu kuću i uzimaju Predsjednika za taoca, jedan agent se uspjeva naći u tom trenutku unutar objekta i, uz pomoć komunikacije sa stožerom NSA i mrakom na svojoj strani, spašava dan. Jah, imam osjećaj kao da sam gledao ovakav sličan film ili je to možda zato što me užasno podsjeća na posljednju misiju iz Splinter Cell: Conviction (i tamo su teroristi zauzeli Bijelu kuću i ugasili struju a Predsjednika-cu uzeli za taoca a jedan čovjek (Fisher) je odradio ono što se treba odradit, ima tu još sličnosti sa Splinter Cellom čak su u Olympus Has Fallen korisitli kodnu oznaku "Echelon Four"). Uvijek sam bio mišljenja da nije bitno da li je priča originalna bitno je kako se taj film odradi a on je odrađen bez greške. Jedino što mi je smetalo je ta američka demagogija kojom svojim građanima "ispiru mozak": Američki stil života je najbolji stil života, Amerika je utjelovljenje demokratije, američki političari su časni, moralni i radije će pustit da im terorist posječe sve prste i prosviraju mozak nego će oni odati šifru i jedini način da odaju šifru je ako im kidnapuju dijete, i svaki govor Predsjednik završi riječima: "God Bless America" ... :tired: Ali je*o Ameriku, ono što je bitno film je odličan i ljubitelji akcijskih trilera će uživati od prve do zadnje minute.

Moja ocjena: 8,5
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2013., 11:09 Adam Jensen »

*

Nanix

  • n00b
  • 2
  • Burežik :D
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14821 : 17. Rujan, 2013., 11:38 »
Krvavi dijamant ekstra film svima ga preporučujem naime radi se o pobunjenicima u Africi koji pljačkaju afrička sela i otimaju ljude kako bi radili za njih u rudniku dijamanata pa jedan lik sakrije dijamantno lposlije stvari postaju komplicirane pogledajte ga film je odličan nažalost sav onaj jad i mržnja iz filma je stvarnost

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14822 : 17. Rujan, 2013., 14:14 »
Sniper 2 (2002)



Očekivao sam više od ovog filma, rekao bih da je najslabija karika u serijalu. Nije film loš ali je prvi dio bio daleko bolji, čak i ovaj najnoviji (Sniper 4) mi se više svidio. Previše pucačke akcije u odnosu na poznato snajpersko šunjanje i strpljenje, balkanske ruševine se ipak ne mogu porediti sa džunglom, a i sama priča je plitka, a najviše me je nervirao jezik kojim su pričali domicilno stanovništvo (obziorm da je radnja u Bosni ili Srbiji očekivao sam da govore našim a ne nekim "nikad čuo jezikom" koji zvuči glupo kao da je izmišljen, možda je mađarski jer sam u creditsima primjetio podosta mađarskih imena). Jedino je Tom Berenger bio na nivou kao i uvijek.

Moja ocjena: 6

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14823 : 18. Rujan, 2013., 02:50 »
Find me Guilty (2006)

napisao sam solidno dugačak post ali nekako je NESTAO ili ga nisam uopće postao. misteriozno u svakom slučaju.
neda mi se opet pisat ali cliffs:

>debeli vin diesel s kosom
>sidney lumet predzadnji film
>humorna sudska drama
>jako simpatično
>Vin diesel bog najveći
>Peter Dinkladge odličan
>scenarij rula
>8/10
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14824 : 18. Rujan, 2013., 09:36 »
Jobs

dosadno fejk smeće

3/10


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14825 : 18. Rujan, 2013., 13:58 »
The Village (2004)

Zanimljiv film, laganog tempa (nema akcije, nema horrora ali ipak nije dosadno), misteriozna priča sa racionalnim epilogom. Sve u svemu solidan film, vrijedi ga pogledati.

Moja ocjena: 7

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14826 : 18. Rujan, 2013., 23:47 »
Kick-ass 2


Ovaj film :)))))))) koja turbulentna mješavina ekstremene šašavosti i ekstremne mučnosti. Za razliku od jedinice, tu imamo i hej! tinejđerski zaplet, picice se prvi put vlaže, mean girls su mean girls, malo party malo piva brte itd.
Volim ovaj film zato jer dovršava scene, ako neko padne iz aviona, onda baš fino prikažu sve do kraja kako se pretvara u krvavu fleku na podu. E i Mintz rula:



ta njegova glupa odijela i glupi lajnovi :))) mislim da je jedinica imala bolje scene, ali jako sam zadovoljan dvicom
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14827 : 19. Rujan, 2013., 09:01 »
This Is the End (2013)

Seth Rogen potvrđuje svoju ulogu najdosadnije osobe na svijetu vjerno glumeći samog sebe, 0 talenta za išta. Baš rijetko viđen antihumor, koda se trudi bit nezanimljiv. Ima krvi i solidnog CGIa na nekim dijelovima ali ne isplati se gledat ni zbog toga.

