HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707779 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14760 : 08. Rujan, 2013., 20:04 »
Surf Nazis Must Die (već samo ime daje naslutiti kako se ovdje radi o remek djelu)


Wizards of the Demon Sword (pojede Gladijatora i Hrabro Srce samo tako)

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14761 : 08. Rujan, 2013., 23:43 »
baš ga briga

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14762 : 08. Rujan, 2013., 23:47 »
isuse odvratno, misliš da ne može nadmašit one prije postove, al eto.

Zašto si toliko guzoboljan?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14763 : 09. Rujan, 2013., 00:26 »
A je*iga Gero, nisu svi fanovi visokobudžetnih uradaka Jamesa Camerona i Johna Wooa k'o ti.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14764 : 09. Rujan, 2013., 10:33 »
A je*iga Gero, nisu svi fanovi visokobudžetnih uradaka Jamesa Camerona i Johna Wooa k'o ti.

:ave::ave::ave:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14765 : 09. Rujan, 2013., 11:37 »
lel kralju probaj bit 3 dana na forumu prije postanja stvari.
lel kralju jesil ti razmislio da probaš bit 3 dana van foruma i da pustiš ostale ljude da pišu koje su filmove gledali u temi koja se zove: "Šta ste zadnje gledali?" bez da moraju trpiti tvoje glupe komentare na račun svog ukusa.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14766 : 09. Rujan, 2013., 13:14 »
Ascenseur pour l'échafaud (1958)

KRITERIJON KOLEKCIJA,,  :hiha:
Očekivao sam smarajuću dosadu. Malo i je brng, ae.
Naravno, sve ove srs film stavke tipa režija, fotografija, scenarij, osvjetljenje, prd... to sve rula.

U principu i nemam nekih zamjerki. Osim da mi je malo dosadan bio,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14767 : 09. Rujan, 2013., 23:08 »
Ja sam nekako očekivao da bi mi mogao biti dosadan. Ali nije bio. Baš ni trunčice. :approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14768 : 10. Rujan, 2013., 01:46 »
Pitch Black (2000)

Malo dosadan na početku, oko prvih pola sata, dok Ridick ne uđe skroz u film. Onda tek postaje prilično dobar. Atmosfera ne počne nikako dobro al bildapa se solidno do kraja, okej je svijet i sve. CGI dosta solidan za budžet, tj cgi je loš al paše sve zajedno, ne ubada lošost u oči previše. Riddick je baš savršen, kolko je on badass i kolko mu to paše, strašno nešto. Sigurno jedini glumac na svijetu kojem to paše, ali i cijeli lik Riddicka je savršeno pogođen. Osim Diesela ostali glumci malo smrde doduše, a i nekako priroda radnje nije prekonzistentna pa nez, malo je ta priča flat sve skupa. Ali onako, dosta bude napeto i VD održava to sranje na visokoj razini. Bolji negativac bi definitivno pomogao.

7/10


Chronicles of Riddick (2004)

Dosta eksplozivan ulet u taj nekakav riddick SVIJET koji tek sad vidimo pošto je cijeli prvi film na rendom planetu nevažnom. Vidi se da se razbacivalo budžetom ali na onaj loš način, CGI često jako upada u oči, ružno zna bit sve često. Dizajn je jako grozan, ok planeti i okoliš što je više manje OK ali kostimi, propsi, urbani dizajn, odvratno. Naravno sve je dosta steampunk što je uvijek ružno i na neki način depresivno za kao SF budućnost svijetove. Ti nekromongeri izgledaju ko govno, nekakvi oklopi od doslovno 3 djela što bi dijete zamislilo kako VITEZ izgleda, frajeri nose neke toljage neznam hiperjadno tako da je to dosta razočaravajuće. Svijet je dosta upitne kredibilnosti i premalo je objašnjeno o svemu, nezna se ni ustroj ničega ni nekakva hijerarhija, zbunjujuće. Malo je čudno što su ubačeni ti nekako SF/fantasy elementi jer prvi dio nije nikako to dao naslutiti. Ali navikne se brzo jer nisu pretjerali s time i većinom su držali na nekoj believable konstanti.
Vin je, opet, najbolji. Frajer ima tu karizmu najveću na svijetu, tolko je badass a ne iritira nimalo ko što bi bilo ko osim njega radio. Par vrhunskih one-linera, par forica šora i tako. Ekstremno fenomenalan je i naravno Karl Urban, kakav bog. Kakva frizura, najbolji je kao što je uvijek. Ostali isto jako rulaju, osim glavnog negativca koji je opet malo meh rendom.
rula, nije brng, nema puno smor akcije i onako solidno produžuje cijeli serijal na neki smisleni način.

7/10


Riddick (2013)

Na sreću ovo je jedan od onih serijala koji baš vrhunski rastu što se više nastavljaju (npr Resident Evil,,). Perfektan nastavak, i bogu hvala nisu mu dali pare da napravi još jednu Dune epopeju ala drugi film pa je treći morao bit dosta komoran. Što je savršeno jer se koncentrira 100% na Riddicka. Film je onako grubo podjeljen na 3 dijela, nisam siguran koji mi je najdraži jer svaki ima svoj specifičan stil i način. Poveznice s Kronikama su vrlo vrlo grubo izvedene, čisto reda radi ali zadovoljavajuće iako ima potencijala u cijeloj toj priči nadajmo se i za četvrti film.
VD je opet uspio bit najbolji ikad, prvih pola sata-or-so su baš najboljih koje sam gledo u kinu ove godine. Svi ostali su jako dobri, casting je baš pogođen ful. za 40 milja CGI ko bog, film izgleda veoma zadovoljavajuće. Ono što rula je jako slobodno nasilje, golotinja i hrpa psovanja što je dosta odlično. Ima cica čak i pičkice malo, al sve ful kežual. ALi najbolje je kako je film općentio tolko opušten i OLDSKUL ne na način "VAU NABILDANI MUŠKARCI SE PUCAJU OLDSKUL STARI MOJ" nego ta opuštenost i hrpa šašavog i >prostog< humora u scenariju, pa ti ridikovi savršeni one-lineri, stvori se vrhunska atmosfera upoznaš likove i nekako dobiješ taj feel cijele SITUACIJE.  Odite see i dajte svoj obol da se serijal nastavi pls kthx,,

9/10
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14769 : 10. Rujan, 2013., 10:21 »
Sad mi se gleda, al kurca se ne sjećam prva dva. :wildboy: ŠTO DOO
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14770 : 10. Rujan, 2013., 10:43 »
Ane, moram također ponovo pogledat prva dva filma.
Ovo zvuči savršeno.

VD 10/10.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14771 : 10. Rujan, 2013., 10:50 »
zvone nez pogledaj prva dva ako imaš vremena al nije potrebno baš nimalo.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14772 : 10. Rujan, 2013., 13:30 »
Iako Pitch Black stvarno stvarno rula.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14773 : 10. Rujan, 2013., 13:39 »
neznam, ne baš sad neznam kolko. sve osim ridika je rendom prosječno. da nema njega nez 5/10 film.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14774 : 10. Rujan, 2013., 22:39 »
I Pitch Black i Chronicles of Riddick su mi bili predobri i odgledao sam ih 2-3 puta, jedni od filmova koji neće nikad dosaditi, a Riddick (2013) mi je zasigurno najiščekivaniji film za ovu godinu, nema bedastijeg lika :ave:.
@Jadran obradovao si me pozitivnim osvrtom na novi Ridick jer to znači da film definitivno nije razočarao, znam da ste vi progabbeinci žešći kritičari i nije vam lako udovoljit :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9