This is the End (2013)

Iznenađujuće smiješno/10.

evo wyzard potvrđuje da nije smiješno uopće
« Zadnja izmjena: 19. Rujan, 2013., 09:03 Radim247 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14828 : 19. Rujan, 2013., 09:31 »
This Is the End (2013)

Seth Rogen potvrđuje svoju ulogu najdosadnije osobe na svijetu vjerno glumeći samog sebe, 0 talenta za išta. Baš rijetko viđen antihumor, koda se trudi bit nezanimljiv. Ima krvi i solidnog CGIa na nekim dijelovima ali ne isplati se gledat ni zbog toga.

This is the End (2013)

Iznenađujuće smiješno/10.

evo wyzard potvrđuje da nije smiješno uopće

Slazem se i ja, ima 2-3 dobre scene i to je to...

A sto se tice Kick-Ass-a 2, jedinica je daleko bolja, dvojka je onako....meh :hiha2:

Cape Fear
Neznam kako ovo nisam gledao ranije, film je odlican triler. Muzika je malo preteatralna ali film je stvarno dobar.
De Niro razvaljuje kao i u Taxi-u :thumbs:

Kad smo kod De Nira jos jedan film koji sam gledao puno prije ali mi se isto ful svidio, neznam on mi je super glumac za totalne ludjake.
King of Comedy

Preopruka ko nije gledao!
« Zadnja izmjena: 19. Rujan, 2013., 09:34 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14829 : 19. Rujan, 2013., 14:31 »
Kick-ass 2

Ovaj film :)))))))) koja turbulentna mješavina ekstremene šašavosti i ekstremne mučnosti. Za razliku od jedinice, tu imamo i hej! tinejđerski zaplet, picice se prvi put vlaže, mean girls su mean girls, malo party malo piva brte itd.
Volim ovaj film zato jer dovršava scene, ako neko padne iz aviona, onda baš fino prikažu sve do kraja kako se pretvara u krvavu fleku na podu. E i Mintz rula:

ta njegova glupa odijela i glupi lajnovi :))) mislim da je jedinica imala bolje scene, ali jako sam zadovoljan dvicom

Bolja ti je Letterboxd recenzija. :mrgreen:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14830 : 21. Rujan, 2013., 08:47 »
Jack Reacher (2012)


Film me totalno oduševio, jedan od najboljih koji je izašao u zadnjih par godine. Sve je ono baš savršeno i radnja i likovi (pogotovo Jack Reacher), glumci su svi extra, Tom Cruise iako mi nije među dražim glumcima moram priznati da čovjek vrhunski radi svoj posao. Nisu srali sa nekim WOW scenama, eksplozijama i sl. sranjima kako danas većinom prave akcije i trilere. Definitivno preporuka svima koji nisu gledali.

Moja ocjena: 9

A Good Day To Die Hard (2013)

Eh ovaj film je već podbacio i nije mi ispunio očekivanja, ma nisam ih trebao ni imat ali obzirom da su prva 3 dijela među najboljim akcijskim filmovima ikad (odgledao sam ih nebrojeno puta), a čak i 4-ti nije bio loš (ali ipak smatram da su trebali stati nakon 3-ice jer samo kvare reputaciju serijala) pa ajd reko možda i 5-ica bude OK. Ali nije, nije mi se svidjela ni radnja (iako je sama radnja dobro zamišljena, ima zanimljiv i obrt ali je nekako zbrzano i veći dio filma sam se dosađivao), ni akcija, ni likovi (nema onih prepoznatljivih negativaca poput braće Gruber a i Willis je ostario pa nije više cool kao prije iako je imao par "svojih" trenutaka). Možda nekome i bude film solidan ali meni kao fanu serijala se nikako nije svidjeo, da nema "Die Hard" u imenu vjerovatno ga nikad ne bih ni gledao.

Moja ocjena: 5,5

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14831 : 21. Rujan, 2013., 09:40 »
+1 Na Jack Reachera, odlican film!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14832 : 21. Rujan, 2013., 09:44 »
Fenomenalni Korejski akcić/drama/thriler: Ajeossi http://www.imdb.com/title/tt1527788/ =D>=D>

I dobri stari Đejmon kao assassin: Elephant White http://www.imdb.com/title/tt1578882/
(nije loše, čak štaviše)
« Zadnja izmjena: 21. Rujan, 2013., 09:45 Metalni »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14833 : 23. Rujan, 2013., 01:16 »

Bolja ti je Letterboxd recenzija. :mrgreen:

Evo, vraćan se tamo, nije mi se dalo priko lita :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

ozy

  • *
  • 10
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14834 : 23. Rujan, 2013., 18:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9